2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Bahar Bahçelievler'deki görevliler bana da 25'inde yatacak dediler. Ben yine de bir sürpriz olur umuduyla takip ediyorum.

Evet Bahar Bahçelievler'deki görevliler bana da 25'inde yatacak dediler. Ben yine de bir sürpriz olur umuduyla takip ediyorum.
Umarım benimde umudum bu yönde fakat bi arkadaşımıza Maltepe den 30unda yatacak denmiş doğruyu yalanı ayırt edemeyecek duruma geldik acaba kendileri alınan 700lira ile 55gün geçinebilirler mi?

Siz bakmayın İstanbul ayın 25'inde yatacak dediğine. 25'ine varmadan yatıyor her ay. Bugün yarın yatar inşallah.

ADANA sosyal hizmetleriyle şimdi görüştüm yarın ADANA YATACAK dediler yani bugece hesaplara bakalım yatacakmı bu arda arkadaşlar lütfen aile ve sosyal polikitikalar bakanı SAYIN FATMA ŞAHİNE mesaj atalım geçen ay attım yatmıştı maaşlarımız nasılmı atacaksınız feysinize fatma şahin yazacaksınız sayfasını begeneksiniz ve mesajınızı yazaksınız bimeride unutmayalım bende attım bugün kim geldiyse önüme bu maaşlar için herkese saglıklı günler dilerim

Engelliye yapılan maduriyet bitsin bu gece yatsın kimin ne dedği belli değil bende aradım istanbul bahçeli evler 25den sonra yatar diyo cumaya kalırsa şaşmam :/
Allah vicdan versin bu işler kimin elindeyse :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri