2013 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazkelebek

Üye
Üye
sıra geldi seni defetmeye.

bukalemun1976

Üye
Üye
adalet değil ama:görevlilerde kaynaklana işler bu her ay katılanlar veya
çıkanların işlemeleride dolayı paralar geç yatıyor

gececi01

Üye
Üye
15 gündür bursa muhabbeti bende adanadayım şuan evde kötü bitik bir şekilde sabıla beklemekteyim akşama ne yiyeceğim tasası müthiş bir şekilde beni perişan etmekte şimdi kalkıp adana noldu adana ses ver adana yattımı ulan adana memurları bilmem ne yapayım şu dağlarda kar olsaydım olsaydım dememmi lazım hayır bunları demeyeceğim biliyorumki bunlar maaşı yatırmayacak sabırla bekliyom yatarsa site yöneticileri yazacak

bugün adana büyük ihtimalle desem acaba yatarmı maaşlar

+ arkadaşlar bu iş memurun bankanın insiyatifinde değil kanun ne diyorsa memurda onu yapıyor 23 de adana yatırılsın denmişse yatar banka kanunen 1 gün işletecem derse 24 de de maaşı çekersin beni 735 tl ye muhtaç eden kanun zamanı geldiğnde yatır demekte

sivasspor

Üye
Üye
Sivas hala yatmadi arkadaslar sivas hakkinda bilgi almak isteyenler ogleden sonra yatma ihtimali var

serap07

Üye
15 gündür bursa muhabbeti bende adanadayım şuan evde kötü bitik bir şekilde sabıla beklemekteyim akşama ne yiyeceğim tasası müthiş bir şekilde beni perişan etmekte şimdi kalkıp adana noldu adana ses ver adana yattımı ulan adana memurları bilmem ne yapayım şu dağlarda kar olsaydım olsaydım dememmi lazım hayır bunları demeyeceğim biliyorumki bunlar maaşı yatırmayacak sabırla bekliyom yatarsa site yöneticileri yazacak

bugün adana büyük ihtimalle desem acaba yatarmı maaşlar

+ arkadaşlar bu iş memurun bankanın insiyatifinde değil kanun ne diyorsa memurda onu yapıyor 23 de adana yatırılsın denmişse yatar banka kanunen 1 gün işletecem derse 24 de de maaşı çekersin beni 735 tl ye muhtaç eden kanun zamanı geldiğnde yatır demekte

unutmayalım ki bu paralar daha önce verilmiyordu.. önce igneyi kendimize batıralım.. bu paraların geç yatırılmasının en büyük faktörü vicdansız ahlaksızlardır.. evet bu paraya gerçekten ihtiyacı olanlar var ama belki on binlerce ihtiyacı olmadığı halde bu parayı alanlar var ve bunlar gibi vicdansızlar yüzünden her ay kontrol ve düzenleme yapılması gerekiyor..emin olun o vicdansızlar olmasa şu an alacağımız para bin liradan aşağı olmazdı çünkü onlara gitmez bize gelirdi onlara yatırılan paralar.. hepinizin çevresinde mutlaka vardır evi,arabası,işi parası olupta halen gözünü bu paraya dikenler

GÜZEL ANAM

Üye
Üye
Şükürler Olsun Bursa Yatmıştırr Yehuu

gerçekten yattımı arkadaşlar Bursa başka çekebilen varmı?

camgöz

Üye
Üye
arkadaşlar ben daha önce Niğde'den başvuru yaptım.eylülün 7 sinde onaylandı ekimin 20 sinde ilk maaşın yatacağı söylendi.ekimin başında istanbula taşınmak zorunda kaldım.niğdede kuruma bildirdim aylığın yatmayacağını yeniden istanbulun onay vereceğini söyledi.istanbuldan geçen hafta onayı aldım yani 2 kere onaylanmış oldu.sizlerden ricam bilginiz varsa geriye dönük ödeme alabiliyormuyum.bide aralık ayında maaşım bağlanır mı.bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürler

yakışıklı01

Üye
Üye
bursalı kardeşlerim artık gidin çekin lütfen gerçekten sayfa çoğaldı heyecanla sayfa artmış diye bakıyoruz kontrol ediyoruz ama ilerleme yok

hekimoğlu

Üye
Üye
bartın ili bakım maaşı yatmıştır arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye