2013 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba değerli üyelerimiz

''Mart Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi herzaman'ki gibi siz değerli üyelerimizle birlekte bu başlık altında yapılacaktır. Yatan illeri her sayfada liste halinde görebilecek geçmiş sayfaları karıştırarak bulunduğunuz ilin yatıp/yatmadığını öğrenmekte zorluk yaşamayacaksınız. Sizlerde bulunduğunuz illerin yatışlarını bizlerle paylaşarak birçok insana yardımcı olabileceğinizi magduriyetleri en aza indirebileceğinizi unutmayınız. Tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

Not Lütfen bu başlık altında sadece yatan/yatmayan iller hakkında paylaşımlarda bulununuz farklı sorular için forumdan yeni konu açarak sorularınızı paylaşınız. Gereksiz tartışmalara girerek konu başlığını amacından saptırmayınız.

kardelen31

Üye
Üye
hatay'ın bir kez olsun erken yattığını göremeyecekmiyiz.iller arasında neden bu kadar fark oluyor bilen varmı?.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Malesef bunun bir açıklaması yok nasıl bir sisteme göre maaşları yatırıyorlar illerde ne gibi bir öncelik var bilemiyoruz. Erken alan ilde geç alan ilde yine aynı yani birisi ayın başlarında diğeri sonlarında kimisi ortasında alıyor diğer ayda aynı sistemde olduğu için yine bir ay olmuş oluyor değişen birşey yok yani.

balımefe

Üye
Üye
ben bu konuyla ilgili başbakanlığa bir yazı yazmış hem yazılı hemde tel ile aranarak gerekli açıklama yapılmıştı. bu alınan maaşlar aslında maaş değil sosyal yardım maaş olmadığı içinde belli bir tarihide yok ilinizdeki sosyal hizmetler o ay yardım alacakların evrklarını düzenleyip genel müdürlüğe yolluyor bunun üzerinede başbakanlıktan ödeme çıkıyor yani ilinizdeki yetkilileere bağlı herşey onlar evrakları nekadar erken yollarsa ilinizin ödeneğide okadar erken çıkıyor

hastaadam

Üye
Üye
Evet haklisiniz bu bi yardim maaş değil ver her ay yardim alan kişi sayisi değişiyor hastasi ölen oluyor maddi durumu yükselen yeni kayit olan gibi evraklar her ay değişiklik gösteriyor

gülümse_hayata

Üye
Üye
64lh629

Malesef henüz hiç bir ilden ses yok muhtemelen pazartesiden itibaren yatmaya başlayacaktır.

balımefe

Üye
Üye
bu ay engellilerimizin kendi maaşlarıda yatıyor cuma günü son grubunki yatacak sanırım bizimkiler pazartesi başlar

beyazkelebek

Üye
Üye
ben bu konuyla ilgili başbakanlığa bir yazı yazmış hem yazılı hemde tel ile aranarak gerekli açıklama yapılmıştı. bu alınan maaşlar aslında maaş değil sosyal yardım maaş olmadığı içinde belli bir tarihide yok ilinizdeki sosyal hizmetler o ay yardım alacakların evrklarını düzenleyip genel müdürlüğe yolluyor bunun üzerinede başbakanlıktan ödeme çıkıyor yani ilinizdeki yetkilileere bağlı herşey onlar evrakları nekadar erken yollarsa ilinizin ödeneğide okadar erken çıkıyor

bak işde bu yazıyı ilan tahtasına asmak lazım. nankör nankör "niye zamanında yatmıyo" diye ağız bükenlerin ve "üç kuruş para" diye niteleyen bazı yalnıyakların gözüne sokmak lazım. ama genede anlamazlar ki.

cilginpalet

Üye
Üye
bak işde bu yazıyı ilan tahtasına asmak lazım. nankör nankör "niye zamanında yatmıyo" diye ağız bükenlerin ve "üç kuruş para" diye niteleyen bazı yalnıyakların gözüne sokmak lazım. ama genede anlamazlar ki.
aslında senin bu laflarına çok güzel cevaplarım var NANKÖR lafını kullananlar aceba brazdaha fazla ücret verilse o verenlere secde ederlermi en sevmediğim kelime yahu bukadarmı kendinizi aşağılık görüyorsunuz utanmasanız dilenciler gibi her gün allah razı olsun allah size onu versin bunu versin diyeceksiniz akşam akşam yine sinirlerimi zıplattın BU VERİLEN PARA MİLLETİN VERDİĞİ VERGİDEN VERİLİYOR YOKSA KİMSE BUNU CEBİNDEN VERMİYOR

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu başlık Mart ayı yatan iller takibini yapmak için açılmıştır tartışmalarla bu başlığı kargaşaya çevirmeyelim.

DeeJay33

Üye
Üye
aslında senin bu laflarına çok güzel cevaplarım var NANKÖR lafını kullananlar aceba brazdaha fazla ücret verilse o verenlere secde ederlermi en sevmediğim kelime yahu bukadarmı kendinizi aşağılık görüyorsunuz utanmasanız dilenciler gibi her gün allah razı olsun allah size onu versin bunu versin diyeceksiniz akşam akşam yine sinirlerimi zıplattın BU VERİLEN PARA MİLLETİN VERDİĞİ VERGİDEN VERİLİYOR YOKSA KİMSE BUNU CEBİNDEN VERMİYOR

İyi niyetli insanlara veya kurumlara yaptıkları hizmetlerden veya yardımlardan dolayı "Allah Razı Olsun" demek dilecilik değildir..Bu iyi insanlar eskiden var mıydı ?? Tamam vergilerden veriliyor kimse cebinden vermiyor ama eskiden var mıydı böyle bir hizmet ?? Sinirleri zıplatmadan önce biraz memleketin durumunu araştır..Geçmişe bak..Günümüze bak değişime bak

DeeJay33

Üye
Üye
Gülümse Hayata Admin'ine : Tamam hocam doğru diyorsun ama insanlar bilinçsizce yazı yazdığında dayanamıyorum bir şeyler eklemek istiyorum..Kusura bakmayın

serbetcimehmet

Üye
Üye
mart ayı kırşehir yattımı maaşşallah bu ne hız her ayın 10-12 dn önce yatan il olmazdı

kaptan tito

Üye
Üye
slm millet hayırlı hafta sonları iyi tatiller
bir haberim var artık bakım maaşını erken almak istiyorsa
hadi ses ver
gel artık
yattımı
gibi sorular out olmuş çok revaşta degil kimsenin ilgisini çekmiyormuş
yeni sözler var bunları cok söyleyenin maaşları erken yatıyormuş mesela ses verin son sssss 10 kere yazanın maşı ödeniyormuş:))))))))))
GEH BİLİ BİLİ GEH
GEH KUÇU KUÇU KUÇU
GEH HADİ YATIVE GARİİİİİ
ARTIK BUNLARI SÖYLEYENLERİN MAAŞLARI YATACAKMIŞ

dilek08

Üye
Üye
kırşehir valisiyle ne alaka maaşın yatması maaşı veren başbakanımızdır allah ondan razı olsun sayın erdoğan başbakanolmadan önce varmıy dı bu maaş

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Kırşehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye