2013 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Kırşehir

tek66

Üye
Üye
ben 2022 maasları sandım gülümse-hayata yanlışlık oldu pardon kusura bakmayın

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar her sayfada yatan illerin listesini yönetici arkadaşlarımızla birlikte toparlayıp paylaşıyoruz, olası yanlışlıklara karmaşayı önlemek için bırakalımda sadece yöneticiler paylaşsın lütfen ayrıca burdaki başlık evde yatan iller başlıgı harici mesajlar yazmayınız soru sormayınız lütfen..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kırşehirden başka yatan il hakkında bilgi sahibi değiliz olması durumunda sitemizde paylaşılacaktır. Kastamonuda henüz yatmayan iller arasında umarım tüm iller en kısa sürede yatar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Kırşehir
2:Amasya

gülümse_hayata

Üye
Üye
majirel İzmir Şubatın 25 de yatmıştı bu ayda muhtemelen o civarlarda yatar bir kaç gün değişiklikler olabiliyor bunu gözönünde bulundurunuz.

can67 Zonguldak da ayın 15 de yatmıştı tıpkı diğer illerde olduğu gibi Zonguldak içinde bir kaçgünlük aksama olabbilme ihtimalini gözardı etmeyiniz.

firdevs05

Üye
Üye
Merhabalar Amasya dan yazıyorum maaaşın yattıgı gün kaç aydır burdan bildiride bulunuyorum. Bundan da bir hayli memnunum ama ilgili konularda hep o yattımı bu neden yatmadı gibi söylemlerden ötürü, adminlerin defalarca yatan illeri hemen listelemelerine rağmen hâla üşenmeden yazan arkadaşlardan dolayı artık bildirimde bulunmayağım.. yazıp yazmamak zor birşey değil ama bir eleştirimi bu şekil göstermek istiyorum.. Umarım anlaşılmıştır..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Firdevs sözlerime tercüman oldunuz lakin sizin il yattıgında paylaşmanızı rica ediyorum öyleki parayı bekleyen insanların olduğunu unutmamamız gerekiyor gereksiz mesaj konusunda hemfikiriz lakin yattıgında paylaşmak konusunda şahsi ricamdır sizden duyarlı davranacağınızı düşünüyorum teşekkür ederim

gececi01

Üye
Üye
bildiğim kadarı ile adminler bu lüzumsuz yazılanları anında silebiliyor ve sayın gülümse hayata lütfen anında silin ve bu işgenceye bir son verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye