2013 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Kırşehir
2:Amasya
3:Edirne
4:Zonguldak
5:Bitlis
6:Samsun
7:Bilecik
8:Erzurum
9:Burdur
10:Balıkesir
11:diyarbakır
12:Bursa
13:Kütahya
14:Sivas
15:Aydın
16:Uşak
17:Bayburt
18:Tekirdağ
19:Hatay
20:Adıyaman
21:Trabzon
22:Hatay
23:Ankara
24:Rize
25:Osmaniye
26:Malatya
27:Kocaeli
28:Muğla
29:Karaman
30:Şanlıurfa
31:Bartın
32:Kahramanmaraş
33:İzmir
34:Mersin
35:Konya

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gereksiz tartışmalara girmeyin. Ne zamandır görmezden geliyorum ama devam etmesi halinde siteden yasaklamak zorunda kalacağımı belirteyim.

masall

Üye
Üye
ellerinize sağlık admin arkadaşlar özür dilerim sırf o üyeye cevap yazabilmek için üye olmuşdum

didem

Üye
Üye
denizli bugünde yatmadı daha yeni geldim bilgilerinize

ramke84

Üye
Üye
denizli bugünde yatmadı daha yeni geldim bilgilerinize
didem gitmene gerek yok ben online bankacılık ile bakıyorum yattığı vakit çekmeden buradan paylaşıyorum. Bankaya kadar gitmenize gerek yok burdan takip edebilirsiniz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Kırşehir
2:Amasya
3:Edirne
4:Zonguldak
5:Bitlis
6:Samsun
7:Bilecik
8:Erzurum
9:Burdur
10:Balıkesir
11:diyarbakır
12:Bursa
13:Kütahya
14:Sivas
15:Aydın
16:Uşak
17:Bayburt
18:Tekirdağ
19:Hatay
20:Adıyaman
21:Trabzon
22:Hatay
23:Ankara
24:Rize
25:Osmaniye
26:Malatya
27:Kocaeli
28:Muğla
29:Karaman
30:Şanlıurfa
31:Bartın
32:Kahramanmaraş
33:İzmir
34:Mersin
35:Konya
36:Antalya

didem

Üye
Üye
didem gitmene gerek yok ben online bankacılık ile bakıyorum yattığı vakit çekmeden buradan paylaşıyorum. Bankaya kadar gitmenize gerek yok burdan takip edebilirsiniz.

teşekkürler denizliden sonra yatan illerin yattığını görünce umut ettim sabah buraya baktım belkide paylaşan olmamıştır diye düşündüm gittim bundan sonra öyle yaparım ilginiz için tekrar teşekkür ederim

ben ayın 15 inde yatırın dier ayın 25 inde yatacak memurlara ve yetkililere sesleniyorum karnınız tok elektrii yatırdınız çocuklarınıza bekleyin olum 25 ide gelir demiyorsunuz yumurta kır bir tane paylaın çocuklarda demiyorsunuz dolapta bişey yok dendiii zaman cevap verebiliyorsunuz eeeyyy adananın doğru dürüst çalışanları adamsanız hiç bakım parası yatırmazsınız çalışmayın ayın 30 una kadarda yatırmak için uğraşmayın milletiniz için hayır duası yerine başka şeyler alın hepinizin allah belasını versin allaha havele ediyorum başka kimsem yok .....
tek söylemem gereken allahtan korkun 15 ile 15 30 gün yapar verilen 700 bunu 45 günde yatırısanız bu insanlar ne yapsın allah belanızı versin adanaaaaaaaa

majirel

Üye
Üye
Arkadaslar bizim bakim maasi henuz yatmadi izmir ilcesindeyim ben ama arkadasiminki yatmis bizimkisi yok ilcelere maaslar herkese ayni gundemi yatiyor yada gunleremi boluyolar bilgisi olan yazarsa iyi olur.

sevim çetinkaya

Üye
Üye
slm arkadaşlar muş her ayın 20 sinde yatıyodu bu ay daha yatmamış böyle durumlar normalmi yoksa benim alacağımda bir sorunmu olmuş acaba bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

didem

Üye
Üye
slm arkadaşlar muş her ayın 20 sinde yatıyodu bu ay daha yatmamış böyle durumlar normalmi yoksa benim alacağımda bir sorunmu olmuş acaba bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

normaldir eğer rapor süreniz dolmadı ise hiçbir il aynı zamanda yatmıyor burayı takip ederseniz yattığı zaman haberiniz olur

gececi01

Üye
Üye
ben ayın 15 inde yatırın dier ayın 25 inde yatacak memurlara ve yetkililere sesleniyorum karnınız tok elektrii yatırdınız çocuklarınıza bekleyin olum 25 ide gelir demiyorsunuz yumurta kır bir tane paylaın çocuklarda demiyorsunuz dolapta bişey yok dendiii zaman cevap verebiliyorsunuz eeeyyy adananın doğru dürüst çalışanları adamsanız hiç bakım parası yatırmazsınız çalışmayın ayın 30 una kadarda yatırmak için uğraşmayın milletiniz için hayır duası yerine başka şeyler alın hepinizin allah belasını versin allaha havele ediyorum başka kimsem yok .....
tek söylemem gereken allahtan korkun 15 ile 15 30 gün yapar verilen 700 bunu 45 günde yatırısanız bu insanlar ne yapsın allah belanızı versin adanaaaaaaaa

arkadaşım sıkıntını anlıyoruz bu hepimiz için geçerli bu para 30 gün çalışıpta hakettiğimiz bir para değil bu sitem ne diye bu kahır ne diye sabır lütfen sabır benimde 5 çocuğum var 1 tanesi bebek çocuk bezi yok leyende oturuyo halılar pislenmesin diye bizde bekliyoruz sakince adana belediye başkanının 3 şoförü var akşama kadar seyrediyorum gülmekten odalarında göbekleri çatlıyo aldıkları maaş ise 5000 tl nasıl yapalım şimdi gidip dövelimmi allaha havale edip karnına taş bağlayıp allaha hamdolsun diyip bekleyeceğiz saygılar

sevim çetinkaya

Üye
Üye
rapor devamlı olduğu halde rapor sahibine haber verilmeden rapor iptal edilmediyse iptal olmamıştır..ama kafamı kurçalayan şey her ay 20 sinde yatıyoken neden bu ay yatmadı inşalah bir sorun yoktur yinede cvplarınız için çok tşk ediyorum

serbetcimehmet

Üye
Üye
benden başka karabük lü yok mu arkadaşlar, karabük yattımı bilen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye