2013 Mart dönemi 2022 maaşı tutarları ve ödeme günleri

kadirekinci tm yazdığına göre sende bir problem yok müstehaktır provizyon alabilir yazıyorsa sorun yok demektir

ben az önce gittim postaneye 24 TL yatmış %83 özürlüye..memur bu ay çok kişinin ya maaşı görünmüyor ya da 15 lira 20 lira yatmış hepsini Sosyal Yardımlaşmaya gönderdim dedi hatta telefonla başka bir PTT şubesini aradı ordakilere de sordu onlarda evet bu ay (Antalya Merkez Kepez için) 2022 lerde sıkıntı var demişler...bi sonuca varamadım bakalım nolcak

İlginize teşekkürler, maaş bugün yattı.

Maaşı yatmayan veya eksik yatan arkadaşların Allah yardımcısı olsun.
rica ederim maaşınızı iyi günlerde harcayın :)
not: arada gss sorgulamadan durumunuzu kontrol edebilirsiniz gss sorgulama bu yazıyorsa "Tescil Kapsamı: 60/c3 2022 65 Yaş ve GSS Kapsamı: 60/c-3 kapsamında sigortalı olanlar " içiniz rahat olsun

evet bende bugün cektim maaşı 1.156. cektim ama pttmatıkten cekemedım pasıf olmuş kart ıcerden hem karttı aktıf ettım hemde maaşımı cektım

PTT Kartı aktif etmezsen girip içerden alırsın. Ama PTT kart yenilenmediği için maaşının kesileceğini sanmıyorum.

başka bi bankanın atmsinden çektik parayı bi sorun olmadı sadece ücret kesildi ama kartı aktif etmediğimiz için maaş kesilmez sanırım cevabın için teşekkürler

Kesileceğini sanmıyorum ama maaşı çekmek için sıkıntı olur yani aktif edilmezse maaş nasıl alınacak diye düşünüyorum kart iptal edilirse içerden çekebilirsiniz sanıyorum

ben dün çektim doğum tarihi sonu 3 karta hiç bakmadım drek içeriye gittim zaten kiltlenmiş arkadaşların dediği gibi ilk önce onu açtı sonra dışarıdan çek dedi memur yok dedim sen burdan ver elimde dekont olsun belki lazım olur birde MEHMET BEY aceba budönem maaş alabilenler aceba bu yeni çıkan kriterlere uydu diyemi verildi aceba yani bundan sonraki maaşlarda sorun olmazmı sizce ?

Yok cılgınpalet, yeni yönetmelik daha tam anlamıyla uygulamaya sokulmadı bile. SYDV daha muhtaçlık soruşturmalarını başlatmadı. Başlattıysa bile çok çok az bir kısmı başlamış olmalı.

Geri