2013 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramke84

Üye
Üye
inşlh didem. Geçen ay senin adına üzülmüştüm inşlh bu gece yatar..

serkan34

Üye
Üye
bura sohbet yerı degıl arkadaslar lutfen ya sayfa kırliliği yapıyonuz maaş yatan illeri paylasalım

gececi01

Üye
Üye
az kibar olsanız daha temiz sayfa olur kirlilikten bahseden arkadaş rahatsız ettiysek özür dileriz

sayın didem siteminize ve üzülmenizi çok iyi anlıyorum yazdıklarınızı okuduğum an hemen mart ayı maaşına baktım denizli 22 martta yatmış ve hal böyle iken ramke84 denizli bu gece yatması bekleniyor diyerek size ümit veriyor sizde benim gibi mart ayına bakmadan yada mart ayında hangi tarihte aldığınızı düşünmeden siz ve diğer arkadaşlar yatma tarihi marttan belliyken sabırla beklmek yerine sayfa kirliliği oluşturarark gerçekten birbirimizi aslında iyi dileklerle tenkit ederken bazılarımızda duygusal davranıp kırılıyoruz halbuki gerçek olan bir şey var bugün ayın 17 si denizlinin yatmasına 5 gün var bir arkadaş yatması bekleniyor bir arkadaş falan ilden haber varmı bir başkası falan yeri aradımda 3 güne 5 güne yatar inan gerçek bunlar gereksiz şeyler her ay herkes tarafından deflarca kibar bir şekilde ikaz temenni edilmesne rağmen bırakın illeri bazılarımız aynı ildeki 5 ilçeyi anlatıyor reyhanlı yatmadı altınözü yatmadı tokat ses ver izmire daha 4 gün varken izmir yatar inşaallah gerçekten bunlra gerekyok LÜTFEN SESSİZ VE SABIRLA BEKLEYELİM yasal olmayan yollarla d-samart ve digitürkü izleyen aboneler şifre çözücü sistemleri forumda konuşurken üstü kapalı konuşur neden biliyomusunuz d-smart ve digiturk yetkilileri takip ediyor ondan anlayışınız için teşekkür ederim.20 sayfanın 12 sayfası sohbet ve gülzade yazdığımı okumadan aynı olayı tekrar yaptı didem

gülümse_hayata

Üye
Üye
Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1: Kırşehir
2:Samsun
3 Gümüşhane
4:Edirne
5:Bitlis
6:Erzurum
7:Osmaniye
8:Kastamonu
9:Aydın
10:Bilecik
11:Tekirdağ
12:Bursa
13:Antalya
14:Muğla
15: Adıyaman
16:Kocaeli
17:Zonguldak
18:Bayburt
19:Sivas
20:diyarbakır
21:Kütahya
22:Bartın
23:Mersin
24:Balıkesir
25:Konya

0960

Üye
Üye
Tokat henuz yatmadi bea... beklemekteyiz....

didem

Üye
Üye
sayın didem siteminize ve üzülmenizi çok iyi anlıyorum yazdıklarınızı okuduğum an hemen mart ayı maaşına baktım denizli 22 martta yatmış ve hal böyle iken ramke84 denizli bu gece yatması bekleniyor diyerek size ümit veriyor sizde benim gibi mart ayına bakmadan yada mart ayında hangi tarihte aldığınızı düşünmeden siz ve diğer arkadaşlar yatma tarihi marttan belliyken sabırla beklmek yerine sayfa kirliliği oluşturarark gerçekten birbirimizi aslında iyi dileklerle tenkit ederken bazılarımızda duygusal davranıp kırılıyoruz halbuki gerçek olan bir şey var bugün ayın 17 si denizlinin yatmasına 5 gün var bir arkadaş yatması bekleniyor bir arkadaş falan ilden haber varmı bir başkası falan yeri aradımda 3 güne 5 güne yatar inan gerçek bunlar gereksiz şeyler her ay herkes tarafından deflarca kibar bir şekilde ikaz temenni edilmesne rağmen bırakın illeri bazılarımız aynı ildeki 5 ilçeyi anlatıyor reyhanlı yatmadı altınözü yatmadı tokat ses ver izmire daha 4 gün varken izmir yatar inşaallah gerçekten bunlra gerekyok LÜTFEN SESSİZ VE SABIRLA BEKLEYELİM yasal olmayan yollarla d-samart ve digitürkü izleyen aboneler şifre çözücü sistemleri forumda konuşurken üstü kapalı konuşur neden biliyomusunuz d-smart ve digiturk yetkilileri takip ediyor ondan anlayışınız için teşekkür ederim.20 sayfanın 12 sayfası sohbet ve gülzade yazdığımı okumadan aynı olayı tekrar yaptı didem

geçen ay 22 . de yatmış olabilir ben ayın16 . da çektiğim günüde biliyorum illerde gün aynı olsa zaten burda forum olmazdı bırakında saygıdeğer adminler yapsın bu işleri uyarı alacaksakta onlardan alalım biz sohbet etmedik sadece temenni ettik bu kadar uzadı gitti neyse rahatsızlıktan dolayı özür fakat bu kadarda takıntılı olmaya gerek yok bırakın insanlar duygularınıda ifade edebilsinler saygılarımla

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam 17/04/2013 saat 17/30 itibariyle KARABÜK yatmıştır arkadaşlar
bilginize

saygı ve sevgilerimle

ramke84

Üye
Üye
gececi bu kadar ne kuuyruk acın var bilmiyorum ama asıl sayfayı kirleten sen ve senin gibi geri kafalılar kardeşim. kusura bakma geri kafalı dedim ama gerçekten de öylesin.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Nisan ayı evde bakım maaşlarınız hayırlı, uğurlu olsun arkadaşlar,

En güzel günlerde kullanmanız dileğimle,

64lh629

Üye
Üye
***uşak ili 06.30itibari ile yatti***
allah bereket versin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye