2013 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalvaçlı_32

Üye
Üye
ben senin erken yatabilme ihtimalini sevdim :D -bakım aylığı-

sevtun

Üye
Üye
Arkadaşlar bu bakım maaşı herkesin aynı miktarda değil mi? Benim komşum 730 civarında alıyor her ay düzenli ben ise 680 tl falan alıyorum sebebi nedir ?

onur991

Üye
Üye
arkadaşlar adana tam olarak ne zaman yatacak haberi olan varmı birde neden her ay aynı gün yatmıyor sürekli değişiyor

refikbatur

Üye
Üye
bu paralar her sehıde neden farklıu yatıyor sonucta bu para devlet tarafından odenen bır para degılmı devlet her ıle farklımı yatırıyor hıc mılletın halını dusunmuyorlar yınede devletten allah razı olsun oyle yada boyle oduyolar ama neden bu tarıhler bu kadar farklı yada neden her ılde farklı belkı de devlet aynı anda verıyordur parayı ama devletın al bu parayı ıhtıyacı olanlar dagıt dıye verdıgı kurumlara sormak gereklı

Serdar45

Üye
Üye
Bugün çocuk bayramı engelli çocukların parası Manisa da halâ yatmadı. Haniii millet ayın 10 nunda aldı nerdeyse 15 gün olacak

sinandeniz

Üye
Üye
adana ayın 25 inde yatacak diye söylemekten dilimde resmen tüy çıktı :) ve ek olarak her ay 25 de yatacakmış
arkadaşlar adana tam olarak ne zaman yatacak haberi olan varmı birde neden her ay aynı gün yatmıyor sürekli değişiyor

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Olsun bir kere daha söyle ne olacak ki ...ah bilsem de müjdeleri ben versem ama hiç bu konuda bilgim yok ki kardeşim...

dilek08

Üye
Üye
sayın gececi bu konunun sayfası burası olmayabilir ben uyelerden değil yetkililerin blgisi vardır diye bilgi amaçlı sordum yoksa da bişe değil tabi ki de eskiden maaş yoktu millet ona göre yaşıyordu madem maaş bağlandı ona göre borçlandı ona göre hastalara iyi baktı ben mesela hastamaı bakım maaşından sonra her zaman özel hastaneye götürüp baktırıyorum daha iyi sağlık hizmeti verdım hastama kötü mü oldu baştan iyice araştırıp verseler miş tabı kı her zaman önce allaha şükür ettım rızkı veren o sonra da başbakana teşekkür etmişmdir keserse yıne de allah razı olsun tabı ben sade bilgi amaçlı sordum üyelerin ayaklanmasına gerek yok

haykolik

Üye
Üye
01.48 itibariyle adana bakıcı maaşları yatmamıştır adanalı arkadaşların bilgisine

sinandeniz

Üye
Üye
ah sen gazoz yaprağı ah sen :) çok saygı değer arkadaşımız gazoz yaprağından istek üzerine birkez daha söyleyim adana 25 de yatacakmış adana her ay artık 25 de yatacakmış en azından belirli bir günü oldu adananın
:) Olsun bir kere daha söyle ne olacak ki ...ah bilsem de müjdeleri ben versem ama hiç bu konuda bilgim yok ki kardeşim...

refikbatur

Üye
Üye
Eskisehir kesin bir gun veremiyorlarmis ama daha yatmadi kurumun soyledigi bu

gülümse_hayata

Üye
Üye
Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1: Kırşehir
2:Samsun
3 Gümüşhane
4:Edirne
5:Bitlis
6:Erzurum
7:Osmaniye
8:Kastamonu
9:Aydın
10:Bilecik
11:Tekirdağ
12:Bursa
13:Antalya
14:Muğla
15: Adıyaman
16:Kocaeli
17:Zonguldak
18:Bayburt
19:Sivas
20:diyarbakır
21:Kütahya
22:Bartın
23:Mersin
24:Balıkesir
25:Konya
26:Karabük
27:Uşak
28:Hatay
29:Karaman
30:Tokat
31:Sakarya
32:denizli
33:İzmir
34:Malatya
35:Ankara
36:Afyonkarahisar
37:İstanbul
38:Şanlıurfa

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar bir çoğunuz neden maaşlar her ilde aynı anda yatmıyor diye haklı olarak sitemlerde bulunmuş. Bu ödenen bir sosyal yardım parası sosyal hizmetler ödenek çıkartacak devlet parayı yatıracak sistem bu şekilde işliyor. Sosyal hizmetler bu konuyu nekadar ağırdan alırsa maaşlarda bu şekilde her ilde farklı ve gecikmeli yatar. Bu durumda iş bulunduğunuz ildeki sosyal hizmetlerde bitiyor. Hesaplamalarını ne kadar erken yaparlarsa sistem okadar hızlı işler. Her ay bu konuda maaşı kesilenler yeni maaş başvuruları gibi bir çok düzenleme yapılıyordur. Biraz bunlardan dolayı belki biraz kurum görevlilerinin rahatlığı işler bu noktaya gelmektedir. Umarım yatmayan tüm iller bir an evvel yatar ve evde bakım maaşında yaşanan bu sorunlar en kısa sürede çözülür.

sessiz01

Üye
Üye
ah adana ah :D 15 de yatan adana 25 de oldu bunada şükür seneyede olabilirdi :D

dilek08

Üye
Üye
her ay mutlaka kesin yatıyor senelerce beklemıyorsunuz kı on on beş gün geç alın maaşları bunun için isyan mı edlir şükür edeceğinize isyan edın allah sorar ya vallahı ne bu sabırsızlık sonuçta her ay yatıyor er ya da geç şükürler olsun

wanderfalk

Üye
Üye
Adanadan herkese sevgiler selamlar...
Adanada yasayan bakim maasi alan arkadaslarim sosyal hizmetlerden aldigimiz bilgilere gore 25 dahil 30'u arasi maaslar bundan sonra duzenli olarak yatirilacak.. sadece 1 gun kaldi sabirla beklemenizi temenni ederim herkese hayirli gunler! !

Eğce

Üye
Üye
Çorum bakım maaşı yatınca baylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekürler.....

Ben merkezden uzagımda.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye