2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Değerli Arkadaşlar

Senenin bu ilk ayında umarım bütün iller en kısa sürede düzenli bir şekilde kimseleri mağdur etmeden yatar. Yine site yönetimi olarak ''Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibini bu başlık altında yapmaya devam edeceğiz. Herzamanki gibi bulunduğunuz iller'in bilgilerini bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Gereksiz konularla bu başlığı lütfen tartışma yerine çevirmeyelim. Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

Not: Bir çok arkadaşımız 2013 yılı münasebetiyle ocak ayı maaşı zamlı mı alınacak diye sorular yöneltiyor. zamlar maaşlara şubat itibariyle yansıyacaktır.

ysnylmz66

Üye
Üye
slm ocak ayı maaşları 3 ocaktamı yatacak bir bilgi verirseniz sevinirim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bu konu nereden çıktı hangi bilgiye dayanarak böyle kesin bir bilgi verildi anlamış değilim. Ben Ocak ayı maaşları şu tarihte yatacak diye resmi ağızlardan bir bilgi duymadım o yüzden yine herzamanki gibi bekleyip göreceğiz.

hekimoğlu

Üye
Üye
İlk altı ayında alınacak evde bakım maaşı miktarı: 700,58 TL
İkinci altı ayında alınacak evde bakım maaşı miktarı: 731,29 TL olacaktır.

YALNİZ ASLAN

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen sadece yatan illeri yaziniz başka polemige girmeyiniz

umut 8442

Üye
Üye
2013 yılında bakım maaaşı alanların sigortalanacagını duymustum kesınlestımı nerden ogrenebılırım?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bu konuda henüz net bir bilgi yok 2013 yıl'ı diye bir açıklama yapıldı okadar.

hastaadam

Üye
Üye
2012 ocağının 3 ünde bursa bakım maaşları yatmıştı isteyen arkadaşlar 2012 ocak bakım maaşı yatan iller bölümünden inceleyebilir

gülümse_hayata

Üye
Üye
hastaadam
2012 de ocağın 3 de yattı 2013 de ocağın 3 de yatacak diye bir kural yok zira her il her ay farklılık gösteriyor. Umarım bütün iller en kısa sürede yatar ve beklemek zorunda kalmazsınız.

orcunaral

Üye
Üye
her ay varklı günler neden böyle acaba memlekette ödenekmi yok paramı yok

kantutar42

Üye
Üye
yahu konuyu açan arkadastan özür dileyerek yazmak istiyorum gereksiz yere polemil yapmayın diyor bir arkdasta 2012 ocagın 3 de yatmıştı polemigi başlatıyor patladınız mı dün bir bu gün iki yattıgında arkadaslar yatıgını yazar ha bir kere de devletten allah razı olsun diyen yok sonuçte devletimiz karşılıksız bir ücret ödüyor gereksiz yere polemik yapmayalım

HENNESSY

Üye
Üye
yahu konuyu açan arkadastan özür dileyerek yazmak istiyorum gereksiz yere polemil yapmayın diyor bir arkdasta 2012 ocagın 3 de yatmıştı polemigi başlatıyor patladınız mı dün bir bu gün iki yattıgında arkadaslar yatıgını yazar ha bir kere de devletten allah razı olsun diyen yok sonuçte devletimiz karşılıksız bir ücret ödüyor gereksiz yere polemik yapmayalım

kendini dilenci yerine koymana hayret ettim doğrusu.. bak sana söyleyeyim arkadaşım .. dilenci değilsin ..! işini layıkıyla yapıyorsan , onurlu ve toplumda gurur duyulan birisin .. devlet senden rıza değil , verdiği işi doğru düzgün yapmanı istiyordur..

yani iş rızaya kaldıysa.. o zaman avrupa birliğinden daha fazla rıza dile , aldıüın paraların buyuk bir kısmı da oradan gelmekte ;)

tabi bir de devlet "sana" karşılıksız ücret ödüyorsa, git hepsini geri iade et.. zira ben butun engelli dostlarının, bu ucreti hakettiğini düşünüyorum ...

alakasi

Üye
Üye
arkadaşlar yanlış bilgi vermiyelim devlet bu maaşı engelliye degil bakana vermekte ha bu gün ha yarın almışsın oay içinde verilmekte neyin tartışması yapılıyor anlamak mümküdegil bu emekli maaşı degilki tc sine bakılıp verilsin boşa bir gürültüden başka birşey degil yaptıklarınız

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu başlık altında ''Ocak ayı evde bakım maaşı'' yatan iller konusu dışında başka konularda hele hele tartışmalarda bulunmayın. Bu başlığı bir çok kişinin takip ettiğini gereksiz tartışmalarında takibi zorlaştırdığnı unutmayın.

cilginpalet

Üye
Üye
HENNESSY eline yüreğine sağlık arkadaşım dersin biz dilenci devlette bize sadaka veriyor EDİTÖR arkadaş ozaman sileceksin o yorumları yoksa cevap yazmak zorunda kalıyoruz şahsen benim zoruma gidiyor o yorumlar ben bu ülkeye 18 ay askerlik yapmışım 93 94 de 1 arkadaşım kollarımda şehit olmuş bende vurulmasamda 3 pusu 10 çatışmadan sağçıkmışım çürük raporu alıp brileri gibi askerden kaçmamışım bu ülkeye kaza yapanakadar vergimi ödemişim bu devlet tabiki ihtiyacım ve engelim varsa bana bu maaşı verecek elim kaçakçısına tazminat ailelerinede maaş bağlıyorsa banada bağlamak ZORUNDADIR arkadaş bıktık artık bazı arkadaşların adeta kendilerini ve tabiki bizleride aşağılık gösterip devletin adeta sadaka alıyorsunuz şükredin demesinden yani bunların siyasi görüşü malum partili olabilir ama burası bunun reklamını yada övmesini yapılacak yerdeyil SAĞLAM İNSANLARIN ZATEN BİZLERİ AŞAĞILAMASI YETER BARİ KENDİNİ ENGELLİ GÖRENLER KENDİLERİNE SAYGILI OLSUNNN biz engelliler BU ÜLKENİN ASALAKLARI DEYİLİZ ÇOK SİNİRLENDİM O YORUMA LÜTFEN KUSURADA BAKMASIN KİMSE

cagla

Üye
Üye
ocak ayi maaslari yatmaya basladimi acaba

Serdar45

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, ziraat bankasının kestiği hesap işletim ücretlerini geri alan var mı? Bir de ne kadar yıl geriye dönük ödeme yaptılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye