2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastaadam

Üye
Üye
yok be arkadfaşım daha aralıkta gene kestiler 15 tl bursadA YOK ÖYLE BİŞEY YILDA 60 TL KESİYORLAR

Serdar45

Üye
Üye
yok be arkadfaşım daha aralıkta gene kestiler 15 tl bursadA YOK ÖYLE BİŞEY YILDA 60 TL KESİYORLAR

Daha önce burdan bazı arkadaşlar 45 lira iade aldığını yazmışlardı.bende ziraat bankası şikayet bölümüne mail attım 10 gün oldu.bakalım ne olacak.basında da bu ücretlerin iadesi ile ilgili bankanın çalişma başlattığı yazmıştı.

DeeJay

Üye
Üye
benim msj mı silinmiş yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım ?

HENNESSY

Üye
Üye
Ziraat bankası hesap işletim ücreti adı altında evde bakım maaşlarından aldığı parayı geri iade etmektedir. Gecen ay , benim maaşımdan kırıkkalede 30 tl çekmişlerdi. Ben aynı gün merkez şubeye başvurdum .. hemen geri iade ettiler ... Kırıkkale'de aynı durumu sahip arkadaşlar varsa , geç kalmadan , merkez şubeye başvuru yapsınlar .. kesinlikle hemen ilgileniyor ve geri iade ediyorlar ...ama başurmak için kesinlikle geç kalmayın .. çok zaman geçince , bazı prosedurler araya giriyormuş ve iade süresi uzayabiliyormuş. bilginize ...

bu arada kusura bakmayın , sayfa başlığı altında sorulara kesin cevap vermek istedim ..
saygılar ...

kantutar42

Üye
Üye
HENNESSY eline yüreğine sağlık arkadaşım dersin biz dilenci devlette bize sadaka veriyor EDİTÖR arkadaş ozaman sileceksin o yorumları yoksa cevap yazmak zorunda kalıyoruz şahsen benim zoruma gidiyor o yorumlar ben bu ülkeye 18 ay askerlik yapmışım 93 94 de 1 arkadaşım kollarımda şehit olmuş bende vurulmasamda 3 pusu 10 çatışmadan sağçıkmışım çürük raporu alıp brileri gibi askerden kaçmamışım bu ülkeye kaza yapanakadar vergimi ödemişim bu devlet tabiki ihtiyacım ve engelim varsa bana bu maaşı verecek elim kaçakçısına tazminat ailelerinede maaş bağlıyorsa banada bağlamak ZORUNDADIR arkadaş bıktık artık bazı arkadaşların adeta kendilerini ve tabiki bizleride aşağılık gösterip devletin adeta sadaka alıyorsunuz şükredin demesinden yani bunların siyasi görüşü malum partili olabilir ama burası bunun reklamını yada övmesini yapılacak yerdeyil SAĞLAM İNSANLARIN ZATEN BİZLERİ AŞAĞILAMASI YETER BARİ KENDİNİ ENGELLİ GÖRENLER KENDİLERİNE SAYGILI OLSUNNN biz engelliler BU ÜLKENİN ASALAKLARI DEYİLİZ ÇOK SİNİRLENDİM O YORUMA LÜTFEN KUSURADA BAKMASIN KİMSE
bu cevapları bana yazdıgınızdan eminim kimse kimseyi aşagıladıgıda yok asalak degilim malum parti diyecegine acık acık yazsaydın ya patinini ismini insanlar salak degil senin hangi partiden sözettigini herkez şunuda söylemek isterim daha önce bu bakım maasını yatırmayan iktidarlarda gördü bu millet nankör olmayada gerek yok ben övmedim yalakalıkta yapmadım dedimki biz engellli insanlara evet devlet yardımcı olmak zorunda ona kesinlikle katılıyorum ben kendimde engellliyim bu güne kadar devletimten kömür dahi alamadım çalışamadıgım halde bile sadece dedigim biraz da olsa sabır demek istedim bana karşıda düşman gözüyle bakmanızı abes buluyorum ne haliniz varsa görün

cilginpalet

Üye
Üye
özrün kabahatinden büyük arkadaşım yine yeniden yazıyorum cevap yazarken bile hala yine aynı uslubu takınıyorsunnedemek miş NANKÖR brileri bişimi hibe etti neyin nankörlüğü neyse uzatmıyacağım ama engelliler bizler hiçbir kurumun yada insanların adeta bize brakılan kırıntılarını yiyen insanlar deyiliz eğer hakkımız varsa onu alıyoruz yoksa kimsenin bize bahşettiği birşey almıyoruz EDİTÖR ARKADAŞTAN VE DİĞER ARKADAŞLARDAN ÖZÜRDİLİYORUM MAALESEF KONUYLA ALAKALI OLMAYAN YORUMLARLA DOLDU SAYFA ama yapılan yorum ve verdiğim cevapların kritiğini sizlere bırakıyorum herkese sağlıklı ömür dileklerimle

cilginpalet

Üye
Üye
özrün kabahatinden büyük arkadaşım yine yeniden yazıyorum cevap yazarken bile hala yine aynı uslubu takınıyorsunnedemek miş NANKÖR brileri bişimi hibe etti neyin nankörlüğü neyse uzatmıyacağım ama engelliler bizler hiçbir kurumun yada insanların adeta bize brakılan kırıntılarını yiyen insanlar deyiliz eğer hakkımız varsa onu alıyoruz yoksa kimsenin bize bahşettiği birşey almıyoruz EDİTÖR ARKADAŞTAN VE DİĞER ARKADAŞLARDAN ÖZÜRDİLİYORUM MAALESEF KONUYLA ALAKALI OLMAYAN YORUMLARLA DOLDU SAYFA ama yapılan yorum ve verdiğim cevapların kritiğini sizlere bırakıyorum herkese sağlıklı ömür dileklerim

Son düzenleme:

64lh629

Üye
Üye
yine boş işlerle dolmuş sayfa üf ya 3 sayfa yatan il varmı diye bakıyom ama işiniz güçünüz vır vır başka bişi yok
YATAN İLER i PAYLAŞIN ARTIK

cagla

Üye
Üye
evet ya burda tartismayin yatan iller varmi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Çagla henüz hiç bir il hakkında bilgi yok. Arkadaşlarda bu boşluğu tartışmayla geçiriyorlar okadar rica ettim işe yaramıyor. Bir çok kişinin bu başlığı takip ettiğini gereksiz tartışmalarla bunu zorlaştırdıklarını defalarca söyledik ama kimse oralı olmuyor demekki kimsenin kimseye saygısı kalmamış buyurun tartışmaya devam edin. Hepinizin amacı aynıyken anlamsızca sadece ortamı gerginleştiriyorsunuz başkada yapılan ele geçen hiç bir şey yok.

güldalı

Üye
Üye

ben bursa osmangazi ilçesinden ziraat banksanı aradım ve sadece bulunduğunuz yılı iade ediyorlar sosyal hizmetleri aramıştım kesmemeleri gerektiğini söylediler ziraat bankasını arayıp durumu anlattım ve artık kesilmiyor

thespian

Üye
Arkadaşlar ne kadar boş konuşuyorsunuz bura sohbet yeri değil yatan iller yaziliyor yok para iade yok kesinti yok şu yok bu yok şura yatmadimi bura yatmadimi yatan iller yönetici tarafindan YAZILIYOR birakin dir dir etmeyi

DeeJay

Üye
Üye
kantutar42 arkadaşa katılıyorum..daha önceki iktidarlar milletin parasını millete dağıtmıyor kendi aralarında pay ediyorlardı..müthiş bir sosyal adaletsizlik hakimdi..ama çok şükür bu günleri de gördük..Allah razı olsun diyeceğimiz yerde hala mevcut hükümete kin besleyenler var..ha tüm faaliyetleri iyi mi hayır değil fakat iyi şeyleri gözardı etmek gerçekten nankörlüktür..Devletimizden Allah razı olsun !

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Beyler burası siyaset meydanı degil kimse hiç bir partiyi övmesin ve yermesin siyasetin yeri bı platforum degil eleştirinizide övgünüzüde burdan yazmayın, bu mesajdan sonra siyasi bir mesaj yazan olursa sorgusuz sualsiz yasaklarım, biz yatan illeri takip ediyoruz insanlara faydamız olsun diye siz durup şu parti böyle bu parti böyle diyorsunuz, burda maaşını takip etmeye gelen üyeler sizin saçma sapan mesajlarınızı okumaya görmeye mecburmu, bırakında evde bakım maaşı yatan iller paylaşılsın...

tarkan53

Üye
Üye
bakım maaşlarından haber yokmu bu ay arkadaşlar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Halen yatan il yok ama bugun gün içinde ve bu hafta içi en az 5-6 il yatar diye düşünüyorum takipte kalınız lütfen.

zuzu

Üye
Üye
Ayin 10 u oldu bugun yatmaya baslar insallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye