2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme: 14 Mart 2013 Kura Çekilişi

YassaX

Üye
Üye
2013-ÖMSS KURA Çekimi 14 Mart 2013'te Yapılacak

14 MART 2013 GÜNCEL:
Sınava giren adayların sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://engelliler.gen.tr/f98/omss-2013-atamasi-yapilanlar-atama-sonrasi-ne-yapmali-19217/

DUYURU
(14 Mart 2013)
2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme:
Kura Sonucu ile Yerleştirme İşleminin Yapılması

2013-ÖMSS/KURA ile kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına özürlü memur yerleştirme işlemi, 14 Mart 2013 tarihinde saat 16.00’da ÖSYM’nin Bilkent-Ankara’daki merkezinde yapılacaktır.

3 Ekim 2011 tarihli ve 28073 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmeliğin 5. Maddesi gereği kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kura ile yerleştirme sonuçları aynı gün içinde ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr/ internet adresinden de açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Adaylara duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

KAYNAKÇA : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Saygılar ...

YassaX ...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ; 13 Mart 2013 - Çarşamba Saat 20.00 itibariyle ÖSYM nin Çağrı Merkezi ; 444 67 96 No lu telefondan önce 1 sonra 3 ü tuşlayıp ÖMSS Bölümüne bağlandım ... Duyuruyu net olarak sordum. 14 Mart 2013 Perşembe Saat 16.00 itibariyle yapılacak olan Kura Çekimidir diye ifade ettiler ve eş zamanlı Kura Çekiminin sonuçlarını ÖSYM nin sitesinde yayınlayacaklarmış ... ÖMSS Sınav Sonucuna göre Yerleştirme sonuclarının açıklanma tarihi henüz net olmamakla birlikte ; ara ara ÖSYM nin sitesinden takipte kalmamızı söyledi . Yarın ÖMSS Sınav Sonuclarının açıklanma ihtimali var mı diye sorduğumda şu anda bize ulaşan bir bilgi yok, siz yine yarın da sitemize bakmaya devam edin şeklinde ifade de bulunmuşlardır.

Saygılar ...

YassaX ...

derderbo

Üye
Üye
Yarın olmazsa,cuma günü sınava girenlerinde sonuçlarını yayınlarlar.

oktay0677

Üye
Üye
kurayla yerleştirilecek olan arkadaların son başvuru günü ne zamandı. aynı aralıklarla olacğını düşünüyorum. bencede cumaya sınava girmiş olanlarıda açıklarlar düşüncesindeyim...rabbim sabırla beklemeyi nasip etsin..

YassaX

Üye
Üye
2013 ENGELLİ MEMUR ALIMI İÇİN KURA ÇEKİMİ DUYURUSU

Bilindiği üzere ilkokul/ilköğretim/ortaokul mezunu engelli vatandaşlarımızın Devlet memurluğuna alınmasında kullanılan kura yöntemi için tercihler, 28 Şubat-11 Mart 2013 tarihleri arasında alınmıştır.

Bahse konu adaylar için kura çekimi, 14 Mart 2013 Perşembe Günü Saat 16:00’da ÖSYM Başkanlığı Tesisleri BİLKENT/ANKARA adresinde Noter huzurunda yapılacaktır.

İlgili Yönetmelik hükmü gereğince kura işlemini engelli memur adaylarımız da izleyebileceklerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI

KAYNAKÇA : DPB

Saygılar ...

YassaX ...

smyzkrkc

Üye
Üye
DPB
ÖMSS SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞTİRME TALEBİNDE BULUNAN ENGELLİ MEMUR ADAYLARI İÇİN DUYURU

2012-ÖMSS sonucuna göre yerleştirme talebinde bulunan ortaöğretim/ön lisans/lisans mezunu engelli vatandaşlarımızın tercihleri, 28 Şubat-11 Mart 2013 tarihleri arasında alınmıştır.

Bahse konu adaylar yerleştirme sonuçlarını, 14 Mart 2013 Perşembe Günü Saat 16:00’dan sonra ÖSYM Başkanlığının https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI

sebboy

Üye
Üye
televizyonda yayınlanırmı dersiniz sizce gene yayınlanırsa hangi kanal olur

YassaX

Üye
Üye
Bugün Yayınlanması Planlanan ÖMSS 2013 Tercih Sonuçları, Tercihlere Başvuru yapan Tüm Kardeşlerimiz için En Hayırlı Sonuç Ne ise O Olsun. ALLAH HEPİMİZİN YAR & YARDIMCISI OLSUN ... Saygılar ... YassaX ...

oktay0677

Üye
Üye
yassax kardeşim bu kura ile yerleştirilecek ilköğretim kadroları demii. yani sınavla olan değil.. oda bugün yarın olu kanısındayım.. sen ne dersin varmı bi duyumun..

PınarYıl

Üye
Üye
Sınavla yerleştirme sonuçları açıklandı arkadaşlar.
Yerleşen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

umutsuz olmayın

Üye
Üye
merhabalarr
evettt açıklanmışşş
yerleşenlere hayırlı olsun
oğlumun ilk tercihi eskişehir adalet bakanlığı olmuş
Yüce Rabbim hepinize nasip etsin hayırlısyla...

Tosyalı

Üye
Üye
Ne oldu ya bu kura sonuçlarına zaman geçmiyor artık bana :(

tolga

Üye
Üye
Ben Hiç Umut Etmiyorum Diğer Arkadaşların Moralini Bozmak İstemem Ama Kura İle İlk Öğretim Meğzunu Çok Daha Az Atanacakmış

Tosyalı

Üye
Üye
Arkadaşlar kura çekiliş sonuçları açıklandı

Tosyalı

Üye
Üye
Ve kuradan yine elimiz boş döndük hayırlısı diyelim

tolga

Üye
Üye
Yine Olmadı Zaten Olmasınıda Beklemiyordum Bu Saatten Sonrada Birdaha Uğraşmam Sözde Sosyal Devlet Olmanın Adaleti Batsın Bu Sınıf Düzeni..

Tekerlekli Sandalye