2013 ÖMSS Tercih Kılavuzu Yayınlandı

Umuda_DusLer

Üye
Üye
SeLamun ALeykum;HayırLı GeceLer OLsun.. Şimdi Ösym Nin Yaptığı DeğişikLik Kura İçin Sadece Sanıyorum.. Orraoğretim,ÖnLisans, Lisans Kapsamıyor Sanırım.. BiLgiLendirirseniz Sevinirim.. SaygıLar: )

YassaX

Üye
Üye
Umuda_DusLer ; ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi --> Bu LİNK'E girip bakarsanız ; 4 tane ayrı Tablo verilmiş ... Bu Tabloların içeriklerine girdiğinizde; her öğrenim düzeyinde yapılan değişiklikler yer almaktadır ...

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzu Tablo-1 Değişiklikler ---> İlköğretim & Ortaokul Mezunları yani KURA'ya Tabi Olanlar için yapılan değişiklikler

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzu Tablo-2 Değişiklikler ---> Ortaöğretim Mezunları için yapılan değişiklikler

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzu Tablo-3 Değişiklikler ---> Ön Lisans Mezunlaru için yapılan değişiklikler

2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzu Tablo-4 Değişiklikler ---> Lisans Mezunları için yapılan değişiklikler

Ayrıca ; 5 Mart 2013 Tarihinde Yenilenmiş ÖMSS / 2013 - 1. Tercih Kılavuzu LİNK'tedir : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Bu kılavuzun içeriğine baktığınızda Sarı Renkle Taranmış olan yerler yapılan değişiklikleri ifade etmektedir ...

Saygılar ...

YassaX ...

Tekerlekli Sandalye