2013 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sulhi

Üye
Üye
Temmuz 2013 tarihinde yatacak evde bakım maaşları konusunu açmak bu ay bana nasip oldu. :)

Bende diğer yönetici arkadaşlar gibi uyarımı yapıp konuyu açayım. Arkadaşlar bu başlık altında karmaşayı önlemek ve bilgiye en kısa sürede ulaşmak için sadece temmuz ayında türkiye genelinde yatan temmuz ayı evde bakım ücretlerini paylaşalım lütfen.
Tüm iller en kısa sürede yatar inşallah.

hastaadam

Üye
Üye
Malesef bu ay o kadar ödemeler çabuk olmayabilir çünkü ödemeler ptt linklerine geçecek ve artik bu ayda dahil ptt de bkim maaşlari alinacak

KOZANLIM01

Üye
Üye
malesef bu ay o kadar ödemeler çabuk olmayabilir çünkü ödemeler ptt linklerine geçecek ve artik bu ayda dahil ptt de bkim maaşlari alinacak

tam olarak açiklarmisiniz nasil olacak biz ne yapacagiz yani bunlari bir açiklayin da bizde öğrenelim.....

hekimoğlu

Üye
Üye
ptt den alınacak diye veya vakıflara verilecek diye söz konusu değil sadece basında ve medyada yalan yalnış söylentiler siz asıl neticeye bakın arkadaşlar kimse canını sıkmasın ..

hastaadam

Üye
Üye
Hayir dün başbakan açikladi aile sosyal bakan açikladi bütün yardim ve maaşlar ptt den ödenecek erkeklere mavi kart bayanlar pembe matik kart verilecek kartlar yetişmesse kimlikle alinabilecek bu ay ben iyi dinledim saygilar

hekimoğlu

Üye
Üye
arkadaşlar konuyu dağıtmayın hasta adam haberlerde öyle bir konuşma olmadı internetten bütün haberlere baktım öyle bir konuşma geçmemiş neyse buradaki insanları yanıltma herkesin ihtiyacıvar aldığı 3 kuruşmaaş kimsenin kafasınıda bulandırma böyle bir konuyuda açmayın bu sayfada.sayın üyeler herkez maaşını ziraat bankasından nasıl alıyorsa aynı şekilde alacaktır bilgilerinize.

DeeJay33

Üye
Üye
arkadaşlar bir şey soracaktım ?? maaşlar pttden alınacaksa bakımı yapılan kişi ile beraber mi almaya gidilecek ? Öyle değilse Bakıcı tek mi yoksa herhangi biri kimlik götürüp işlemleri yapabilecek mi ?

cilginpalet

Üye
Üye
arkadaşlar bir şey soracaktım ?? maaşlar pttden alınacaksa bakımı yapılan kişi ile beraber mi almaya gidilecek ? Öyle değilse Bakıcı tek mi yoksa herhangi biri kimlik götürüp işlemleri yapabilecek mi ?[/QU 1 sefere mahsus mecbur gidilecek heralde kartı alınca daha gerek kalmaz kart kimdeyse o çeker

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şu an için bakım maaşları PTT'ye aktarılmadı. Eskiden nasıl alınıyorsa şimdide o şekilde alınacak. Konuyu bölmemek için bu başlık altına sadece yatan illeri yazınız. Bundan sonra başka mesaj yazılırsa silmek zorunda kalacağım.

hastaadam

Üye
Üye
Yanliş bilgi veriyorsunuz halil bey bu ay ptt den alinacak

cansel atak

Üye
Üye
bizide hastaa etme hastaaaadam:).şimdilik yok öyle birşey..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet şuan için öyle bir devir söz konusu degil lütfen konuyu dağıtmayın böyle bir durum başladığında sitemizden duyuru yapılacaktır, zaten bi kaç gün içerisinde yatan iller başlar maaşı alanların bankadan aldığını ögrenmiş oluruz o yüzden lütfen bu konuda daha fazla nerden alacağız durumu uzamasın, yatan illeri takip edelim paylaşalım haricinde mesaj yazılmasın lütfen

bukalemun1976

Üye
Üye
bizide hastaa etme hastaaaadam:).şimdilik yok öyle birşey..

arkadaşlar ptt vereceği kartlar doğru ama;2022 maaş dulluk maşı vediğer sağlık ve eğtim yardimlari için evde bakım için il sosyal hizmetleri aramak lazım ben istanbul bahçelievleri düşüremiyorum siz bulunduğunuz yerden öğreniseniz sevinnirim.

S

simurg19

Guest
iyi günler arkadaşlar ben şimdi ayvalık sosyal hizmetleri aradım yetkili arkadaş bankadan alınacak dedi daha ptt yürürlüğe geçmemiş .

555

Üye
Üye
2013 temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Şu an için bakım maaşları PTT'ye aktarılmadı. Eskiden nasıl alınıyorsa şimdide o şekilde alınacak. Konuyu bölmemek için bu başlık altına sadece yatan illeri yazınız. Bundan sonra başka mesaj yazılırsa silmek zorunda kalacağım.

halil bey ege bölgesi bu ay kaçında yatar acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar yatan illeri an ve an paylaşacağız lütfen takipte olun ve evde bakım maaşı haricinde konuyu dağıtmayın.

cenap

Üye
Üye
aynı evde 2 kişiyede bakım maşı veriliyor

bukalemun1976

Üye
Üye

144 aradım kartı alacakların içinde evde bakımıda sayıdı. kart postaneden başvuruyla alınmakta hiçbir kart ücretine tabideğil. belik böylelikle bir düzene girerde hep aynı tarihlerde alırız .bakanlıktaki çalışmalar halen devam etmekte umutlarımda var maaşların düzenli yatması halında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye