2013 Temmuz ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aysn

Üye
Üye
bu ay zamlı mı alacağız acaba bilen varsa bilgi verebilir mi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşlar zamlı olmayacak ve bankadan alınacak, ptt kart uygulaması halen işlemde degil!

Lütfen yatan illeri patlaşalım harici konular için yeni başlık açın lütfen

hekimoğlu

Üye
Üye
arkadaşlar aramızda gülümse hayata kurucu üyemiz sesi cıkmıyor acaba ayrıldımı aramızdan? her ay konuyu açan o olurdu.?

hastaadam

Üye
Üye
arkadaslar bu ay bakim yardimlari butun illerde ayni tarihte ve ptt de bizzat bakiciya odenecek kartlar daha sonra adreslere gondierilecek

didierdrogba

Üye
Üye
arkadaslar bu ay bakim yardimlari butun illerde ayni tarihte ve ptt de bizzat bakiciya odenecek kartlar daha sonra adreslere gondierilecek
hocam öyle bir şey yok bulunduğumuz ildeki (hatay) kurumu aradım bakım aylığının ptt kart ile ödenmesi ile ilgili bilgilerinin olmadığını ve çektiğimiz bankadan çekmeye devam edeciğimizi söylediler yine eskisi gibi her il de farklı farklı yatmaya devam edecek diye düşünüyorum zira 15 inde yatacağını söyledi hatay da.

hekimoğlu

Üye
Üye
hasta adam kardeşim sen hangi ildesin bensana bilgi vericem bu konu hakkında.hangi ilde olduğunu söyle.

uzaklaştırma

iki kelime yazdım benimle beraber yazanlar oldu beni bir ay uzaklaştırdınız bakıyorum 5 sayfa içindeyiz uyarılara rağmen bakım ücretleri yatan iller hakkında değilde muhabbet devam ediyor adminler ceza veriyorsa ikili oynamasın ama fakat eğerki sen harranlısın onlar özel diyosanız eyvallah sözüm adminlere başka konu yazanları susturun?

murat tekin

Üye
Üye
bu akşam saat 20.00 itibarıyla Osmaniye bakıcı maaşları yatmıştır.net:699.61 tl.

bukalemun1976

Üye
Üye
arkadaşlar bir kişinin evde bakım maaşı aldığını nasıl öğrenilir...bir arkadaşımın ninesi kaç yıl önce başka bir oğlunun yanındaydı şimdi diğer oğlunun yanında çünkü önceki oğlu artık istemiyor...onların evde bakım maaşı aldığını düşünüyor arkadaşım evde bakım maaşı alıp almadığını nasıl öğrenilir bide ilçeye bağlı bir köyde oturuyorlar... teşekkürler

144 arasın ev telefonun veya cepten ücretsizdir tc nosuyla öğrenen bilir veya bağlı bulunduğu kaymakamlıktan

yziya

Üye
Üye
Sivas evde bakım parasından haberi olan varmı kacında yatacak.

kumru

Üye
Üye
hayırlı ramazanlar dilerim herkese geçen sene zammıı temmuzda almıştık yanılmıyosam neden bu sene ağustos ayına sarktı

gizemliyol

Üye
Üye
hayırlı ramazanlar dilerim herkese hadi samsun ses verrrrrrr

:)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İller yatmaya başladı takipte olalım lütfen, bu arada bu maaşlar geçen aya ait dolasıyla zamlı degil maaşlar önümüzdeki dönem zamlı olacaktır.

rabiya37

Üye
Üye
hayırlı ramazanlar kastomonudan ses yokmu cevap verirseniz seviniri şimdide teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye