2013 Yılında ÖMSS 3. Yerleştirme yapılmayacak mış!

ts61

Üye
Üye
Arkadaşlar bimer'den bugun gelen mail malesef bende çok üzüldüm ama aynen söyledir;

2012 yılında yapılan ÖMSS sonuçlarına göre iki kez yerleştirme yapılmıştır. İkinci yerleştirme 2013 yılı Nisan ayında tamamlanmıştır. Bu yıl başka yerleştirme yapılmayacaktır.
2014 yılında EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) yeniden yapılacaktır.
Bilginize.

2013 yılında 2. Memur alımının Ekim'de yapılacağını Bakan Şahin tarafından açıklanmıştı ama böyle bir mail gelmesi beni çok üzdü.
Arkadaşlar toplanıp büyük bir baskı yapmalıyız.Herkez ulaşabildiği yerlere mesaj atsın ve kişilerle konuşsun.Bimer, Cumhurbaşkanlığı ve bazı milletvekillerine bir çok mail atıp baskı yapalım.

ts61

Üye
Üye
Trabzon valiliği aile sosyal politikalar bakanlığı yolladığı mailde Eylül sonunda veya ekimde atama olabilir yazıyor inşallah fazla miktarda olur. Rabbim herkese hayırlı bir iş kapısı açar inşallah...

EnemyHunter

Üye
Üye
Yeterince alım yapıldı zaten artık 2014 olcak olan sınava çalışın

ts61

Üye
Üye
Müjdeli haberi Bakan Şahin Mail yoluyla bildirdi

ÖMSS atamaları ile ilgili çalışmalar sürerken aşağıdaki habere göre resmi gazetede yayınlandığı anlaşılmaktadır. Çalışmaların 2013 Ekim ayı sonuna kadar bitirilmesinin planlandığı görülmektedir.

EnemyHunter

Üye
Üye
ÖMSS atamaları ile ilgili çalışmalar sürerken aşağıdaki habere göre resmi gazetede yayınlandığı anlaşılmaktadır. Çalışmaların 2013 Ekim ayı sonuna kadar bitirilmesinin planlandığı görülmektedir.

aşağıda nerde hani haber kaynak gösterseydin bari

derderbo

Üye
Üye
Arkadaşlar şimdilik sabırla beklemekten başka çare yok.Daha öncede konuyla alakalı ASPB ğı yaşlı ve özürlüler idaresi genel müdürü Aylin Çiftçinin konu hakkında açıklamasını konu başlığıyla açmıştım.

Tekerlekli Sandalye