2014 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

zeyno16

Üye
Üye
Bu başlık altında ağustos ayı evde bakım maaşlarının hangi illerde yattığını paylaşacağız. Kafa karışıklığınına yol açmamak adına lütfen sadece yatan yatmayan illeri yazalım. Örneğin
İstanbul evde bakım maaşı yatmıştır, ankara evde bakım maaşı yatmıştır, izmir evde bakım maşı yatmıştır şeklinde.

Bunun dışında bakım ücretiyle alakalı başka sorularınız olursa bu konu başlığını bölmemek adına lütfen YENİ KONU açarak sorunuzu dile getiriniz.

AZAD21

Üye
Üye
seçim nedeniyle bu ay evde bakım maaşları erken yatabilir?

alu_fu

Üye
Üye
evet sabırla bekliyoruz bu ay da inşallah erken yatar çok işe yarıyor öyle olunca BALANCED kulağımız sende :)

elvann

Üye
Üye
bu ay zamlımı alıcaz arkadaşlar

kosovali1

Üye
Üye
evet yöneticiler bizi lütfen net şekilde bilgilendirsin
eğer zamlı almayacaksam kampanya çıkaralım maaşıma dakunma gibi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Maaşlarda zam olmayacak arkadaşlar.

sultan serçe

Üye
Üye
yazık zamları önceden planlıyorlar hatta tam miktarı söylüyorlar dalga geçer gibi zam yok diyorlar:(((( ama yinede devletimiz başımızdan eksik olmasın hiç olmassa yaramıza merhem oluyor:))))))))))

serbetcimehmet

Üye
Üye
Büyük ihtimalle maaşlar 769 lira olacaktır

Selam,
Arkadaslar yilbasi itibariyle hic boyle bir sey ne bu site de ne de herhangi bir baska yerde konusulmuyordu zam olmayacak diye, bunun resmi bir dayanagi var mi her 6 ayda bir askeri ucrete yansiyan zam orani kadar bakim ucretlerimize yansimaktaydi bu haberin dogrulugu teyit edildimi, bilgisi olan var mi,paylasir wydinlatirsaniz sevinirim, saygi ve sevgilerimle

serbetcimehmet

Üye
Üye
Evet bilgilendirmeniz icin cok tsk ederim fakat benimde acizane dusuncem bakim ucretleri memur maasina endeksli artisin buna bagli oldugunu dusunmuyorum refah seviyesi her ne kadar da hersey yolunda gitsede anlaminda enflasyon yuzde besin cok cok ustunde asker ucret artis oraninda ki fark kadar bizim bakim ucretlerine yansiyacak diye ujut ediyor ve dusunuyorum ki aksi zaten kul hakki olur ,
Saygi ve sevgilerimle

serbetcimehmet

Üye
Üye
bakim ucretlerinde bu ay zam olacak diye rusunuyorum

Evet bilgilendirmeniz icin cok tsk ederim fakat benimde acizane dusuncem bakim ucretleri memur maasina endeksli artisin buna bagli oldugunu dusunmuyorum refah seviyesi her ne kadar da hersey yolunda gitsede anlaminda enflasyon yuzde besin cok cok ustunde asker ucret artis oraninda ki fark kadar bizim bakim ucretlerine yansiyacak diye ujut ediyor ve dusunuyorum ki aksi zaten kul hakki olur ,
Saygi ve sevgilerimle

kosovali1

Üye
Üye
evet arkadaşlar böle birşe neden olsunki kimfakirin yoksulun hakkını yemeye razı olur cesaret edebilir zaten devletimize allah zeval vermesin onlar bize bu hakkı vermiz neden azaltsınlarki

Serdar45

Üye
Üye
1 temmuzdan itibaren memur maaşların % 5.7 enflasyon zammı geldi.evde bakım maaşlarını memur maaşı katsayı oranına endeksledilerse o zaman 5.7 enflasyon zammı vizede yansıtılacaktır diye düşünüyorum.

AZAD21

Üye
Üye
evde bakım maaşları asgari ücrette endeksli değilmi asghari ücrete zam varsa evde bakım maaşlarınada zam var demektir?

AZAD21

Üye
Üye
1 temmuzdan itibaren memur maaşların % 5.7 enflasyon zammı geldi.evde bakım maaşlarını memur maaşı katsayı oranına endeksledilerse o zaman 5.7 enflasyon zammı vizede yansıtılacaktır diye düşünüyorum.
1 temmuzda emekliye zam yapıldı memura yapıldımiki?

555

Üye
Üye
arkadaşlar memur maaşı üzerinden hesaplanırsa maaşlar ne kadar olablir tahminen?bide eğer eski sistemde olursa bu ay zamlımı olur yöneticilerin bilgilendirmelerini rica ediyoruz

Tekerlekli Sandalye