2014 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

murat tarsuslu

Üye
Üye
konuyu yine çorbaya dönderdiniz, yazıklar olsun!!!

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet arkadaşlar konuyu lütfen zamn varmı yokmu diye kirletmeyin ne kadar sabırsızsınız yahu, şurda 3*5 gün sünra birsürü il yatmaya başlar, zamlı degilmi görürüz lütfen bu konuda başka soru sormayın

salih35

Üye
Üye
Yatan il yomu arkadaslar,gecen ay 4 unde baslamisti Tokat'la beraber.

ilknurrr06

Üye
Üye
Hala hiç bir il yatmamis pes yaaaa.devlet parayı veriyo ama nasıl veriyo ışte...sadaka gibi keyfine göre yatiriyo ..Umarım biran once yatmaya başlar ..

AZAD21

Üye
Üye
yerel ve miletvekili seçimlerinde evde bakım maaşını erken yatırıyorlardı yani seçimden önce?

ilknurrr06

Üye
Üye
Surda 2*3 gün kaldı hafta sonu pazar günü zaten yatmaz 40 dan fazla il nasıl yatar bekleyip görelim ....

zeyno16

Üye
Üye
geçen ay ayın 8 inde yatmaya başladı maaşlar ve sonrada hızla bütün iller yattı inşallah bu ayda aynı olur.

murat tekin

Üye
Üye
dün bir arkadaşın evine gelmişler sizin hakkınızda şikayet var bakıcı maaşını iptal ediyoruz demişler,buraya kadar her şey normal sonra demişlerki sen gidip dilekçe vereceksin ben bakıcılıktan istifa ediyorum diye yeni yasa çıktı erkek bakıcı olmuyor demişler.
şimdi benim anlamadığım madem yeni yasa çıktı erkek bakıcı olmuyor diye o zaman istifa etmeye ne gerek.
2.hani şikayet yüzünden iptal etmiştiniz,siz iptal ettiyseniz yine istifaya gerek yok.
not:lütfen hemen siyasi olarak yazdığımı düşünüp kızmayın.
yerel seçimlerde de bu arkadaşın evine geldiler iptal ediyoruz dediler ama sonra anlaşıldı ki sahte bir ekipmiş.
aceba diyorum yukardaki çelişkileri gördükten sonra yine böyle bir oyun olabilirmi.
lütfen site adminleri bilgi versin böyle bir yasa varmı erkek ten bakıcı olmaz diye.eğer öyle bir yasa varsa neden bize uğrayan yok.

beyazkelebek

Üye
Üye
dün bir arkadaşın evine gelmişler sizin hakkınızda şikayet var bakıcı maaşını iptal ediyoruz demişler,buraya kadar her şey normal sonra demişlerki sen gidip dilekçe vereceksin ben bakıcılıktan istifa ediyorum diye yeni yasa çıktı erkek bakıcı olmuyor demişler.
şimdi benim anlamadığım madem yeni yasa çıktı erkek bakıcı olmuyor diye o zaman istifa etmeye ne gerek.
2.hani şikayet yüzünden iptal etmiştiniz,siz iptal ettiyseniz yine istifaya gerek yok.
not:lütfen hemen siyasi olarak yazdığımı düşünüp kızmayın.
yerel seçimlerde de bu arkadaşın evine geldiler iptal ediyoruz dediler ama sonra anlaşıldı ki sahte bir ekipmiş.
aceba diyorum yukardaki çelişkileri gördükten sonra yine böyle bir oyun olabilirmi.
lütfen site adminleri bilgi versin böyle bir yasa varmı erkek ten bakıcı olmaz diye.eğer öyle bir yasa varsa neden bize uğrayan yok.

o şakacı ekibi güzel bir savcılığa vermek lazım. şakacıktan bir ceza yapıştırsınlarda milletle dalga geçmeyi görsünler.

Serdar45

Üye
Üye
Henüz maaş yatan il olmamış ama öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istedim bu ay maaşlarda zam var 810 lira civarı olacak kaynak sçhek

serbetcimehmet

Üye
Üye
Henüz maaş yatan il olmamış ama öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istedim bu ay maaşlarda zam var 810 lira civarı olacak kaynak sçhek

Ben zam olmayacagi haberini ilk burada duydum arkadaslar resmi bir dayanagi yoktur kulaktan dolma bir haber diye dusunuyorum,biri bir yerde bir sey soyluyor asagida o kendi soyledigine,kendisi inaniyor,birileri cikip bu ay askeri ucrete emekliye calisana, memura vs bu yilin ikinci 6 ay dilimi icin zam olmayacak maaslara diye kimse beyanat vermeden devlet ve hukumet yetkilileri tarafindan, zam olmayacagi haberleri bana inandirici gelmiyor ,
Paylastiginiz haber icinde ayrica tsk ederim
Saygi ve sevgilerimle

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar gereksiz polimikleri bırakalım lütfen rica ediyorum, evde bakım maaşı yatan iller haricinde hiç bir konuyu burdan sormayınız burdan paylaşmayınız,

serbetcimehmet

Üye
Üye
Mehmet kardesim haklisin sana katiliyorum ama Sende ve yatan illeri paylasan arkadaslardan istirhamim ,yatan miktarida paylasilirsa iyi olur belirsizlik ortan kalkar zamlimi zamsiz mi diye polimikte olmaz diye dusunuyorum,saygi ve sevgilerimle

murat tarsuslu

Üye
Üye
mersin shçek il müdürlüğü zam olmayacağını söyledi. ayrıca bu ay mersin 12-15 ağustos arasında yatacakmış. bilginize..

firdevs05

Üye
Üye
Normalde bu bakım maaşı sayfası daha maaşlar yatmadan 5-10 SAYFA gereksiz tartışmalardan dolayı şiştiği için Amasya ilinin yatan maaşını burdan bildirmiyordum
ama zamlı zamsız tartışmasına son vermek için

08/08/2014 Z00030 TEMMUZ AYINA AİT AĞUSTOS 2014 EVDE BAKIM ÖDEMELERİ 2014080811 08.08.2014 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ- AMASYA 769,98

zam yok.

Tekerlekli Sandalye