2014 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

gizemliyol

Üye
Üye
hadi samsun ses verr

sultan serçe

Üye
Üye
hadi istanbul hadi canımın içi hadi gözüm hadi yavrum:):)))))))))))))))

hekimoğlu

Üye
Üye
:rolleyes: bu işi ganyana çevirmişsin sultan serçe inşallah istanbul yatar:D yinede sayfada hoş bir görüntü olmuş.

pepee

Üye
Üye
:rolleyes: bu işi ganyana çevirmişsin sultan serçe inşallah istanbul yatar:D yinede sayfada hoş bir görüntü olmuş.

Arkadaşın sanki ihtiyacı yokmuş da, "ne gelirse kardır" kafasıyla yazmış gibi bir hali var..Gerçekten bu paraya ihtiyacı olanların zan altında kalması kötü birşey

mağdurumm

Üye
Üye
Bu başlık altında ağustos ayı evde bakım maaşlarının hangi illerde yattığını paylaşacağız. Kafa karışıklığınına yol açmamak adına lütfen sadece yatan yatmayan illeri yazalım. Örneğin
İstanbul evde bakım maaşı yatmıştır, ankara evde bakım maaşı yatmıştır, izmir evde bakım maşı yatmıştır şeklinde.

Bunun dışında bakım ücretiyle alakalı başka sorularınız olursa bu konu başlığını bölmemek adına lütfen YENİ KONU açarak sorunuzu dile getiriniz.

Arkadaslar ben kocaeliden sadece 200 tl aldim neden boyle oldu %84 raporum var 770 aliyodum yardimci olurmusunuz

mağdurumm

Üye
Üye
Arkadas ben mgdurum 200 tl aldim ek odeme olarak gozukuyo acaba kesilmismidir

gülümse_hayata

Üye
Üye
1-Tokat
2-Amasya
3-Kocaeli
4-Hatay

sultan serçe

Üye
Üye
lne alakası var pepe sadece şaka yollu bir mesaj:(((( gerçekten bu paraya ihtiyacı olanların ZAN altında olması falan asıl sen saçmalamışsın

pepee

Üye
Üye
lne alakası var pepe sadece şaka yollu bir mesaj:(((( gerçekten bu paraya ihtiyacı olanların ZAN altında olması falan asıl sen saçmalamışsın

ne bilim kardeş gülücük mülücük falan dalga geçer gibi yazı yazıyorsun..ben sosyal hizmetlerden bir görevli olsam ve bu neşe dolu saçmalıkları görsem maaşı alan diğer arkadaşlar için de fikirlerim değişir yani..ha bide buraya istersen bin defa mesaj atsan,"ayrılda gel ,yat yat" bilmem ne diye forumu kirletsen,,zamanı gelmeden yatmaz..zaten her ay bi iki gün farkla yatıyor..sakin ol yatacağı günü bekle alırsın paranı korkma

gülümse_hayata

Üye
Üye
1-Tokat
2-Amasya
3-Kocaeli
4-Hatay

serbetcimehmet

Üye
Üye
Selam arkadaslar,
Bir sorum olacak,gören arkadaslar sorumu yanitlamalarini istirham ediyorum,lütven,
Evde bakim ücreti alan arkadaslar 6 ayda bir evrak yaptiriyorsunuzdur ,sosyal hizmetlerde maasi alan bakici,imza atar bir form verilir,
Veailenin belgelenebilir gelirleri istenir maas bodrosu,2022 maasi aldigina dair kurumdan belge,burs alanlarin ögrenci belgesi vs gibi,
Şimdi , bakici icin maas alana imza attigi sos,hizm verilen formun sayfanin en altinda not düsülmüsmü,
Örnegin burada karabükte,
Not:bakim ücretleri her ayin 20 ile 30 arasinda yatmaktadir,
YazmaktadirALLAH devletimize zeval vermesin şükür mevlaya her ay almaktayiz, sizin formlarda o not tarih varmidir, paylasirsaniz sevinirim,tessekkur ederim,SAYI VE SEVGILERIMLE

VIP

Üye
Üye
Selam arkadaslar,
Bir sorum olacak,gören arkadaslar sorumu yanitlamalarini istirham ediyorum,lütven,
Evde bakim ücreti alan arkadaslar 6 ayda bir evrak yaptiriyorsunuzdur ,sosyal hizmetlerde maasi alan bakici,imza atar bir form verilir,
Veailenin belgelenebilir gelirleri istenir maas bodrosu,2022 maasi aldigina dair kurumdan belge,burs alanlarin ögrenci belgesi vs gibi,
Şimdi , bakici icin maas alana imza attigi sos,hizm verilen formun sayfanin en altinda not düsülmüsmü,
Örnegin burada karabükte,
Not:bakim ücretleri her ayin 20 ile 30 arasinda yatmaktadir,
YazmaktadirALLAH devletimize zeval vermesin şükür mevlaya her ay almaktayiz, sizin formlarda o not tarih varmidir, paylasirsaniz sevinirim,tessekkur ederim,SAYI VE SEVGILERIMLE

Konya'da böyle bir uygulama yok kardeşim. Sanırım sizin ildeki shcek nun kendi uygulaması.

kaocan07

Üye
Üye
Antalya hakkında bilgisi olan varmı acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Forumda evde yatan iller haricinde soruları olanlar yeni konu açarak sorabilirler, bu başlık altında sorular soruların hepsi cevapsız kalmaktadır.

compeder

Üye
Üye
Slm arkadaslarr benim maasim adres degisikligunden kesildi tekrar basvurdum temmuz 3 de yazi geldi verilmesi uygundur die ama temmuzda maas yatmadi bu ay yatarmi bilgisi olan yardimci olabilir mi??????

Tekerlekli Sandalye