2014 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

semiha01

Üye
Üye
Belki 1.30da yata bilir bekliyorum :)

zeyno16

Üye
Üye
iki aydır tam düzene girdi dedik ama bu ay yine rota şaştı

kırık ahmet

Üye
Üye
ziraat bankaları parayı kullanıyor..şimdi gelirken baktım yatmamış
cuma yatmadığına göre,cumartesi pazarda yatmaz...
toplam 5 gün geciktiriyorlar,ama faturalar gecikme faizi işliyor..

bursalılara taktik vereyim...gidin istanbul ziraat bankasından hesap açtırın,para oradaki şubeye yatsın,sizde bursadan atm den çekin :D

zeyno16

Üye
Üye
yok bu sıralar tokat ilk önce yatıyor İstanbul da da aksamalar oluyor en iyisi tokat ta hesap açalım:D

compeder

Üye
Üye
Mersin yatacakti cuma hani hep yalan soyluyorlar sosyal hizmetlerdekiler her ay degisirmi maas tarihi keyfi is yapyorlar

halil3333

Üye
Üye
computer daha dur bakalım ya saat 11 veya ogle sonu saat 2 den 5 arasıda yatabılıyor cuma gunu olarak daha oncede cuma gunu denk gelmıstı boyle saat 2 cıvarı ogle sonu yatmıstı mersın yıne yatabılır gun ıcerısınde belli olmaz...

murat tarsuslu

Üye
Üye
mersinli arkadaşlar; shçek il müdürlüğü pazartesi talimat verdiğini, ama bankanın parayı beklettiğini, bu nedenle sık sık bankayı arayıp baskı yapmamızı öneriyor. bugün yatmazsa salı gününe kalacak haberiniz olsun. ziraat bankası mersin merkez şubesi: 2381870

baki02

Üye
Üye
mersinli arkadaşlar; shçek il müdürlüğü pazartesi talimat verdiğini, ama bankanın parayı beklettiğini, bu nedenle sık sık bankayı arayıp baskı yapmamızı öneriyor. bugün yatmazsa salı gününe kalacak haberiniz olsun. ziraat bankası mersin merkez şubesi: 2381870

arkadaşım ben maaş yatmadan formu kirletmek istemeyenlerdenim ve yine yatmadan yazmadım ama shçek öyle bişey demedi bende aradım cuma günü yani bugün çekersiniz dediler mersin yatmıştır arkadaşlar hayırlı olsun

acaray

Üye
Üye
mersin yattımı yatmadımı arkadaş şimdi çekebilirmiyiz

DeeJay

Üye
Üye
Arkadaşlar Mersin yatmış mı yani ? hesabımı kontrol ettim şimdi yatmamış ?

acaray

Üye
Üye
arkadaşım ben şimdi bankamatiğe gittim.mersin yatmamış yalan söyleme insanları kandırma yatmadan.

acaray

Üye
Üye
bir daha yalan yazarsan seni attırım siteden

acaray

Üye
Üye
insanların zaten sinirleri tepesinde bu sıcakta bankamatiğe kadar gidiyoruz millet dört gözle yatıp yatmadığını bekliyor sen oturduğun yerde yattı diyorsun? çok sinirlendim birdaha kimseyi kandırma!

murat tarsuslu

Üye
Üye
arkadaşlar mersin bir kısmı yattı bir kısmı yatmadı. bankanın sisteminde sorun varmış göya. mesela bizimki de eksik yatmış..öğleden sonra düzelteceklermiş..

Hsnslmz

Üye
Üye
arkadaşlar mersin bir kısmı yattı bir kısmı yatmadı. bankanın sisteminde sorun varmış göya. mesela bizimki de eksik yatmış..öğleden sonra düzelteceklermiş..

Selam aleyküm herkese hayırlı sabahlar. ? Murat abi bir kısmı derken AKDENİZ bölgesinde YATIM varmı ?

Tekerlekli Sandalye