2014 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

kırık ahmet

Üye
Üye
arkadaşım sanıyomusunki doğru bilgi veriyorlar verilen cevapları yazıyorum bi keresinde belli değil belki haftaya dediler o gece yattı sahipsisiz Türkiyede ödeme günü belli olmayan tek maaş biz engelli yakınlarının maaş günleri mazeret olarak değişken bir ödeme oluyormuş her ay ölen yeni hak kazanan bakıcısı değişen yada gelir düzeyi yükselen bu nedenlerden tam bir ödeme günü tayin edilemiyormuş i

maaş günleri değişken gün oluyorsa,her ay ölen yeni hak kazanan bakıcısı değişen....sadece bursadamı oluyor....diğer illerde olmuyormu...5 yaşındaki çocuğa söylesen inanmaz....bence böyle dememişlerdir...

DeeJay

Üye
Üye
Bursalı değilim ama çok sevindim yattığına :)
Mersin daha yatmamış..bende öyle gözüküyor..Mersindeki arkadaşlar sizde durum nedir ?

cvtckr

Üye
Üye
Bursa için hayirli olsun.Allah bu devlete bu millete zeval vermesin..

murat tarsuslu

Üye
Üye
dediğim gibi, baskı kurmaz isek eğer,mersin salı günü de yatmayacak. mersin shçek numarası: 2376107 bu '' hata'' nın bankadan kaynaklandığını söylüyor il müdürlüğü yetkilileri, nerdeyse yemin ediyorlar. aslında bana da inandırıcı geliyor bu anlattıkları durum. mersin merkez şubesi, topu bugün çarşı şubesine atmaya başladı ama, çarşı şubesinde en azından operatör dahi olsun bir muhatap yok!!! ne yapacağız? hep birlikte, bıktırana kadar mersin merkez şubeyi arayıp hakkımız olduğu halde '' taciz '' edeceği: z.. mersin merkez şube : 238 18 70.. aramayıp, hakkını sorgulamayıp, burdan soranlara söylüyorum : miyavlamayalım, hakkımızı, yasal hakkımızı sonuna kadar arayalım...

hekimoğlu

Üye
Üye
anlaşıldı mı efendiler????[/QUO
mersinli arkadaşlar maaşınız bu ay içerisinde yatacak fazla üstelemesiniz ailesosyal politikalar bakanı kendisi acıkladı bu maaşlar normal maaş gibi değil ileriki zamanlarda daha güzel ve düzenli yatacağından emin olunuz geçmişe bakarak suanki düzen allaha hamd olsun çok daha iyi umarız dahada iyi olacak.sağlıklı ve huzurlu günler.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 AĞUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

1-Tokat
2-Amasya
3-Kocaeli
4-Hatay
5-Erzurum
6-Malatya
7-Zonguldak
8-Konya
9-Denizli
10-Antalya
11-Osmaniye
12-Kırklareli
13-Sivas
14-Balıkesir
15-Tekirdağ
16-Siirt
17-Kahramanmaraş
18-Samsun
19-Eskişehir
20-İzmir
21-İstanbul
22-Sakarya
23-Adana
24-Uşak
25-Bartın
26-Diyarbakır
27-Karabük
28-Kırşehir
29-Mardin
30-Ankara
31-bilecik
32-Van
33-Çanakkale
34-Gaziantep
35-Ordu
36-Kütahya
37-Şanlıurfa
38-Afyonkarahisar
39-manisa
40-Ağrı
41-Aydın
42-Bayburt
43-Rize
44-Bursa
45-Adıyaman

halil3333

Üye
Üye
murat tarsuslu kardesımız dogru soyluyor bılıp bılmeden atlama konuya dun aradıgımda ayın 19 da mersın yatacak dedıler bugun aradıgımda saat 10 dan sonra yatacak dedıler tekrar aradım parayı zıraat bankasına bız verdık bankayı arayın sıkıstırın dıyor kurum bankadanın paralarımızı bekletmesı kendı menfaatıne oldugu ıcın keyfı ne zaman gelırse ozaman yatırcak mersını bu bu kadar basıt ...

mir33

Üye
Üye
Mersin'de ben aradığımda görevli eğer ayın yirmisine kadar almazsanız maaşınız kesilmiş demektir dedi. Mersin'de neler dönüyor? Maaş almayanlar sadece bu forumun üyeleri mi? Ya da bankada saklanmak istenen bir hortum mu var?

acaray

Üye
Üye
bütün mersinimi tarsusunmu kesilecek niye kesilsin kimse almadıki alan varmı tarsustan

halil3333

Üye
Üye
saat 1 bucuktan sonra şu numarayı arayın bankaya sorun bakım aylıklarımızı neden yatırmıyorsunuz dıye sorun bakalım ne cevap alacaksınız 239.00.07 bu noyu arayın mersin ziraat şubesi poaramız bankadaymış banka gorevlisi yatırırsa cekecekmısız arayın...

Tekerlekli Sandalye