2014 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

sinandeniz

Üye
Üye
Istanbul bolgesi kesin yattimi herkesin. Benim yatmadi acaba kesildimi. Istanbul bahcelievler bolgesindeyim nerden ogrenebilirim? Lutfen yardimci olun 183 148 numaralar cvp vermiyor
bağlı olduğunuz sevk nu arayarak bilgi alabilirsiniz daha olmadı BİMER e bir mail atarak bilgi alabilirsiniz BİMER den daha hızlı bilgi almak için tel açın ama en detaylı bilgi için bir yakınının kuruma giderek yüzyüze görüşmesi en mantiklisi

sinandeniz

Üye
Üye
Istanbul bolgesi kesin yattimi herkesin. Benim yatmadi acaba kesildimi. Istanbul bahcelievler bolgesindeyim nerden ogrenebilirim? Lutfen yardimci olun 183 148 numaralar cvp vermiyor
gizm bağlıı olduğunuz shçk a telefon açarak bilgi alabilirsiniz daha olmadı BİMER'e bir mail atarak ta bilgi alabilirsiniz ama en sağlamı bir yakınınız shçk a giderek konu hakkında daha detaylı bir bilgi alabilir ortada bir sorun var ise enazından yapmanız gerekeni kurum yetkilileri söylerler ve bence kuruma bizzat bir yakınınızı göndererek bu bilgiyi bir dilekçe yazarak sizede yazılı olarak bilgi vermelerini talep ediniz bunu yapmanızdaki amaç şayet maaşını kesilmiş ise ve haksız bir yere kesilmiş ise hukuki yola baş vurarak hakkınızı aramanızda bir delil olur elinizde ve işlerinizin daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasında faydası olur artı olarak size birde getirisi olur bu getiride tekrardan maaşınız bağlanana dek alamadığınız maaşlarınızı toplu olarak talep edebilirsiniz mağdur olduğunuzu ve bu süreçte çok zor durumda kaldığınızı felan beyan ederiniz yoksa diğer yollardan hakkınızı aramaya çalışır iseniz maaşınız kesilmiş ise ve tekrardan baglansa bile geriye dönük ödeme yapmaz kurum kendi arzsuyla sadece almaya başladığınız aydan olarak vermeye başlar yani kesin gibi gözüküyor maaşınızda bir kesinti kokusu var bu forumu genelde takip ediyor iseniz ve istanbul yattı bilgisi verildikten sonra bu forumda sizde o bilgi dahilinde bankadan maaşınızı çekiyordunuz ise görünen o ki kesinti var allah kolaylık versin umarım hak neyse o yerini bulur

gülümse_hayata

Üye
Üye
İstanbul kesin yattı birde buradan bilgi almaya deneyebilirsiniz.

Bahçelievler İlçe Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 0212 441 01 41

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 aralık ayı evde bakım maaşı yatan iller

1-Tokat
2-Amasya
3-Kahramanmaraş
4-Rize
5-Bilecik
6-Antalya
7-Malatya
8-Mersin
9-Kırıkkale
10-Eskişehir
11-Denizli
12-istanbul
13-konya
14-zonguldak
15-mardin
15-osmaniye
16-kütahya
17-Kocaeli
18-Samsun
19-Sivas
20-Erzurum
21-Mardin
22-Bartın
23-Hatay
24-Sakarya
25-Balıkesir
26-Manisa
27-Bursa
28-Ankara
29-Uşak
30-Şanlıurfa
31-Hatay
32-Giresun
33-Trabzon
34-Diyarbakır
35-Karabük
36-Kırşehir
37-Aydın
38-Uşak
39-Tekirdağ
40-Artvin
41-Kayseri
42-İzmir
43-Adana

bukalemun1976

Üye
Üye
arkadaşlar artık maaşların hesaplanmasında şartlı eğitim ve sağlık yardımlar ve bütün yardımlar gelire katılacak
2022 maaşı alamamak için ölmek lazım
maaşları kese bilmek için her türlü yönetmelikler değiştirildi 2015 ten sonra evler gelinecek konu komşuya sorulacak evler edilecek
ne var ne yok diye bakılacak söylenen gelire göre mi yaşanılıyor diye konturol edilecek benim durum anlatmamı lazım herkes maaş aldığım söylememi lazım nerede kişinin mahremiyeti daha ne kadar bizi küçük düşürebilirler ki????????????
devlet verdiğin geri almakta:mad:
bu dernekler ne yapıyorlar bil mi yorum:confused:

VIP

Üye
Üye
arkadaşlar artık maaşların hesaplanmasında şartlı eğitim ve sağlık yardımlar ve bütün yardımlar gelire katılacak
2022 maaşı alamamak için ölmek lazım
maaşları kese bilmek için her türlü yönetmelikler değiştirildi 2015 ten sonra evler gelinecek konu komşuya sorulacak evler edilecek
ne var ne yok diye bakılacak söylenen gelire göre mi yaşanılıyor diye konturol edilecek benim durum anlatmamı lazım herkes maaş aldığım söylememi lazım nerede kişinin mahremiyeti daha ne kadar bizi küçük düşürebilirler ki????????????
devlet verdiğin geri almakta:mad:
bu dernekler ne yapıyorlar bil mi yorum:confused:

Sizin bahsettiginiz maaş 2022 maaşı. Bunu neden evde bakım maaşı yatan iller konusuna yazıyorsunuz?

Tekerlekli Sandalye