2014 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Sakaryalı arkadaşlar ben dün akşam çektim parayı sizde sorun olmalı 4senedir evde bakım maaşı alıyorum ve burada paylaşıyorum mesajlarınızı görünce şaşırdım alan arkadaşlarada sordum onlarda almış sizde nasıl yatmamış.hesaplarınıza bakıp teyit edin kimse zor durumda kalmasın lütfen.

Sakaryalı arkadaşlar ben dün akşam çektim parayı sizde sorun olmalı 4senedir evde bakım maaşı alıyorum ve burada paylaşıyorum mesajlarınızı görünce şaşırdım alan arkadaşlarada sordum onlarda almış sizde nasıl yatmamış.hesaplarınıza bakıp teyit edin kimse zor durumda kalmasın lütfen.

evet sakaryalı54 12/09/2014 saat 00:40 itibariyle yatmıştır....

arkadaşlar bir kısım hesapların yatması bir kısmının yatmaması şundan kaynaklanıyor olabilir: shçek bankaya yatması gereken listeyi veriyor. banka bu listenin tamamını aynı anda yatırmıyor. iki kerede hatta üç kerede yatırdığı oluyor. bu nedenle bazı arkadaşlar haklı olarak benimki neden yatmamış diyerek paniğe kapılıyor. örneğin mersin ili iki aydır bu şekilde yattı. yani kısım kısım yattı. bu durumu gözönüne alırsanız daha serin olabilirsiniz..

2014 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Kahramanmaraş
2-Tokat
3-Zonguldak
4-Muğla
5-Konya
6-Kocaeli
7-Antalya
8-Kırşehir
9-Samsun
10-Ankara