2014 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BALANCED

Üye
Üye
Istanbul için 2014 yili mayis ayi evde bakim ödemeleri 17 haziran sali günü hesaplarinizda olacaktir. Bundan sonraki aylar da bir aksilik olmaz ise her ayin 13'i gibi hesaplarinizda olacaktir. Bilginize ....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evde Bakım Maaşı Yatan İller (2014 Haziran Ayı )

1-Ordu
2-Tokat
3-Amasya
4-Malatya
5-Balıkesir
6-Bilecik
7-Bayburt
8-Hatay
9-Erzurum
10-Manisa
11-K.Maraş
12-Tekirdağ
13-Denizli
14-Antalya
15-Muğla
16-Kocaeli
17-Eskişehir
18-Ş.Urfa
19-Samsun
20-Diyarbakır
21-Ankara
22-Osmaniye
23-Zonguldak
24-Konya
25-Mersin
26-Sakarya
27-İzmir
28-Adana
29- Sivas
30-Bartın
31-Afyonkarahisar
32-Kütahya
33-Bursa

64lh629

Üye
Üye
Uşak ili evde bakim maaşi cuma günü itibari ile yatmiştir ...

rememberMe

Üye
Üye
İstanbul her ayın 13 ü olması Çok güzel olur gerçekten

gazimami

Üye
Üye
Trabzon bakım maası 13.06 .itibari ile yetmıştır

serbetcimehmet

Üye
Üye
Istanbul için 2014 yili mayis ayi evde bakim ödemeleri 17 haziran sali günü hesaplarinizda olacaktir. Bundan sonraki aylar da bir aksilik olmaz ise her ayin 13'i gibi hesaplarinizda olacaktir. Bilginize ....

selam arkadaslar kulakdan dolma sözlere itibar etmeyin lütven bu arkadasımız için söylemiyorum fakat bildiğiniz üzere her 6 ayda bir evde bakım maaşı alanların yaptırmuış olduğu bir evraklar var nüfusdan vukaatlı örnek belgelenebilir gelirler benim kızım okumakta öğrenci belgesi burs almakta onun dekontu 2022 maaşın dekontu vs bunun yanı sıra evde bakım ücretini alanın imzaladığı bir evrak vardır onun en latında bus hususta bir satırlık bir yazı vardır sizde öylemi bilemiyorum ama bizim burada yani karabük te evrağın en altın bu bir maaş değildir yardımdır ve her ayın 20/ 30 arasında yatmaktadır 2007 tarihinden bu yana almaktayız ALLAH devlete zeval vermesin ama bir gercek var ben daha 7 yıldır ayın 15 den önce yattığını görmedim 42/43 gün aralıklarla yattığını gördüm fakat bayram olur başbakan erken yatacak dite tv de demeç verirya bunun dışında bir gün yatmadı belki il il değişebilir buna bir söz diyeceğim yok fakat ordaki evrak tarihinin dışında kesinlikle yatmaz arkadaşlar lütven bilinçli olalım saygı ve sevgilerimle herkesin babalar günü kutlu olsun bu arada

efectt72

Üye
Üye
Serbetcimehmet balanced orda gorevli bir abimiz sosyal hizmetlerde yani.bize destek amacli burdan bilgi veriyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evde Bakım Maaşı Yatan İller (2014 Haziran Ayı )

1-Ordu
2-Tokat
3-Amasya
4-Malatya
5-Balıkesir
6-Bilecik
7-Bayburt
8-Hatay
9-Erzurum
10-Manisa
11-K.Maraş
12-Tekirdağ
13-Denizli
14-Antalya
15-Muğla
16-Kocaeli
17-Eskişehir
18-Ş.Urfa
19-Samsun
20-Diyarbakır
21-Ankara
22-Osmaniye
23-Zonguldak
24-Konya
25-Mersin
26-Sakarya
27-İzmir
28-Adana
29- Sivas
30-Bartın
31-Afyonkarahisar
32-Kütahya
33-Bursa
34-Uşak
35-Trabzon
36-Kırşehir
37-İzmir

rememberMe

Üye
Üye
selam arkadaslar kulakdan dolma sözlere itibar etmeyin lütven bu arkadasımız için söylemiyorum fakat bildiğiniz üzere her 6 ayda bir evde bakım maaşı alanların yaptırmuış olduğu bir evraklar var nüfusdan vukaatlı örnek belgelenebilir gelirler benim kızım okumakta öğrenci belgesi burs almakta onun dekontu 2022 maaşın dekontu vs bunun yanı sıra evde bakım ücretini alanın imzaladığı bir evrak vardır onun en latında bus hususta bir satırlık bir yazı vardır sizde öylemi bilemiyorum ama bizim burada yani karabük te evrağın en altın bu bir maaş değildir yardımdır ve her ayın 20/ 30 arasında yatmaktadır 2007 tarihinden bu yana almaktayız ALLAH devlete zeval vermesin ama bir gercek var ben daha 7 yıldır ayın 15 den önce yattığını görmedim 42/43 gün aralıklarla yattığını gördüm fakat bayram olur başbakan erken yatacak dite tv de demeç verirya bunun dışında bir gün yatmadı belki il il değişebilir buna bir söz diyeceğim yok fakat ordaki evrak tarihinin dışında kesinlikle yatmaz arkadaşlar lütven bilinçli olalım saygı ve sevgilerimle herkesin babalar günü kutlu olsun bu arada

6 ayda bir yaptırılan belge nedir acaba ? Nasıl yaptırılması lazım ? yaptırılmadığı takdirde maaş kesilirmi ?

rememberMe

Üye
Üye

6 ayda bir yaptırılan belge nedir acaba ? Nasıl yaptırılması lazım ? yaptırılmadığı takdirde maaş kesilirmi ?

serbetcimehmet

Üye
Üye
Serbetcimehmet balanced orda gorevli bir abimiz sosyal hizmetlerde yani.bize destek amacli burdan bilgi veriyor
biliyorum ve kendilerine tşk ediyorum yardım ve destekleri için saygılar, ben bir atıfta bulunmak maksatlı yazmadım onları kendileri de takdir ederler ki prosedürün dışına çıkmaz ve her ilin yatış tarihleri degişkenlik gösterebilir ben sadece burada ki benim 7 yıldır değişmeyen bir gercegi yansıttım paylaştım sizlerle öz eleştiri amaçlı yazmadım yanlış anlaşılmış isem özür dilerim arkadaşlar

ksbyz

Üye
Üye
Mardin ili cuma günü yani 13/06/2014 tarihinde yatırılmış, bilginize (biraz geç oldu kusura bakmayın)

serbetcimehmet

Üye
Üye

biz buarada 1 yılda bir yaptırmaktaydık yılbaşı itibariyle 6 aylık oldu artık il olarak degisirmi yada engelli rapor oranı bilmiyorum yöneteci arkadaslar konuya daha iyi hakimler yardım isteyebilirsin fakat benim bildigim kadarıyla yaptırmakla mükellefiz

muhammed emin

Üye
Üye
Evet arkadaşlar, istanbul yatmiştir. Herkes iyi günlerde harcasin.
Herkese iyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye