2014 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsh27

Üye
Üye
Ewet dogru söz balikesir bugunde yatmamistir listeden cikartalim

Cok haklisiniz balikesir yatti diye dun aksam ustu balikesir ile ilgisi olmayan biri ortaligi velveleye verdi ama buyuk ayip yani insanlarla dalga gecmek

Antakya

Üye
Üye
sivas 744 tl yatmış çektim. ama 20 küsür lira eksik..

Eksik yatmamıştır, muhtemelen banka hesap işletim ücreti kesmiştir. Hesap hareketlerini kontrol edin. Maaşı Ziraat bankası'ndan alıyorsanız, hesabınızdan 1 otomatik ödeme talimati verin, kesinti olmaz artık. Ya da banka ile görüşün.

oguzhan432

Üye
Üye
Kocaeli listede gözüküyor fakat az önce baktık bizimki yatmamış.Kocaeli ilinde alan var mı acaba?Bir teyit eder misiniz?

06cemil06

Üye
Üye
Ankara yatmış arkadaşlar,1 ay önce raporu yenileyip bildirmemiz gerektiğini belirtir yazı gelmişti.yeniledik bildirdik ama işleme girmemiş sanırım bu ay yok:( iyi akşamlar.

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir/ayvalık 18.30 itibarıyla yatmıştır.kesin bilgi

anatomie

Üye
Üye
Hatay Antakya Merkez bakıcı maaşları yatmıştır kesin bilgidir atm den gidip cekilmiştir !!

yalnız bişey duydum arkadaşlar acaba aslı faslı varmıdır gelecek aydan itibaren Hatay Antakya Merkez deki bakıcı maaşları artık TEB Bankasından değilde Ziraat Bankasından verilcekmiş acaba böyle bir şey varmıdır ?? yani ne yapmamız gerekiyor SHÇEK e mi gitmemiz gerekiyor ondan sonramı ziraat te yeni hesap açacaz ??

bilgisi olan varsa bu konuda yardımcı olursanız çok çok sevinirim..

en derin saygılarımla

son_dem

Üye
Üye
Bursa sanırım bu gece yatar diye düşünüyorum bilgisi olan var mı???

Antakya

Üye
Üye
Hatay Antakya Merkez bakıcı maaşları yatmıştır kesin bilgidir atm den gidip cekilmiştir !!

yalnız bişey duydum arkadaşlar acaba aslı faslı varmıdır gelecek aydan itibaren Hatay Antakya Merkez deki bakıcı maaşları artık TEB Bankasından değilde Ziraat Bankasından verilcekmiş acaba böyle bir şey varmıdır ?? yani ne yapmamız gerekiyor SHÇEK e mi gitmemiz gerekiyor ondan sonramı ziraat te yeni hesap açacaz ??

bilgisi olan varsa bu konuda yardımcı olursanız çok çok sevinirim..

en derin saygılarımla

Maalesef benim hesaba daha yatmamış. Altınözü banka ilçe ilçe değişiklik oluyor, bazen antakya da geç yatıyor.

sonmez06

Üye
Üye
Arkadaslar ankara keciorenden ceken varmi maasini acaba

yılma

Üye
Üye
Hadi izmir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye