2014 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
firdevs05
Burada bu yorumları yapanlar kocaman insanlar her seferinde bizler konu başlığını açınca gereksiz paylaşımlardan kaçınılmasını rica ediyoruz. Buna rağmen hala aynı şeyler yapılıyor neyapabiliriz yazanı yasaklıyalımmı? Taktir edersiniz ki buda doğru bir yol değil tartışmalar olmasın hakaretler olmasın diğer yazışmalara sessiz kalıyorum çünkü yapabileceğim birşey yok. Arkadaşlar herkesin bu paraya ihtiyacı var ve herkes sabırsızlıkla bekliyor her yazılan mesajda acaba bir il yattımı diye merak ediliyor fakat öyle anlamsızca mesajlar yazıyorsunuz ki ben artık ne diyeceğimi gerçekten şaşırdım.

nazlis

Üye
Üye
k.maras yatti diyorlar ama yatmamis baktim diger siteler yalnis

murat tarsuslu

Üye
Üye
mersin 15 kasım cumartesi yatacakmış. ben mersin'in haftasonu yattığına hiç tanık olmadım. o gün yatmazsa 17 kasım pazartesi yatar dediler,ki, ben şimdiye dek pazartesi yattığına da tanık olmadım. 14 kasımda yatmazsa şayet, 18 kasım salıya kalacak gibime geliyor.. kalın sağlıcakla..

gkh42

Üye
Üye
konya ne zaman yatıcak bilen varmı acaba ?

firdevs05

Üye
Üye
firdevs05
Burada bu yorumları yapanlar kocaman insanlar her seferinde bizler konu başlığını açınca gereksiz paylaşımlardan kaçınılmasını rica ediyoruz. Buna rağmen hala aynı şeyler yapılıyor neyapabiliriz yazanı yasaklıyalımmı? Taktir edersiniz ki buda doğru bir yol değil tartışmalar olmasın hakaretler olmasın diğer yazışmalara sessiz kalıyorum çünkü yapabileceğim birşey yok. Arkadaşlar herkesin bu paraya ihtiyacı var ve herkes sabırsızlıkla bekliyor her yazılan mesajda acaba bir il yattımı diye merak ediliyor fakat öyle anlamsızca mesajlar yazıyorsunuz ki ben artık ne diyeceğimi gerçekten şaşırdım.

sizde haklısınız

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1-Tokat

burak1978

Üye
Üye
ANTALYALILAR EVDE BAKIM MAAŞLARINIZ YATTI MI?

HER AY ın 11 yatıyordu yatmadı o nun için sordum bu ay geç mi yatcak ANTALYA ilimizde???

lütfen sadece ve sadece bilen biri yazsın ve sadece laf olsun diye yazmayınız lütfen

sevgilerimle Dostlar.

uncanny

Üye
Üye
ANTALYALILAR EVDE BAKIM MAAŞLARINIZ YATTI MI?

HER AY ın 11 yatıyordu yatmadı o nun için sordum bu ay geç mi yatcak ANTALYA ilimizde???

lütfen sadece ve sadece bilen biri yazsın ve sadece laf olsun diye yazmayınız lütfen

sevgilerimle Dostlar.

Telefon bankacılığından kontrol ettim, yatmamış kardeş. Bilgisi olan bir arkadaş bizimle paylaşırsa memnun oluruz.

Ralexxx

Üye
Üye
Buranin adminleri ayakta uyuyor...

Sali gunu oylen aksaray yatti baberiniz olsun

Ben istanbulda yasadim halde biliyorum...

kırık ahmet

Üye
Üye
Ralexxx afferin
bizden sakız kazandınız :D adresi yaz kargoyu hemen gönderelim,kargo alıcıya aittir :D

Ralexxx

Üye
Üye
Kirik ahmet bos konusma.. Bu arada

Canakkale ve karamanmaras yatmistir

Ralexxx

Üye
Üye
İstanbul bildim kadarila bu gece saat 12den sonra hesaplarda
Ama tam olarak bilmiyorum yinede telefonlarinizdan bakarsiniz

gkh42

Üye
Üye
arkadaşlar konya ili icin telefondan aradım ayın 13 14 gibi maaşlar hesabınıza yatıcaktır diyorlar ginede yatarsa haber ederseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye