2014 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

zeynepp

Üye
Üye
Cok tesekkur ederim sagolun

sinandeniz

Üye
Üye
ve hatta halil bey'in dediklerine ek olarak bir başka ilden dahi hiç bir aksama falan olmadan da alabilirsiniz maaşınızı...

srchacker

Üye
Üye
bu sefer gerçekten insanları mağdur ettiler..

Mavigece

Üye
Üye
Hesap no degismis olmasi sikinti yaratmaz mi bunu ogrenmek istedim
ben istanbulda ikamet ediyorum.
bazen memleketim Karabük, e gittiğim zamana denk gelen maaşı, ordaki atm den çektiğim zamanlar bile oldu, önemli olan bankadır, istediğin ilçede,ilde, her yerden çekebilirsiniz. Saygılar

lightninq

Üye
Üye
muğlanın Şubat Ayı yatmıştır arkadaşlar sonunda biraz önce çektim

zeynepp

Üye
Üye
ben istanbulda ikamet ediyorum.
bazen memleketim Karabük, e gittiğim zamana denk gelen maaşı, ordaki atm den çektiğim zamanlar bile oldu, önemli olan bankadır, istediğin ilçede,ilde, her yerden çekebilirsiniz. Saygılar

bunu anlıyabılıyorum tek sıkıntı sosyal hızmetlerdekı hesap no ıle farklı olması anlatmak ıstedıgım hesap no sonu degısmıs benım gıdıp yenı hesap no verme sansım yok suan ama dedıgınız gıbı sonucta ıtıbarıyle sahsa yatıyor umarım bı problem olmaz

son_dem

Üye
Üye
Ben 14.02.2014 de işe girdim. Ve sgk benim 2022 maaşımı kesmiş ve maaşımı alamadım tüm araştırmalarımda 90 gün sigorta pirimi olmadan maaş kesilmez yazan arkadaşlar bunun için yapılması gereken bir durum varmı ??? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..

hastaadam

Üye
Üye
ben 14.02.2014 de işe girdim. Ve sgk benim 2022 maaşımı kesmiş ve maaşımı alamadım tüm araştırmalarımda 90 gün sigorta pirimi olmadan maaş kesilmez yazan arkadaşlar bunun için yapılması gereken bir durum varmı ??? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..

sondem kardeşim emekli sandiği önceden beri 2022 maaşlarini peşin ödüyor yani mart ayinda maaş alan 2022 yaşli ve engelliler mart - nisan - ve mayis maaşlarini 3 aylik aldi dediğin doğru sen ikinci ayin 14 ünde işe girmişsin tamammi 90 doğru ama peşin ödendiği için kesildi

suatin

Üye
Üye
İyi ama size en yakın şubeden maaşınızı çekebilirsiniz zaten. Atıyorum ziraat bankasında hesabınız olsun, size en yakın ziraat bankası şubesine giderek maaşınızı alabilirsiniz...

Hesap no degismis olmasi sikinti yaratmaz mi bunu ogrenmek istedim

Size yanlış cevap verilmiş. Eğer bahsettiğiniz şey hesap numarası değişikliği ise mutlaka bunu ilgili müdürlüğe bildirmeniz gerekiyor aksi takdirde paranız eski hesap numaranıza yatar ve problem yaşarsınız. Şube değişikliklerinde IBAN numaraları değişir. Bir an önce bir yolunu bulup yeni IBAN numaranızı bildirin. Eğer gidemiyorsanız telefon açın size yardımcı olacaklardır. Telefonla gelemediğinizi belirtin ve yeni IBAN numarasını telefon ya da e-mail yoluyla verebileceğinizi söyleyin mutlaka yardımcı olacaklardır.

Bir şey olmaz paranızı çekersiniz diyen arkadaş bu paralar isme yatmıyor. Hesap numarasına yani hesaba yatıyor. Üyenin hesabı değiştirilmiş muhtemelen eski hesabı kapatılıp diğer şubeye taşınmış ve yeni bir hesap tanımlanmış. Eğer bunu bildirmez ise eski hesap numarası deaktif olduğu için ücreti yatmayacaktır.

Bir kereye mahsus müdürlüğe IBAN numaranızı verirseniz daha sonra ücretinizi dilediğiniz ATMden çekebilirsiniz. Eğer yeni hesap açıldıysa hesap numaranız değiştiyse yeni bir bankamatik kartıda vermeleri gerekiyor. Almayı unutmayın.

bukalemun1976

Üye
Üye
ya arkadaslar benım sans eserı tel bankcalıgıyla gorusurken subemın ve hesabımın degıstıgını ogrendım yenı bır subeye aktarım yapmıslar benım bu ay maas alırken bı sıkıntı yaratır mı bank gorusunce yatar ama hesap ısletım ucretı keselar falan dedıler cok canım sıkıldı sonucta benım boyle bı talabım olmadı kendılerı yaptıgı bır olay benım evden cıkıpda boyle ıslerı halletme gıbı bır luksum yok
telefonda konuştuğun her şey kaydediliyor öncelikle talebin dinlemek isteye bilirsin eğer böyle bir talep varsa da değiştire bilirsin ve hesap kesim ücretlerin geri isteme hakkın var yeni şubenin senin oturduğun ilçede değilse de hemen bulunduğun ilçedeki sosyal yardım vakıflarına değişiklik hakkında bilgi vermelisin ilçe değişiklikleri bildirilmek zorunda. maaşınla ilgili sorun yaşarsın

555

Üye
Üye
telefonda konuştuğun her şey kaydediliyor öncelikle talebin dinlemek isteye bilirsin eğer böyle bir talep varsa da değiştire bilirsin ve hesap kesim ücretlerin geri isteme hakkın var yeni şubenin senin oturduğun ilçede değilse de hemen bulunduğun ilçedeki sosyal yardım vakıflarına değişiklik hakkında bilgi vermelisin ilçe değişiklikleri bildirilmek zorunda. maaşınla ilgili sorun yaşarsın

BU YAZDIKLARINIZI başka konu açarak yazsanız daha iyi olur sayfayı meşgul etmemek gerekir bence siteye giren birisi bu yazdıklarınızı sayfada görünce acaba ytan ilmi oldu diye düşünüyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşı hesap işletim ücreti veya benzeri konuları yeni konu açarak uzun ve detaylıca sorular sorabilirsiniz, evde bakım maaşı yatan iller kısmında harici konular yazılmasın lütfen, hem yöneticiler tarafından mesaj yazılmaz hemde mesajların arasında sorularınız kaynar gider,

yziya

Üye
Üye
sivas erken yatar inşallah bilgisi olan varmı sivastan ?

hayatyasak

Üye
Üye
Arkadaşlar bu ay maaş ne kadar ...

Tekerlekli Sandalye