2014 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

murat tekin

Üye
Üye
bişey dikkatinizi çekmedimi cuma gününden sonra hiçbir il yatmadı,bence bunun altında başka bişey var.ve kokusu çıkar yakında,umarım aklımdaki şey değildir.bu arada site yöneticileri ar4aştırmıyormusunuz hiç.

hastaadam

Üye
Üye
Hayirdir hükümetimi yikiyon ne placak altinda acelen ne ayin 30 una kadar yatar ne araştirascaz söle araştiralim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
ENGELLİLER.GEN.TR

1-Bilecik
2-Kocaeli
3-Erzurum
4-Antalya
5-Sivas
6-Bayburt
7-Tekirdağ
8-Malatya
9-Tokat
10-Zonguldak
11-Mersin
12-Ankara
15-Mardin
14-Bartın
15-Balıkesir
16-Sakarya
17-Samsun
18-Aydın
19-Konya
20-Eskişehir
21-Hatay
22-Kütahya
23-Uşak
24-Muğla
25-Kırşehir
26-Trabzon
27-Manisa
28-Diyarbakır
29-Şanlıurfa
30-Van
31-Adana
32-Karabük
33- Aksaray
34-Bursa
35-İstanbul
36-Denizli
37-İzmir
38-Afyonkarahisar
39-Ordu

murat tekin

Üye
Üye
Hayirdir hükümetimi yikiyon ne placak altinda acelen ne ayin 30 una kadar yatar ne araştirascaz söle araştiralim

site görevlileri ne iş yapıyor onun bunun şu il yattı bu il yattı dediklerini sıraya sokmakla bitiyormu işiniz.hiç merak etmiyormusunuz neden son 4 gündür hiç bir il yatmadı.

gülümse_hayata

Üye
Üye
murat tekin yatmayan illeri bizmi yatırtacağızda böyle ters bir tavırla bize sataşıyorsunuz. Farz edinki site görevlileri hiç bir iş yapmıyor ayrıca yapmak zorundada değil yinede böyle çirkince hesap soramazsınız. Hepimiz yatmayan illerin biran evvel yatmasını bekliyoruz yatmayan illeri tek tek arayıpta hesap sorarsakmı bizler burada birşeyler yapmış olacağız. Gerçekten bazen anlayamıyorum sizlerin bu etrafına sataşmak için verdiği çabayı herkesin ihtiyacı var herkes bekliyor birbirini azarlayarak maaşlar yatırılıyorsa hadi buyrun hepimiz birbirimize kafa tutalım belki biran evvel yatar maaşlar

Ferhat80

Üye
Üye
internet şubesine kac gündür giriyorum direk yatıp yatmadığına bakıyordum// dikkatlice bakınca her zaman yatan hesabı kapatıp devir işlemi yapmışlar yeni hesap acılmış 05.04.2014 tarihinde. aceba diyorum bu devir işlemleri yüzünden mi yatmadı paralar-OSMANİYE-

kosovali1

Üye
Üye
iyi gunler bakım maaşından banka her 3 ayda bır 30 tl kesmektedir neden olabilir

gülümse_hayata

Üye
Üye
Hesap işletim ücreti olarak bir miktar para malesefki kesiliyor fakat bankayla konuşup otomatik ödeme talimatı vermeniz ve bir dilekçeyle itirazınız halinde paranızı geri alabilirsiniz sitemizden alan arkadaşlar olmuştur.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
ENGELLİLER.GEN.TR

1-Bilecik
2-Kocaeli
3-Erzurum
4-Antalya
5-Sivas
6-Bayburt
7-Tekirdağ
8-Malatya
9-Tokat
10-Zonguldak
11-Mersin
12-Ankara
15-Mardin
14-Bartın
15-Balıkesir
16-Sakarya
17-Samsun
18-Aydın
19-Konya
20-Eskişehir
21-Hatay
22-Kütahya
23-Uşak
24-Muğla
25-Kırşehir
26-Trabzon
27-Manisa
28-Diyarbakır
29-Şanlıurfa
30-Van
31-Adana
32-Karabük
33- Aksaray
34-Bursa
35-İstanbul
36-Denizli
37-İzmir
38-Afyonkarahisar
39-Ordu

aysonu

Üye
Üye
cevap

iyi gunler bakım maaşından banka her 3 ayda bır 30 tl kesmektedir neden olabilir

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/MusteriIliskileri/Pages/IletisimHatti.aspx adresine bilgileri girip şikayet kısmına bu mesajı yazar yollarsanız büyük ihtimal alacaksınız paranızı ben aldım.
şikayet kısmına bunu yazın: Ziraat banka sı'ndan aldığım evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor. Şimdiye kadar hesabımdan yapılan kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

yildizcan250@hot

Üye
Üye
https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/MusteriIliskileri/Pages/IletisimHatti.aspx adresine bilgileri girip şikayet kısmına bu mesajı yazar yollarsanız büyük ihtimal alacaksınız paranızı ben aldım.
şikayet kısmına bunu yazın: Ziraat banka sı'ndan aldığım evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor. Şimdiye kadar hesabımdan yapılan kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

aysonu dedigini yaptım bakalım ne olacak

aysonu

Üye
Üye
aysonu dedigini yaptım bakalım ne olacak

bana 1 hafta içinde gelmişti para biri için daha yolladım ona 15 20 günü bulmuştu cevap gelmesi iletişim adresine şikayetiniz ilgili biririmlere aktarılmıştır diye mesaj geliyor parayı iade edince bir mesaj daha alıyorsun paranın iade edildine dair iletişim bilgisi olarak eposta verdiysen e postanı arada kontrol et büyük ihtimal yatacaktır paran.

yildizcan250@hot

Üye
Üye
bana 1 hafta içinde gelmişti para biri için daha yolladım ona 15 20 günü bulmuştu cevap gelmesi iletişim adresine şikayetiniz ilgili biririmlere aktarılmıştır diye mesaj geliyor parayı iade edince bir mesaj daha alıyorsun paranın iade edildine dair iletişim bilgisi olarak eposta verdiysen e postanı arada kontrol et büyük ihtimal yatacaktır paran.
:aysonu: dediklerini aynen yaptım bi mesaj geldi hotmailime o deyil bilgilendirme mesajı 2 yıldır bakım maaşı alıyom iyi hatırlıyom bi defasında 30 tl kesmişlerdi yani bu gibi kesintilerin hepsi geri dönecekmi. OSMANİYEDEKİ ARKADAŞLAR birde önerim var bizler her ay böyle magdur olamayız bu gidişe dur dememiz lazım şikayet edelim arkadaşlar bu kadar geç para yatarmı yaw motosikletimin sigortasını yaptıracaktım gecen gün sigorta fiyatı 130 tl tutuyordu bugün aynı yere gittim 220 tl ye yaptırdım bu oldumu şimdi yani bu başıma gelen bi olaydı resmen mağdur ettiler. Ben derimki bu maaşımızı yatıran sorumlusu olan kimdi hepimiz bi yazı gönderelim bu sorunu cözsünler secim öncesi hemen maaş yattı secim bitincemi evrak işi cıkıyo bence buna dur demenin zamanı geldi arkadaşlar

M

matagun19

Guest
Şuan itibariyle (01:06 ) Çorum evde bakım ücreti yatmıştır.

Tekerlekli Sandalye