2014 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serdar45

Üye
Üye
Şubat ayı MANİSA evde bakım maaşı yattı

fatmaersoy

Üye
Üye
Arkadaşlar inegöl de yattimi benim maasim yatmamis yok su anda hesapta sadece bursa merkez mi yoksa

kırık ahmet

Üye
Üye
bankamatikte 768 tl vardı...10 ve katlarını veriyor 760 çekebildim..8 tl içeride kaldı

geçen ay 710 yatmış,bunun 20 tl si yıllık aidat kesintisi

kasım aralık aylarında 730 yatmış..

sonuç 730 vermesi gerekirken 760 verdiğine göre 30 tl zam yapmışlar,akp sağolsun

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 Şubat Evde Bakım Parası yatan iller listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Bilecik
2-Konya
3-Amasya
4-Tekirdağ
5-Van
6-Bartın
7-Eskişehir
8-Kırklareli
9-K.Maraş
10-Karabük
11-Uşak
12-Sivas
13-Trabzon
14-Siirt
15-Zonguldak
16-Tokat
17-Hatay
18-Denizli
19-Ankara
20-Hatay / Antakya
21-Bayburt
22-Aydın
23-Samsun
24-Kırşehir
25-Kütahya
26-Erzurum
27-Osmaniye
28-Şanlıurfa
29-Adıyaman
30-Bursa
31-Manisa

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2014 Şubat Evde Bakım Parası yatan iller listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Bilecik
2-Konya
3-Amasya
4-Tekirdağ
5-Van
6-Bartın
7-Eskişehir
8-Kırklareli
9-K.Maraş
10-Karabük
11-Uşak
12-Sivas
13-Trabzon
14-Siirt
15-Zonguldak
16-Tokat
17-Hatay
18-Denizli
19-Ankara
20-Hatay / Antakya
21-Bayburt
22-Aydın
23-Samsun
24-Kırşehir
25-Kütahya
26-Erzurum
27-Osmaniye
28-Şanlıurfa
29-Adıyaman
30-Bursa
31-Manisa

bi taraftan engelliler topluma kazandırılmalı,engellilere iyi davranalım vs. devlet politikaları bi taraftan da şükret verdiğime fazla da kafamı bozma sesini yükseltirsen belli
olmaz o maaş ta elinden gider dayatması resmen şamaroğlanına döndük böyle bir ikiyüzlülük neyle açıklanır sosyal bir devlette? Engelli hassasiyetine vurgu yapanlar insan onurunu çiğnemenin özellikle de engelliyse hassasiyetini yerle bir edeceğini bilmiyorlar mı elbette ki biliyorlar bu pis politikalar karşısında şükret bu da olmasaydı söylemi sosyal devlette uzaktan ve yakından bağdaşmıyor.Tek kelimeyle her ay çektiğim ve elime aldığım bu bakım parasını içime sindirerek bugüne kadar hiç ihtiyaçlarımda kullanamadım.Kullandığım bu hastanın ihtiyaçlarını gideren para hanemizde kullanılırken hep hissettiğim bir hüzün ve aşağılanma duygusundan başka hiçbirşey değildi.Bunları yazmakla hiçbirşeyin değişmeyeceğini biliyorum.İçimden geldi paylaşmak istedim elbette farklı görüşler farklı sesler olacaktır.Bu da çok normal herkesin bakış açısı bir olmak zorunda değildir ama aklın yolu birdir ve artık engelli kim diye sormaya başlıyorum.Engelli biz miyiz? yoksa engelli olan engellilere bu yığılma sıraya girme,dilenci psikolojisini reva görenler mi yazıklar olsun tek kelimeyle

kaocan07

Üye
Üye
bi taraftan engelliler topluma kazandırılmalı,engellilere iyi davranalım vs. devlet politikaları bi taraftan da şükret verdiğime fazla da kafamı bozma sesini yükseltirsen belli
olmaz o maaş ta elinden gider dayatması resmen şamaroğlanına döndük böyle bir ikiyüzlülük neyle açıklanır sosyal bir devlette? Engelli hassasiyetine vurgu yapanlar insan onurunu çiğnemenin özellikle de engelliyse hassasiyetini yerle bir edeceğini bilmiyorlar mı elbette ki biliyorlar bu pis politikalar karşısında şükret bu da olmasaydı söylemi sosyal devlette uzaktan ve yakından bağdaşmıyor.Tek kelimeyle her ay çektiğim ve elime aldığım bu bakım parasını içime sindirerek bugüne kadar hiç ihtiyaçlarımda kullanamadım.Kullandığım bu hastanın ihtiyaçlarını gideren para hanemizde kullanılırken hep hissettiğim bir hüzün ve aşağılanma duygusundan başka hiçbirşey değildi.Bunları yazmakla hiçbirşeyin değişmeyeceğini biliyorum.İçimden geldi paylaşmak istedim elbette farklı görüşler farklı sesler olacaktır.Bu da çok normal herkesin bakış açısı bir olmak zorunda değildir ama aklın yolu birdir ve artık engelli kim diye sormaya başlıyorum.Engelli biz miyiz? yoksa engelli olan engellilere bu yığılma sıraya girme,dilenci psikolojisini reva görenler mi yazıklar olsun tek kelimeyle

Aynen öyle abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye