2014 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaocan07

Üye
Üye
Antalya yarın yatar inşallahhhhh :(

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2014 Şubat Evde Bakım Parası yatan iller listesi
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Bilecik
2-Konya
3-Amasya
4-Tekirdağ
5-Van
6-Bartın
7-Eskişehir
8-Kırklareli
9-K.Maraş
10-Karabük
11-Uşak
12-Sivas
13-Trabzon
14-Siirt
15-Zonguldak
16-Tokat
17-Hatay
18-Denizli
19-Ankara
20-Hatay / Antakya
21-Bayburt
22-Aydın
23-Samsun
24-Kırşehir
25-Kütahya

nedir bu ya nedir böyle 70 kişi şu anda gözü engelliler sitesinde bizim il yattımı yatmadımı interneti olmayanlar yardımın yatış tarihi belli olmadığı için hergün ziraat bankasının atm sini maaş yatana kadar git gel yorulan gariban hasta yakınları teknolojide ilk sıralara yerleşen türkiyemiz gariban engellilerin üç beş kuruşluk ödemelerinde yapılan beceriksizliğe bakın ya yok ödenek gemedi çat kapanır telefon yüzümüze bıktık artık aramalarınızdan çat kapanır yüzümüze linklerde arıza var çat kapanır yüzümüze özel hizmet bakım evlerinin ödemeleri günü gününe iki asgari ücret tutarında ödenir her ay sıkıyosa bi gün geçsin bakalım 400 bin özürlü 400 bin bakıcı madur ediliyor burada yetkililere sesleniyorum bu yardımı burnumuzdan getirmeyin garibanız savunmasızız bizi madur etmeyin

kaocan07

Üye
Üye
nedir bu ya nedir böyle 70 kişi şu anda gözü engelliler sitesinde bizim il yattımı yatmadımı interneti olmayanlar yardımın yatış tarihi belli olmadığı için hergün ziraat bankasının atm sini maaş yatana kadar git gel yorulan gariban hasta yakınları teknolojide ilk sıralara yerleşen türkiyemiz gariban engellilerin üç beş kuruşluk ödemelerinde yapılan beceriksizliğe bakın ya yok ödenek gemedi çat kapanır telefon yüzümüze bıktık artık aramalarınızdan çat kapanır yüzümüze linklerde arıza var çat kapanır yüzümüze özel hizmet bakım evlerinin ödemeleri günü gününe iki asgari ücret tutarında ödenir her ay sıkıyosa bi gün geçsin bakalım 400 bin özürlü 400 bin bakıcı madur ediliyor burada yetkililere sesleniyorum bu yardımı burnumuzdan getirmeyin garibanız savunmasızız bizi madur etmeyin

Bıkdık artık gerçekden sanki babalarının hayrına veriyorlar..

uzaylı

Üye
Üye
Gerçeyi o babalarinin hayrina veriyorlar senin olsa elin oğluna kardeşine bakiyor diye verirmisin dersin kardeşi banene allah razi olsun bu maaşi verenden ve kim olsa bunu verir diyen 6 sene önce diğer partiler neden vermiyordu nankorluk etmeyin şukredi

BoRuBeY16

Üye
Üye
Hiç kimse ideolojik yada party falan konuşmadi sadece bankalar ve işlemi yapan şubelere laf ediyor güzel kardeşim tabiki şimdiye kadar kimseler bu tür yardimlari vermedi ama bu yardimlar halka dağitilan geri dönüşümsüz paranin acisini bir kaç yil sonra millet olarak çekeriz günler ilerde işallah tarihte ben haksiz çikarim ama gelecek görecez
ama allah verenden razi olsun diyoruz şimdi

Demek istediğim devlet büyüklerimizi karalama babindan değil bu gün bi ankara 4 gün önce işlemi tamamliyor ama nufusu daha az olan bir il 10 gün sonra ancsk işlemleri bitiriyor eğer hep böyleyse neden bayramdan önce ayin 7 si gibi ödendi demekki istenince istenen günde ödeme yapilabiliyormuş elbette allah devletimizden bin defa razi olsun geri dönüşümsüz ödeme diyen arkadaşim ne demek geri dönüşümsüz sen eskileri günleri animsiyorsun korkmayin ülkemiz çok güçlü allaha hamd olsun hiç bişey olmaz bu millete yönetici arkadaş hemen yasaklama ideolojik bişey yok sende bilki şu anki durum türkiye tarihinde görülmemiş bir iyilik hastaya garip gurebaya saygilar

BURSAYAREN

Üye
Üye
Aynen hiç şükür yok....allahima çok şükür diyorum herzaman..kizima bakiyorum bu maaşta bi nebze mutluluk veriyor..bu parayi vermeselerde kizima bakicam zaten ..canim kanim o ama her ay paramizi alip kizima bişeyler alabilmek bir yaramiza merhem yapmak tabiki işimize yariyor..biraz şükür...

from.istanbul

Üye
Üye
kesinlikle haklısınız bu internet siteleri de zaten sadece takip amaçlı..engellilerin haklarını savunan sesini yükselten bi tane kurum ya da topluluk yok..en üzücü tarafı da bu..tamamen yalnız bırakılmıslar..

kaocan07

Üye
Üye
Gerçeyi o babalarinin hayrina veriyorlar senin olsa elin oğluna kardeşine bakiyor diye verirmisin dersin kardeşi banene allah razi olsun bu maaşi verenden ve kim olsa bunu verir diyen 6 sene önce diğer partiler neden vermiyordu nankorluk etmeyin şukredi

Ayyakkabı kutularında milyonları götürüyorlar sen kalkmış nankörlük etmeyin diyosun avrupanın her ülkesinde veriliyor bu maaşlar + işsizlik maaşları vs..Bunlar maaşları gecikdire gecikdire senenin 1 ayı maaş almamış oluyorsun..Bu parayla ev geçindirenler var az akıllıca yorum yap.

kaocan07

Üye
Üye
herkesin durumu sizin kadar iyi olmayabilir..Bizde halimize şükrediyoz merak etmeyin

BoRuBeY16

Üye
Üye
Ben partizan değilim ve geriyr dönük çoooook hükümetler devlet adamlari gördüm işin tuhaf tarafi avrupada ozamanda veriyolardi bu paralari ama malesef bizim devlet ertkani ozamanda bu ülkede verme gereği duymayip kendileri hamudunla götürüyodu bunlarin oğullari kepçeyle ayakkabi kutusu dolduruyo olsalarda tatli kaşiğiyla bizlere ilaç kutusu dolduruyolar
eh vallaha ben bunada şükür diyorum

kaocan07

Üye
Üye
Ben partizan değilim ve geriyr dönük çoooook hükümetler devlet adamlari gördüm işin tuhaf tarafi avrupada ozamanda veriyolardi bu paralari ama malesef bizim devlet ertkani ozamanda bu ülkede verme gereği duymayip kendileri hamudunla götürüyodu bunlarin oğullari kepçeyle ayakkabi kutusu dolduruyo olsalarda tatli kaşiğiyla bizlere ilaç kutusu dolduruyolar
eh vallaha ben bunada şükür diyorum

Bunu bilmeyen insanlarımız var işde kendileri kepçeyle götürüyor millete tatlı kaşığı değil çay kaşığıyla veriyorlar dediğin gibi bunada şükür..

kaocan07

Üye
Üye
Neyse Herkese iyi geceler..Antalya yarın yatmış olur inşallah

uzaylı

Üye
Üye
Erzurum gece 00.20 de yatmiştir gidip çekebilirsiniz maaşi 765 tl

sonkrall

Üye
Üye
Bunu bilmeyen insanlarımız var işde kendileri kepçeyle götürüyor millete tatlı kaşığı değil çay kaşığıyla veriyorlar dediğin gibi bunada şükür..
boş boş burada hakimlik savcılık yapmayın.o operasyonları kimin yaptığı belli.5 aydır bu ulkede hukumet devirmek için cebelleşen hainlerin olduğunu görmemek için kör yada saf olmak lazım.ayakkabı kuusuymuş bilmem ne hangi saf o kadar parayı kutuda saklar.her evinden para bulunan hırsız dolandırıcı diyecekseniz ulkeyi toptan cezaevine tıksınlar.bu ulkede bu hukumet döneminde engelliler insan yerine konuldu.eksik olabilir ama en azından birşeyler yapıldı.oy vermiyorsanız vermeyin.mileti hakimlerden önce izlediğiniz satılmış patron tvleriin haberleriyle kafanıza göre yargılamayın.alın 760 tl daha cok nasıl alırıa onu duşunun.

tütün

Üye
Üye
istanbul maaşlarda düzenleme iyilştirme olaçakdı ne oldu ne zamam yatar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye