2014 Yılı evde bakım maaşları ne kadar olacak

didierdrogba

Üye
Üye
arkadaşlar 2014 te evde bakım maaşı ne kadar olacak belli oldu mu ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok hesaplamasını yapmadık yaptıgımız zaman paylaşacağız takipte olun lütfen

kosovali1

Üye
Üye
2014 te evde bakım maaşı ne kadar olacak belli oldumu

gülümse_hayata

Üye
Üye
Henüz hesaplamalar yapılmadı hesaplanıp 2014 itibari ile evde bakım maaşı nekadar alınacağı belli olduğu zaman sitemizde bunu paylaşacağız.

VIP

Üye
Üye
2014 Evde bakım maaşı ilk 6 ay : 766 TL.
İkinci altı ay ise : 811 TL.

Ümit.

Üye
Üye

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşlar lütfen ezbere konuşmayalım hı kendi şahsi düşünceniz ise bunu belirtin insanlar yanlış anlamalarına sebep oluyor lütfen henüz resmi bir açıklama yok 2014 yılı için evde bakım maaşları miktarı benim kendi düşüncem verecekleri zam belli 30 bilemedin 40 tl gibi bir zam verir devlet başkada sanmıyorum inşallah aksi olur daha fazla bir zam verirler ama asgariye emekliye memura verdikleri zam ortada bizede verecekleri az çok ortada sayılır

gizemliyol

Üye
Üye
arkadaşlar işci emmkli sinin zamı nekadar oldu lütfen bilgi ferin gelirtesdinden korkuyorum

VIP

Üye
Üye
arkadaşlar lütfen ezbere konuşmayalım hı kendi şahsi düşünceniz ise bunu belirtin insanlar yanlış anlamalarına sebep oluyor lütfen henüz resmi bir açıklama yok 2014 yılı için evde bakım maaşları miktarı benim kendi düşüncem verecekleri zam belli 30 bilemedin 40 tl gibi bir zam verir devlet başkada sanmıyorum inşallah aksi olur daha fazla bir zam verirler ama asgariye emekliye memura verdikleri zam ortada bizede verecekleri az çok ortada sayılır

Asıl sen bilip bilmeden konusma. Evde bakim maasi, asgari ucretin asgari gecim indiriminden dusulmus tutaridir. Asgari ucret belli oldugunda otomatikman evde bakim maasida belli olmus oluyor. Yani kimse evde bakim maasi icin zam yapmaz. asgari ucrete yapilan zam tutari ile bizim zam tutari aynidir.

Tekerlekli Sandalye