2015 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastaadam

Üye
Üye
bursalıları duyardım da yok canım szde yok artık daha neler felan derdim deee nebiliğim saolsun bursalı arkadaşlar öyleymiş anlatılanlara inandım artık :)

inşallah bir an önce yatar yatmayan iller ihtiyacı olan insanlarda ihtiyaçlarını giderir

Hocam acik acik faiz isletiyo bir ay olur iki ay olur linklerde ariza. Bu soyha her aymi olur 34 gun oldu ya devletin laik gordugunu babasinin mali gibi ni turlu vermek istemiyo burnunda gelsin. .......ama sunu unutmasin yaptiginin cezasi yarina kalir ama yanina kalmaz

kırık ahmet

Üye
Üye
bursa akp milletvekili bennu hanum var engelli
bursa kapalı carsıda cumartesileri iki kez denk geldim.ama konusmadım.baskaları birseyler soruyordu.rahatca konusabilirsiniz.bursa maas sorununu deyin
ama devlet faiz kazanıyorsa faydası olmaz.ama diger iller neden faiz kazanmıyor
bence banka müdürle alakalı durum

gülümse_hayata

Üye
Üye
AĞUSTOS AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

1-Malatya
2-Antalya
3-Edirne
4-Karabük
5-Bilecik
6-Zonguldak
7-İstanbul
8-Hatay
9-Tekirdağ
10-Çankırı
11-Tokat
12-Afyon
13-Erzurum
14-Konya
15-Sivas
16-Kocaeli
17-Mersin
18-Samsun
19-Manisa
20-Ankara
21-Balıkesir
22-Gaziantep
23-Denizli
24-Rize
25-Uşak
26-Şanlıurfa
27-Sakarya
28-Kırşehir
29-Diyarbakır
30-Eskişehir
31-Muğla
32-Aksaray
33-Adana
34-Kırklareli
35-Aydın
36-Çanakkale
37-Trabzon
38-Kütahya

hastaadam

Üye
Üye
Bugün yatacak dediniz ???? Bursaa

Bakin ramazan bayramina yakin ayni sikayeti yaptigim ozel kalem mudurunu aradim. Bakin arkadaslar bu adamda allah korkusu yok yasada derki aylik olarak odenir bu gun 35 gun oldu. Demekki denetim yok mufettis denetlese sorar...... Bu odemenin 30 gunde bi yapilmasi lazim yilin sadece 2 ayinda odenmis diger aylar en erken 33 gun ile 40 gun arasi odenmis

hastaadam

Üye
Üye
Bursa il md.lüğünü aradım.25 inden sonra dedi.ankaradan genel merkezle alakalı dediler.yardımmış maaş değilmiş....nezaman yatacağını bilmiyorlar.mademki bilmiyorsun orada ne işin var.tövbe tövbe......

Her zaman soyledikleri butun illerde genel merkez sorun cikarmaz her ay bursada cikar yapsinlar bakalim allah burinlarinda getirsin

kolera

Üye
Üye
Her ayni gün yatmasini istiyoruz diye aile politika lar bakanliginin Tivitir adreslerine yazalim konuyu.hep birlikte.

hastaadam

Üye
Üye
Bursa il md.lüğünü aradım.25 inden sonra dedi.ankaradan genel merkezle alakalı dediler.yardımmış maaş değilmiş....nezaman yatacağını bilmiyorlar.mademki bilmiyorsun orada ne işin var.tövbe tövbe......

Malesef arkadaslar aradigim sahis aynen bulutun dediginden fazlasini dedi odenekte sorun cikmis duzeltilmesi zaman alirmis. Bursa listeyi linke atmis ancak yetkili sahsa zaman vermemis dedim arkadaslara 25 i denmis. Onunda kesin olmadigini duzeltme isleminden sonra odeme yapilacakmis

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Ayın 21 inde yatar arkadaşlar cuma günü bundan önce beklemeyin çünkü bursanin bi huyu var cuma yada cumartesi günleri haricinde yatirmiyo çok mecbur kalmadikca

Can35

Üye
Üye
Malesef arkadaslar aradigim sahis aynen bulutun dediginden fazlasini dedi odenekte sorun cikmis duzeltilmesi zaman alirmis. Bursa listeyi linke atmis ancak yetkili sahsa zaman vermemis dedim arkadaslara 25 i denmis. Onunda kesin olmadigini duzeltme isleminden sonra odeme yapilacakmis
Bursa sosyal müdürlüğü sanırım eski maaşa göre bankaya liste vermiş olabilir, sorun burdan kaynaklanabilir dedikleri gibi 10 gün içinde düzeltip ödeme yapacaklardır, İzmir eğer 19 yatmazsa Bursa gibi düzeltme sorunu olacak İzmirde 25 den sonra yatabilir yani bu ay 830 tl gazabına uğradık biraz sabır......

ecem92

Üye
Üye
Bursa sosyal müdürlüğü sanırım eski maaşa göre bankaya liste vermiş olabilir, sorun burdan kaynaklanabilir dedikleri gibi 10 gün içinde düzeltip ödeme yapacaklardır, İzmir eğer 19 yatmazsa Bursa gibi düzeltme sorunu olacak İzmirde 25 den sonra yatabilir yani bu ay 830 tl gazabına uğradık biraz sabır......
Kardeşim izmir 19.da yatacak .katmayın izmiri işin içine .canımızı sıkma.

biçare

Üye
Üye
Arkadaşlar bilginiz harici yazmazsanız iyi olur bu maaşı bekleyen bir sürü insan var insanların duygularıyla oynamak günah ben saat 16.30da aradım bursa 25 ne kadar yatacak dendi sizde bilgi alabilirsiniz her ay aynı 15. 25 arası deniyor

zeyno16

Üye
Üye

Saçma sapan konuşmayın ne demek eski maaşa göre liste vermiş bu kadar il de yanlışlık olmuyor bursa damı oluyor yani bu adamlar bu iş için ordalar yalan yanlış bilgi verip insanları üzmeyin lütfen rica ediyorum...

timsahmurat

Üye
Üye
Her ay ayni muhabbet hata 1 olur 2 olur 3 olmaz yeter ya kullaniyolar iste parayi bi bahane bulmuslar hep ayni bunca insanin ağını alıyorlar nasıl hesap vercekler bakalım bu dünyada işleri işte Allah katıda ne yaparlar bilmem günahları boyunlarına

Black16

Üye
Üye
Osmaniye yattı (Başka siteden alıntıdır)
İnşallah sıra Bursa ve İzmir'de

kırık ahmet

Üye
Üye
devletin ne ödenek sorunu varmıs
diger iller niye yatıyo o zaman.yalan konusup durmayın.azcık tutarlı atın

hastaadam

Üye
Üye
izmir yatar bu gece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye