2015 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

sivasspor

Üye
Üye
sivastan haberi olan varmı arkadaşlar?

aslanKral67

Üye
Üye
Zonguldak bu gece hesaplara yatar inşallah...internet bankacılığından takipteyim...yattığı an haber edeciğim...

kFy

Üye
Üye
Kocaeli Evde Bakim Ödemeleri Her Ayın 13.ünde Hesaplarda Olacaktır. Saygılarımla...

sivasspor

Üye
Üye
Dostum işi siyasete dökme evet zafiyet var orada olan insaların birtanesi de askerlerimiz için bir şehirden bir şehire gitmediler bir kere de kahrolsun pkk diye bağırmadılar birkere de askerimiz için canımız feda demediler bilmem kaçtane ağaç kesildi diye ortalığı savaş alanına çevirenler sivasta istasyon caddesi boydan boya ağaçlarla doluyken kesilen 100lerce ağaç için sivasda gösteri yapan olmadı hrand dink öldürüldü ALLAH rahmet eylesin hiç bir ölümden mutluluk duymayız ama herkes ermeni oldu ama onlarca şehit verildi ama kimse şehidiz diye bağırmadı benim rahatsızlığım ne biliyormusunuz benim şikayetim bu ülkedeki iç güzarlıklardır bakın karşımızda kimler var 1 abd 2 almaya 3 ingiltere 4 rusya 5 pkk 6 daeş 7 işid bunlar göz ile görünenler birde göz ile görülmeyenler var ülkemize sahip çıkalım lütfen bu ülke ne ATATÜRK gibi bir evlat ne de bir MUHSİN YAZICIOĞLU GİBİ bir yiğit yetiştiremez zannetmeyin savaş olursa bu ülke ayakta durur sanmayın savaşlar eski usullerle oluyor önceden savaşlar cephe şeklinde olurdu ama artık şehrin göbeğinde oluyor bu ülke bir savaşa girerse ne kürtten ne aleviden ne de sunnilerden savaş olur bir iç çatışma çıkarsa ALLAH korusun bu ülkeyi kürtten TÜRK den aleviden önce hatta işid pkk dan önce TÜRKİYEYİ yok edecek daha kimler olur pkk kürtlerin temsilcisiyiz diyor benim koyu kürt arkadaşlarım var hiçbiride çıkıpta TÜRK BAYRAĞI altında yaşamaktan şikayetçiyiz diyen olmadı batmanda oturan akrabalarım hdp adına pkk zarflar atıyor oy verin diye sizlere sesleniyorum dostlarım gardaşlarım bir başka TÜRKİYE daha yok bir savaş çephe savaşları gibi geçmiyor artık bir ırak a bir suriyeye bir filistine bakın neydiler ne oldular içimizde milyonlarca suriyeli var her köşe başında dilenen suriyeli afgan lı insan kaynıyor ALLAH korusun TÜRK nereye sığınır nerede yer bulur şimdiki dost görünenler ilk bize vuracak ülkelerdir siyasi görüşünüz ister akp ister mhp ister chp olsun ama ortak davamız vatan olsun özür dilerim belki bu yazıyı burada yazmamalıydım ama dayanamadım işte...... TEK VATAN TEK DEVLET TEK CUMHURİYET ÖNDERİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRKTÜR bu vatan bir ATATÜRK bir MUHSİN YAZICIOĞLU gibi büyük insanları yetiştirmesi tememmisi ile ALLAH'a emanet olun...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
1-Tokat
2-Hatay/Antakya
3-Bursa
4-Baybur
5-Kahramanmaraş
6-Tekirdağ
7-Antalya
8-Afyonkarahisar
9-Balıkesir
10-Samsun
11-Bilecik

sinandeniz

Üye
Üye
allah site yöneticisine sabır versin elin adamı kendi öz 1 engellisinin dahi kahrını çekemezken site kurucusu yüzlerce laftan anlamayan insanları başına toplamış site kurulduğundan bu yana bu başlık altında sadece evde bakım maaşları yatan iller paylaşılsın başka herhangi birşey yazılmasn diye üstüne kaç defa basıldı ama ne yaparsın nato mermer nato kafa güya bir birlerine yardım etme niyetindeler ama yazılanların yakından uzaktan alakası yok o ona laf sokuyor diğeri altta kalanın canı çıksın edasıyla hakaret ediyor öteki geçen ay veya diğer aylar ayın bilmem kaçında almış daha o ayla alakası uzaktan yakından olmayan tarihte ee ne oldu yattımı bilgisi olan varmı ayıptır ya zaten herhangi bir bilgisi olan iştahla paylaşıyor asıllı asılsız demeden :) daha sormanın ne anlamı var inanıyorum ki soranların %90nından fazlası uzun zamandır bu parayı alıyordur yani ileri geri olduğu hakkında bilgi sahibi ama yinede salçalık yapıyor :)) bu yardımın bir ortalaması var arkadaşlar yani bulunduğunuz il aşşa yukarı yattığı net bir tarih vardır atıyorum kendi ilim net olarak her zaman 20sini geçmiyor en son tarih bu e daha neden ee ne oldu nezaman olacak neden böyle oluyor demenin ne anlamı var kalp kırmanın ne anlamı var bu yazımdan dolayı sizden ricam sakın bana birşey söylemeyin valla mabalı günahı boynunuza ben bu yazımda kimseyi hedef almadım kimseyi rencide etmeye çalışmadım ve tuzum da kuru asla değil aksine hatta bu siteden allah razı olsun yardım dahi alarak sorunumu hallettiğim dahi birkaç kez oldu yani tuzum okadar yaş sizden ricam sabır ve allahtan herşeyin güzel olmasını dileyerek beklemede kalın sevgili kaderdaş arkadaşlarım

site kurucusu sayın HALİL YILMAZ arkadaşımızıda zor durumda bırakmayalım allah kendisinden razı olsun böyle güzeel faydalı bir site kurmuş hatta etraftaki tüm engelliler derneği bu sitenin urubu dahi olamaz ben engelim ve engelli hakları ile tüm bildiklerimi bu siteden sağladım bir sorunum olduğu zaman o sorunum la uğraşabilecek duruma geldim herşeyin başı sabır

ilknurrr06

Üye
Üye
Ankara yi kontrol eden var mi...sayfada yatan illerden çok muhabbet var 13 sayfa olmuş...yapmayın yaaa..

kayan42

Üye
Üye
konya bu gece 00:30 da yatması lazım

murat tarsuslu

Üye
Üye
Mersinden bilgisi olan varmı

arkadaşlar;hepimiz biliyoruzki mersin en geç her ayın 15inde yatmaktadır. memurlar, haklı olarak, bu soruya yanıt vermekten asli işlerini yapamaz hale geldiklerini söylüyorlar. 15inde yatmazsa o zaman arayıp sorunuz diyorlar. sonuç olarak, mersin en geç 15 ekim perşembe günü yatacaktır...

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Birbirinizi yiyin parcalayin bakalim elinize ne gececek öbür ay gene kuzu sarmasi olursunuz...

sivasspor

Üye
Üye
Arkadaslar bakamiyorum sivas yattiginda paylasirsaniz sevinirim arkadaslar......

Sivaslim_0580

Üye
Üye
Sivas Gece 00:40 gibi yatar arkadaşlar ben bilgilendiririm yinede sizleri sivastan icin

rememberMe

Üye
Üye
değerli dostum gece yarısı itibari ile istanbulu takip eden arkadaşlarımız beklemesin diye YATMADIĞINI altı çizgili olarak yazdım.sen neden alındın.altı çizgili kelime bir yerine mi battı.istanbulu bekleyen arkadaşlarıma yardımcı oldum sen neden gocundun.illaki sinop ayısı olduğunu belli edeceksin.eğitimsiz kara cahil sefil şey seni.ne yazarsan yaz polemiğe girmeyeceğim.selamlar
Doğru diyor yaptığın tam bir gerizekalılık ve çok bilmişlik

Tekerlekli Sandalye