2015 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Site yöneticisi duyuru:
Ekim ayına bakım maaşlarının yatıp yatmadığını şu konu başlığı altında takip edebilirsiniz:> http://engelliler.gen.tr/f8/2015-ekim-ayi-evde-bakim-maasi-yatan-iller-27730/

Değerli üyelerimiz..

En doğru bilgileri alabileceğiniz http://engelliler.gen.tr/ sitesi olarak her ay olduğu gibi Eylül ayı için de ''Evde Bakım Maaşı'' takibi yapılmak üzre konu başlığımız açılmıştır.

Bu başlık altında Eylül ayı yatan yatmayan iller hakkında bilgi paylaşımlarında bulunmanız farklı konu ve sorularınız için uygun kategoride Yeni Konu açarak sorularınızı yöneltmeniz hem bu konu başlığının bütünlüğü için hemde sorularınızın daha çabuk yanıt bulabilmesi için oldukca önemlidir.

Bir çok sitelerde yatmadığı halde şu il bu il yattı diye asparagas haberlerle insanların duygularıyla güçlükleriyle oynanmaktadır. Sizler http://engelliler.gen.tr/ üyeleri olarak en doğru bilgilerin paylaşıldığı bir plartformdasınız. Yalan yanlış bilgilere itibar etmeyiniz.

Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle...

evde bakım maaşı.jpg

veli 1500

Üye
Üye
gülümse hanım size bir şey soracağım benim oğlum 2022 maaşa bağlatım haziran 09/06/2015 vs ne kadar alır ?

pepee

Üye
Üye
bursa bugün yatar mı acaba (!)

M

matagun19

Guest
bursa bugün yatar mı acaba (!)

Hıhı Bursa bu gün yatar arkadaşım.Ya bu ne densizlik.Bu sayfanın adı EYLÜL AYI YATAN İLLER.Falan il yatarmı acaba sayfası değil.Her ay aynı Bursa İzmir toplamda 60 sayfa.Ayıp ya.Sadece dedikodu yapıp sayfa kirlliği oluyor.Yok memur şunu dedi yok bu bunu dedi.Hayret birşey.

pepee

Üye
Üye
Hıhı Bursa bu gün yatar arkadaşım.Ya bu ne densizlik.Bu sayfanın adı EYLÜL AYI YATAN İLLER.Falan il yatarmı acaba sayfası değil.Her ay aynı Bursa İzmir toplamda 60 sayfa.Ayıp ya.Sadece dedikodu yapıp sayfa kirlliği oluyor.Yok memur şunu dedi yok bu bunu dedi.Hayret birşey.

bursalı değilim zaten şaka yaptım :D

pesimist57

Üye
Üye
Moderatörler bu yatan iller dışında (ki benim yorumumda dahil) boş yorumları silerse eğer kimse boş yorum yapmaz.

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Sayfa kirliliginden bahsediyorsun asil saya kirliligi yapip icine ettiniz sayfamizin

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gereksiz polemiklere giripte bir birinizin kalbini kırmayaın arkadaşlar. Yarın öbürgün yavaş yavaş iller yatmaya başlar. Arkanıza yaslanıp hayatın tadını çıkarmaya bakın.

laz_53

Üye
Üye
Selamin aleykum halil bey iki sorum olacakti birincisi Araba ile konu acilan sayfada yazdim cevap yazmadiniz ikincisi ise sorum Bu hafta ici bakim paralari yatma ihtimali varmidir kurban bayrami geliyor ondan sordum tesekkur ederim saygilar

septik

Editör
Editör
Laz53

Güzel kardeşim,

Arabanız konusu geçmilte cevap verilmiş bir konu değilsede ortama açılmış ve konu hakkıda bigisi olanlara cevap verecek nitelikredir.

2. sorunuza gelecek olursak Halil karar verse hemen olurdu malesef asp ve maliye içerikli ortak haberin ne desek boş kısmındayız yattığı gün sizin bilginize sunacağız

hastaadam

Üye
Üye
Laz53

Güzel kardeşim,

Arabanız konusu geçmilte cevap verilmiş bir konu değilsede ortama açılmış ve konu hakkıda bigisi olanlara cevap verecek nitelikredir.

2. sorunuza gelecek olursak Halil karar verse hemen olurdu malesef asp ve maliye içerikli ortak haberin ne desek boş kısmındayız yattığı gün sizin bilginize sunacağız

Hayda bu nerden ciktiii hem sana bi sey soranin oldugunu sanmiyorum, burda soruda sorulur yatan ilde sorulur ...... Ama sana sormamis site yonetimndeki halil beye sormus ......sakin kimseyi azarlama Allah zaten her engelliye ve yakinina bi imtihan vermis herkes onunla mesgul. Isteyen sorusunuda sorsun meraminida soylesin..ama sen bi se soyleme. Hele hele ters cevap hic verme saygilar

pesimist57

Üye
Üye
Sorunun yeri burası değil...
Lütfen kategori yöneticileri adminler konu ile alakası bu benim yorumlarımda dahil tüm yorumları silsinler...
Öbür forumda öyle adminler varki anında banlıyorlar bile burada da çok eliniz hafif....Aaaa

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar burda yönetici arkadaşlara direk yönelttitiniz sorular örnegin "halil bey şuna bakarmısınız, mehmet bey soruma yanıt verirmisiniz...." gibi sorularınıza yanıt verilememektedir, burası evde bakım maaşı yatan iller kısmıdır yatan illeri hızla paylaşıyoruz hakaret kötüleme sataşma mesajlarını lütfen göndermeyin 30 sayfa mesaj oluyor içeriginde en az 5-6 sayfası sataşma mesajlarıyla dolu, lütfen rica ediyorum ikili sataşma hakaret mesajları göndermeden yatan illeri takip edelim,
Son olarak bu ay evde bakım maaşları hakkında bayram sebebiyle erken yatması hakkında bir duyuru yapılırsa derhal duyuru yapacagız şuan böyle bir açıklama yok, defalarca kez aynı şeyi sormayın, bayram ay sonuna geliyor zaten o sürece kadar açıklama olmasa bile sanıyorum 40 il yatar takipte kalınız yatan illeri paylaşınız başka birşey istemiyorum, lütfen...

septik

Editör
Editör
Hasta adam .

Gerçekten ilginç bir bakış açın var, bana sormamanla ne demek istiyorsun ? site benim bu güne değin kime ne haksızlık yapmışım ? ne mecburuyetim var ?

Bakınız burada bir izin varki aklınız durur hakaret içermeyen her yazıya müsade ediyoruz haklı haksız şahsın fikir yorum gibi her alana hitap öngörüsü veya niyeti ve yine veya isteklerine emin olun en açık platformdur.

Değer bilelim, sizinde aksi fikirlerinizi tüm net görüyor benimde diğerininde tartışalım doğruyu bulalım, ayrıca burda şu bu yöneticiye hitap soru varsada diğer yönetici arkadaşların cevap veremez diye bir durum söz konusu bile olmaz, bir soruya tüm üyeler, üye olmayanlar dahil herkes muhataptır istediği cevabı yazabilir.

mcan

Üye
Üye
hasta adam .

Gerçekten ilginç bir bakış açın var, bana sormamanla ne demek istiyorsun ? Site benim bu güne değin kime ne haksızlık yapmışım ? Ne mecburuyetim var ?

Bakınız burada bir izin varki aklınız durur hakaret içermeyen her yazıya müsade ediyoruz haklı haksız şahsın fikir yorum gibi her alana hitap öngörüsü veya niyeti ve yine veya isteklerine emin olun en açık platformdur.

Değer bilelim, sizinde aksi fikirlerinizi tüm net görüyor benimde diğerininde tartışalım doğruyu bulalım, ayrıca burda şu bu yöneticiye hitap soru varsada diğer yönetici arkadaşların cevap veremez diye bir durum söz konusu bile olmaz, bir soruya tüm üyeler, üye olmayanlar dahil herkes muhataptır istediği cevabı yazabilir.

evde bakim paralari ne zaman yatmaya başlayacak acaba bilginiz varmi bilgi verirmisin

mcan

Üye
Üye
Evde bakim paralari ne zaman yatmaya başlayacak acaba bilginiz varmi bilgi verirmisin

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bu hafta sonuna doğru yatmaya başlayacağını düşünüyorum. Bu konuda net bir tarih vermek mümkün değil fakat geçmiş aylara göre düşünürsek ayın 10 dan önce pek yatmıyor.

mcan

Üye
Üye
bu hafta sonuna doğru yatmaya başlayacağını düşünüyorum. Bu konuda net bir tarih vermek mümkün değil fakat geçmiş aylara göre düşünürsek ayın 10 dan önce pek yatmıyor.

teşekkür ederim ilgi ve alakanizdan dolayi sizler sayesinde yatip yatmadiğinin bilgisini aliyoruz

septik

Editör
Editör
Bayram öncesi alınacağı garanti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye