2015 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxmehmetxx03

Üye
Üye
Afyonkarahisar bügün hesaplara gecme ihtimali yüksektir yatarsa bilgi vericem

s.m

Üye
Üye
manisa ses verr uyuma.

laz_53

Üye
Üye
Septik Nikli dostum Ben Sana sordugumu hatirlamiyorum Ben diger konu basliklarina soru degil sadece bilgi amacli soyluyorum cok zor geliyorsa cevap vermezler Ben Adamin bogazina dalip benim soruma cevap verin demiyorum sadece konuda bilgi almak icin sordum lutfen azarlamadan cevap verin yok Ben azarlayacagim diyeceksen ozaman buraya kimse bilgi amacli veya hangi il yatti diye bakmasin rahatsiz etmissem arkadaslar ozur dilerim saygilar iyi gunler

ramke84

Üye
Üye
Arkadaşlar artık hergun yureğimizi yakan haberlerle uyandığımız şu gunlerde birbirimize kırıcı sözlerden üzücü sözlerden uzak durup, birlik olmamız gerekn şu gunlerin hatrına bırakın isteyen istediğini sorsun isteyen kendi ilinin kendi yatmadığını bile bile sorsun ne olacakki 1 sayfa veya 10 sayfa fazla olsun değermi kalp kırmaya burdaki sayfalar için emin olun hiç bir ağaç kesilmiyo onun için hiçbirimizin gönlü ve kalbi kadar kıymetli olmadığını düşünüyorum. Burdaki uyelerin sandığım kadarıyla en az %60 ının bir engeli var diğer uyelerinde engelli yakınıdır. her kesin kendine göre bir hastalığı kendine göre bir derdi var. Bende % 82 bir epilepsi hastası olarak engelliyim rabbimin bana verdiği bir sınav olarak görüyorum. Demek istediğim dışarda bir engelli insan gördüğünüzde, bir ihtiyacı olduğunu gördüğünüzde nasıl vicdanınızla haraket ediyosanız aynı hassasiyeti neden burdan göstermiyesinizki. Kaldı ki burda yarımızdan fazlamızın birer engelli yokmu, yoksa da her bir insan engelli olmaya aday deilmidir. Saygılarımla

rememberMe

Üye
Üye
Arkadaşlar artık hergun yureğimizi yakan haberlerle uyandığımız şu gunlerde birbirimize kırıcı sözlerden üzücü sözlerden uzak durup, birlik olmamız gerekn şu gunlerin hatrına bırakın isteyen istediğini sorsun isteyen kendi ilinin kendi yatmadığını bile bile sorsun ne olacakki 1 sayfa veya 10 sayfa fazla olsun değermi kalp kırmaya burdaki sayfalar için emin olun hiç bir ağaç kesilmiyo onun için hiçbirimizin gönlü ve kalbi kadar kıymetli olmadığını düşünüyorum. Burdaki uyelerin sandığım kadarıyla en az %60 ının bir engeli var diğer uyelerinde engelli yakınıdır. her kesin kendine göre bir hastalığı kendine göre bir derdi var. Bende % 82 bir epilepsi hastası olarak engelliyim rabbimin bana verdiği bir sınav olarak görüyorum. Demek istediğim dışarda bir engelli insan gördüğünüzde, bir ihtiyacı olduğunu gördüğünüzde nasıl vicdanınızla haraket ediyosanız aynı hassasiyeti neden burdan göstermiyesinizki. Kaldı ki burda yarımızdan fazlamızın birer engelli yokmu, yoksa da her bir insan engelli olmaya aday deilmidir. Saygılarımla

Sırf yazınızı beğenmek için online oldum. Çok temiz kalplisin hep böyle kal

Bursa il md.lüğünden muhasebeden verilen bilgi.yarın ebö leri hesaplarda olacakmış.bir aksilik olmaz ise?

yunus bozan

Üye
Üye
2015 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
1-tokat

xxmehmetxx03

Üye
Üye
afyon uyuma bakan yokmu şuan ben bakamıyorum afyon ses ver

timsahmurat

Üye
Üye

laz_53

Üye
Üye
Rizeden bilgisi olan varmi arkadaslar yatarmi Bu hafta

yunus bozan

Üye
Üye
yani varya arkadaşlar can çıkıyor ama malesef sizin bu huyunuz üzülerek söylüyorumki çıkmıyor yahu arkadaş kaç defada söylendi burası sohpet yeri değil sadece yatan iller hakkında bilgi verilmekte buranın kuralı bu sayma o yüzden doluyor yönetici arkadaşlar üzerine basa basa söylüyor yıllardan beri neden böyle yapıyosunuz her sohpetiniz var burda bari kavgalarınız olmasın insanlar siteyi açıyor okadar dolu sayma görünce tamam diyor kesin bizim parada yatı diye ama bakınca hep kavga hep boş mohappet ben dahil bu durumdan rahatsız olanlar var şimdi diceksinizki belkide mademki rahatsız oluyosun o halde girme siteye diye iyide ben boş şeyler yazmıyorumki yada kimseyle kavga etmiyorumki kendisini bilen bir insanım ve ilk defada böyle bir tepki yazdım bakbilirsiniz bilgilerime böyle bir yazım asla yoktur...arkadaşlar ben site yöneticisi değilim sizler gibi seyirciyim ama rahatsız etmiyorum kimseyi yada sayfa kirliliğinde bulunmuyorum hani bunlara gerek yok burda boş sohpet etmenin bir faydası yok kimi geliyor boş yere kalp kırıyorsunuz varmı gereği soruyorum ben bunu size soruyorum ama cvp alamıyorum siz o halde kendi kendinize sorun varmı gereği diye emin olunki içiniz bile yok gereği dicek neyse ben sadece bikereliğine söyledim gersisi sizin tasarrufunuz siz yazdıktan sonra tabiki engel olamam ama gerçekten boş şeyler en azından yalan haberleri bırakın yada kavgalarınızı saygılarımla...hoşçakalın hep hoş kalınki canınızın sıkıntısını kavgayla yitirmeyin !

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Bursa evde bakım maaşları yatmıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye