2015 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye

1- Tokat
2- Bursa
3- Antalya
4- Afyonkarahisar
5- Malatya
6- Bilecik
7- Samsun
8- Hatay
9- İstanbul
10-Zonguldak
11-Muğla
12-Ankara
13-Kırklareli
14-Diyarbakır
15-Denizli
16-Kocaeli
17-Tekirdağ
18-İzmir
19-Balıkesir
20-Bayburt
21-Konya
22-Sivas
23-Gaziantep
24-Uşak
25-Sakarya
26-Kütahya
27-Mersin
28-Manisa
29-Adana

laz_53

Üye
Üye
Rize yattimi arkadaslar bilgisi olan lutfen yazsin

offf

Üye
Üye
Şanlıurfa bakım param yattı

yunus bozan

Üye
Üye

1- Tokat
2- Bursa
3- Antalya
4- Afyonkarahisar
5- Malatya
6- Bilecik
7- Samsun
8- Hatay
9- İstanbul
10-Zonguldak
11-Muğla
12-Ankara
13-Kırklareli
14-Diyarbakır
15-Denizli
16-Kocaeli
17-Tekirdağ
18-İzmir
19-Balıkesir
20-Bayburt
21-Konya
22-Sivas
23-Gaziantep
24-Uşak
25-Sakarya
26-Kütahya
27-Mersin
28-Manisa
29-Adana
30-eskişehir
31-şanlıurfa

M

matagun19

Guest

1- Tokat
2- Bursa
3- Antalya
4- Afyonkarahisar
5- Malatya
6- Bilecik
7- Samsun
8- Hatay
9- İstanbul
10-Zonguldak
11-Muğla
12-Ankara
13-Kırklareli
14-Diyarbakır
15-Denizli
16-Kocaeli
17-Tekirdağ
18-İzmir
19-Balıkesir
20-Bayburt
21-Konya
22-Sivas
23-Gaziantep
24-Uşak
25-Sakarya
26-Kütahya
27-Mersin
28-Manisa
29-Adana
30-eskişehir
31-şanlıurfa

Ya Yunus bak yöneticiler listeyi paylaşıyor.Peşlerinden sen neden paylaşıyorsun?Yöneticilerinki okunmuyormu?Sadece sayfa kirletiyorsun.Heraay aynı muhabbet.Ne hikmetse yöneticilerde bu duruma hiç bişey demiyolar.Ya İlkokul çocukları gibi nedir bu.

yunus bozan

Üye
Üye
kardeş senin akli dengende bir sıkıntı varmı dicem ama demiyorum belliki zihinsel filan değilsin ama şuna eminimki sende dikkat edememe problemi mevcut önce bir kontrol et ondan sonra bana böyle saçma sapan sorular yönelt.... şimdi bir bak bakalım ben hangi yöneticinin paylaştını paylaşmışım ? yatan illeri sadece sıralamaya koyuyorum doğal olarak ben..ben yanlış bişey yapmadım yapmam da ! herşeye dikkat eden bir insanım ben sayfa kirletmem zaten aklı başında olgun bir insan böyle saçmalıklar yapmam çıksın biride desin bana sen böyle böyle yaptın diye hiç kimse diyemezki ben kimseye pirim vermedim ama sen bende boş yere pirim arıyosun suçluyosun kendi yaptıgın hatayı dikkatsizliği boş yere bana mal ediyorsun sen önce kendini yargıla beni değil hee benim hatal olursa söyle o zaman kabul ederim sen çıkar o zaman bana burda be hangi yöneticinin paylaştını paylaşmışım o zaman helal olsun derim sana anladın mı birde demişsinya ilk okul cocukları gibi diye kusura ister bak ister bakma senin yaptıgın hatayı ilk okul cocugu yapmaz benim ne paylaştıgım ortada al gözüne bir gözlük daha iyi görürsün bidahada doğru düzgün okumadan etmeden hiç kimseye ahkam kesmeye kalkma çünki buna hakkın yok konu kapanmıştır daha fazla cvp vermede sayfayı kirletme bari anlamişko hadi bakalım.....

yunus bozan

Üye
Üye
Ya Yunus bak yöneticiler listeyi paylaşıyor.Peşlerinden sen neden paylaşıyorsun?Yöneticilerinki okunmuyormu?Sadece sayfa kirletiyorsun.Heraay aynı muhabbet.Ne hikmetse yöneticilerde bu duruma hiç bişey demiyolar.Ya İlkokul çocukları gibi nedir bu.

kardeş senin akli dengende bir sıkıntı varmı dicem ama demiyorum belliki zihinsel filan değilsin ama şuna eminimki sende dikkat edememe problemi mevcut önce bir kontrol et ondan sonra bana böyle saçma sapan sorular yönelt.... şimdi bir bak bakalım ben hangi yöneticinin paylaştını paylaşmışım ? yatan illeri sadece sıralamaya koyuyorum doğal olarak ben..ben yanlış bişey yapmadım yapmam da ! herşeye dikkat eden bir insanım ben sayfa kirletmem zaten aklı başında olgun bir insan böyle saçmalıklar yapmam çıksın biride desin bana sen böyle böyle yaptın diye hiç kimse diyemezki ben kimseye pirim vermedim ama sen bende boş yere pirim arıyosun suçluyosun kendi yaptıgın hatayı dikkatsizliği boş yere bana mal ediyorsun sen önce kendini yargıla beni değil hee benim hatal olursa söyle o zaman kabul ederim sen çıkar o zaman bana burda be hangi yöneticinin paylaştını paylaşmışım o zaman helal olsun derim sana anladın mı birde demişsinya ilk okul cocukları gibi diye kusura ister bak ister bakma senin yaptıgın hatayı ilk okul cocugu yapmaz benim ne paylaştıgım ortada al gözüne bir gözlük daha iyi görürsün bidahada doğru düzgün okumadan etmeden hiç kimseye ahkam kesmeye kalkma çünki buna hakkın yok konu kapanmıştır daha fazla cvp vermede sayfayı kirletme bari anlamişko hadi bakalım.....

M

matagun19

Guest
Sen hangi sıfatla benim akli dengemi sorguluyorsun?Sen site ya da bölüm yöneticisimisin?Hangi sıfatla yöneticilerin yapması gerekeni yaparak sayfa kirletiyorsun?Artık bu duruma yönetici arkadaşlar zahmet olmazsa lütfen müdehale edin.

laz_53

Üye
Üye
Aleks dostum bilgi aldin sanirim cuma gunu yatacakmis diye kesin bilgimi dostum

yunus bozan

Üye
Üye
Sen hangi sıfatla benim akli dengemi sorguluyorsun?Sen site ya da bölüm yöneticisimisin?Hangi sıfatla yöneticilerin yapması gerekeni yaparak sayfa kirletiyorsun?Artık bu duruma yönetici arkadaşlar zahmet olmazsa lütfen müdehale edin.

peki sen hangi sıfatla beni suçluluyosun sana kelime yapan benmiydim sen beni haksız yere yargılıyosun bir hatal olsa tmm dicem boş yere yapıyosun bende bişey söylediğim zaman hemen kıyamet kopuyo önce kendine kız bana değil ben haklıysam hakkımı savunurum keşke avukat olaydım :) kardeşim bak yanlış anlama beni ben sana deli demedim zihinsel demedim benzemiyosun dedim sendeki hata sadece dikkat etmeden listeye beni suçluyosun bir nevi iftira atmış oluyosun ben hiç sevmem böyle şeyleri hele yalandan dolandan iftiradan nfret ederim ben site yöneticisi filan değilim tıpkı senin gibi bu sayfanın üyesiyim bi nevi seyirciyim kavgayıda seven biri değilim bendeki olay sadece etkye tepki bu tepkiyide vermek en doğal hakkım yöneticilerin bişey yapmasına gerek yokki sen yöneticilere bişey demiyosun bana diyosun madem bana diyosun bende sana cvp verme özgürlüğümü kullanıyorum...senin bana böyle cvp verceğine bir özür dilemek hakkın günahımı aldın çünki yani senin olayın hem suçlusun hemde güçlüsün ohh ne ela suçlular cezasızmı kalsın yok öyle bişey gerektiği yerde hata yapıyosan özür dilemeyide bileceksin sayfa kirletmeden bahsedersin ama beni boş yere kavgaya davet edersin nasıl olcak bu işler bence hiç cvp verme bırak konu kapansın yöneticilerden azar işitmeyelim herkezde görüyor özelden yazmıyoruz burdan yazıyoruz ayıp olmasın millete kapatalım konuyu lütfen okiş ..

M

matagun19

Guest
''kardeş senin akli dengende bir sıkıntı varmı dicem ama demiyorum''
''benzemiyosun dedim''
Muhterem önce ne dediğini bil hala haklıyım iddasını bırak.Senin seviyene inmiyorum.Sayfayı kirlettiğimiz yeter.Artık sana cevap vermiyorum.

yunus bozan

Üye
Üye
''kardeş senin akli dengende bir sıkıntı varmı dicem ama demiyorum''
''benzemiyosun dedim''
Muhterem önce ne dediğini bil hala haklıyım iddasını bırak.Senin seviyene inmiyorum.Sayfayı kirlettiğimiz yeter.Artık sana cevap vermiyorum.

hala kaşınıyosun bak resmen davet ediyosun beni ben sana gülüyorum sadece :) bak yazımı yazmışsın ne yazıyor orda akli dengen bozukmu yazıyor yada delimi diyorum akli dengende bir sıkıntı varmı dicem ama demiyorum..diyorum ve benzemiyosunda demişim akli dengende sıkıntı yok ama anlamıyosun yada anlamak istemiyosun şimdi yangın var diye bağıcam yani :) tmm kardeşim tmm ben suçluyum yeterki insanlar gülmesin düştüğümüz duruma sen haklısın tmm suçlu olan benim ama sadece senin gzünde suçluyum büyüklük bende kalsın ne diyeyim başka :)

alekx

Üye
Üye
yunus bozan sen bakma onlara iyi ediyosun sonuçta toplu halde gorüyoruz yatan illeri teşekür ederim paylaşimına

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar, yatan illerin "toplu listesini" sadece yöneticiler paylaşacak diye bir şey yok. Biz yöneticiler 7/24 bilgisayar başında değiliz. Yunus bozan veya diğer site üyelerimiz listeyi paylaşabilir. Bu biz yöneticiler için çokta iyi oluyor. Bir anlamda sırtımızda ki yük azalıyor. Kalp kırmadan paylaşımlara aynen devam. Site yöneticilerin değil, onu sahiplenen herkesindir.

gülümse_hayata

Üye
Üye

1- Tokat
2- Bursa
3- Antalya
4- Afyonkarahisar
5- Malatya
6- Bilecik
7- Samsun
8- Hatay
9- İstanbul
10-Zonguldak
11-Muğla
12-Ankara
13-Kırklareli
14-Diyarbakır
15-Denizli
16-Kocaeli
17-Tekirdağ
18-İzmir
19-Balıkesir
20-Bayburt
21-Konya
22-Sivas
23-Gaziantep
24-Uşak
25-Sakarya
26-Kütahya
27-Mersin
28-Manisa
29-Adana
30-eskişehir
31-şanlıurfa

pesimist57

Üye
Üye
EngelliBlog Android Uygulaması üzerinden kullanıcılarımızdan gelen bilgi doğrultusunda "Osmaniye" yatmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye