2015 Haziran ayı evde bakım maaşı yatan iller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gece yatar yada yatmaz sana kim ne sordu burada muhabbet edepsizlik yapma incele 2014 aralik eylul hangi tarihte yatmis s

Hastaadam bizide hasta etme...başlatma önceki aylarıda yıllarıda...sen kesin yatacak diyon.sonra bana öyle dediler diyon.bekleyip görecez.yatarsa çekeriz.yatmazsa bekleriz.geçen ay unuttun galiba dediğini 13 salı yatacak kesin dedin.ne oldu 10 gün sonrası yatmıştı.sabırla bekleyecez.edepsiz sensiz ayrıca...konuşmana dikkat edersen.saygı görürsün.ok?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2015-05 Dönemi HAZİRAN ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Antalya
3-Bilecik
4-Samsun
5-Zonguldak
6-Mersin
7-Malatya
8-Balıkesir
9-Kırklareli
10-Afyonkarahisar
11-Hatay
12-Sivas
13-Denizli
14-İstanbul
15-İzmir
16-Uşak
17-Diyarbakır
18-Osmaniye
19-Kocaeli
20-Ankara
21-Kırşehir

hastaadam

Üye
Üye
Hastaadam bizide hasta etme...başlatma önceki aylarıda yıllarıda...sen kesin yatacak diyon.sonra bana öyle dediler diyon.bekleyip görecez.yatarsa çekeriz.yatmazsa bekleriz.geçen ay unuttun galiba dediğini 13 salı yatacak kesin dedin.ne oldu 10 gün sonrası yatmıştı.sabırla bekleyecez.edepsiz sensiz ayrıca...konuşmana dikkat edersen.saygı görürsün.ok?

Sus beni cileden cikarma okuma yazdiklarimi okadar su teli yazsana l bekliyorum sakin ola cevap verme okumayi ver gitsin yada kafana gore takil ne cevap ber nede oku ben yazmadim bu gece yatacak diye oldumu

cilginpalet

Üye
Üye
Bursa sosyal hizmetler mudurlugu daha yeni aldiniz aceleye gerk yok dalga gecerek dedi
hasta adam arkadaşım bak bursa sosyal hizmetler bile bıkmış artık senden burayıda gerip duruyorsun her maaş dönemi anladık sinirlisin tez canlısın başka biryerlerde sinirini yatıştr her dönem bu formu gerip durma

rojda

Üye
Üye
arkadaslar kutahya dan bılgı varmı nezaman yatar

zeyno16

Üye
Üye
Sus beni cileden cikarma okuma yazdiklarimi okadar su teli yazsana l bekliyorum sakin ola cevap verme okumayi ver gitsin yada kafana gore takil ne cevap ber nede oku ben yazmadim bu gece yatacak diye oldumu

Gerçekten sıkıldık ama her ay sizin saçma sapan yorumlarınızı okumaktan herkes gibi sizde sabırla bekleyim eninde sonunda yatacak insanları daha fazla sinir etmeyin lütfen

hastaadam

Üye
Üye
hasta adam arkadaşım bak bursa sosyal hizmetler bile bıkmış artık senden burayıda gerip duruyorsun her maaş dönemi anladık sinirlisin tez canlısın başka biryerlerde sinirini yatıştr her dönem bu formu gerip

ben babayın yaşındayım size sözüm yok sadece söylenenleri aktarıyordum geçen ay22 dedile 25 dediler ben 22 günü yatacak dedim yattı sadece bu güne kadar iki yanılmam oldu bide müdürlüğü hiç aramam yakın bi çalışan var oda bilgi kirliliğinden yanlış anlayabiliyo tamam okumayı ver sen de yazdıklarımı

lightninq

Üye
Üye
Arkadaşlar aramızda para toplayıp bu hastaadamı Tokat'a taşıyalım bence ANCA öyle kurtulursunuz :)

cilginpalet

Üye
Üye
hasta adam arkadaşım bak bursa sosyal hizmetler bile bıkmış artık senden burayıda gerip duruyorsun her maaş dönemi anladık sinirlisin tez canlısın başka biryerlerde sinirini yatıştr her dönem bu formu gerip

ben babayın yaşındayım size sözüm yok sadece söylenenleri aktarıyordum geçen ay22 dedile 25 dediler ben 22 günü yatacak dedim yattı sadece bu güne kadar iki yanılmam oldu bide müdürlüğü hiç aramam yakın bi çalışan var oda bilgi kirliliğinden yanlış anlayabiliyo tamam okumayı ver sen de yazdıklarımı

yaşım 42 yaşın kaç bilmem ama olay yaşlada alakalı deyil zaten bak yukarda br yorumda tehtit etmişsin üyenin birini telini ver diye yaşım var diyorsun ozaman yaşına göre davran maaş günü gelince yatınca dersin BURSA YATMIŞTIR bukadar şu tarihte yatacak bu tarihte yatacak demekten bıkmadınmı

ilyaskirmanci

Üye
Üye
ya bende bursalıyım ve her ay düzenli olarak yattığı gibi ben paylaşıyorum genelde ama şunu söylemek istiyorum buraya yattımı yatçakmı yazarak sayfa kirliliği oluşturmassak çok daha iyi olur her ay aynı konu bende bursalıyım ama sessiz bir şekilde forum takibi yapıyorum bir çok ildeki engelli kardeşlerim de benim gibi davranıyor düşünsenize 81 ilinde tartışması olsa bu forum çığrığından çıkar lütfen bu forumda yattığı zaman paylaşımda bulununuz inşallah bütün iller tez zamanda yatar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2015-05 Dönemi HAZİRAN ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Antalya
3-Bilecik
4-Samsun
5-Zonguldak
6-Mersin
7-Malatya
8-Balıkesir
9-Kırklareli
10-Afyonkarahisar
11-Hatay
12-Sivas
13-Denizli
14-İstanbul
15-İzmir
16-Uşak
17-Diyarbakır
18-Osmaniye
19-Kocaeli
20-Ankara
21-Kırşehir
22-Trabzon

sinandeniz

Üye
Üye
öncelik ile herkezden özür dilerim alakasız yorum yazdığım için ama sevgili kurucu yöneticimiz HALİL YILMAZ ı göreve devet etmek istiyorum ismi lazım değil bir arkadaşımız her ay aynı şeyi yapmakta çoğu arkadaşlarımıza kırıcı sözler sarfetmekte ki sizlerde görmektesiniz bu arkadaşımıza ya ciddi bir uyarı veya tamami ile forumdan uzaklaştırılmasının zamanı elbette artık bunun önüne ne şekilde geçersiniz orasına ben / biz karışamayız ama birşeyler de yapılması çok lazım ismini yazsam buraya yani nikini başka birtek kelime yazmama gerek kalmadan bana olmadık laflar söyleyeceği aşikar bende luzumsuz polemiğe girmemek adına nikini yazmıyorum zaten kim olduğuda ortada o kişinin

HAZİRAN AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATMAYAN İLLERİN DE BİR AN ÖNCE YATMASINI YÜCE ALLAH TAN DİLERİM

uzaylı

Üye
Üye
Erzurum yatıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye