2015 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

sevgilim

Üye
Üye
kütahyadan haberi ve takip eden var mı ne zaman yatar acaba .

sinandeniz

Üye
Üye
yav ALLAH aşkına arkadaşlar daha ya Bismillah derken beraber sormalar başladı fuzuli sayfa kalabalığı atıyorum A ilinin geçen ay maaşı 15 felan yatmış adamlar başlıyor 9 da ee yattımı nezaman yatar neden yatmadı ya bi durun günü gelsin yani geçen ay yattığı tarih gelsin yatmamışsa ozaman dersiniz neden yatmadı bilgiisi olan varmı acaba nezaman yatar gibilerinden hem birde telefonu olmayan yok herkez nasıl birşekilde bilgi alıyorsa sizlerde elinizdeki cep telini tuşlayarak kurumunuzdan bilgi alailirsiniz hemde en sağlıklı en net bilgiyi ama ne şimdi böyle söyledim diye basarsınız fırçayı koyarsınız lafları :) neyse kalın sağlıcakla umarım Tüm il ve ilçelerin evde bakım maaşları bir an önce yatar

sevgilim

Üye
Üye
senin ki fuzuli değil mi sana mı soruyoruz bu millet ay başını nasıl getiriyor onları sordun mu munavıklaşma insan ol insanların alacağı iki kuruşu zehir etme adileşmeeeeeeeee

kaocan07

Üye
Üye
bu ay yavaş ilerliyor yatan 2 il var nedense geçen ay Antalya 9 unda yatmışdı daha yatmadı bu ay ilginç...

aysel0679

Üye
Üye
Ayin 15 ine kadar yatar çoğu iller arkadaşlar biraz sabır

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Mart ayı evde bakım maaşı yatan iller
1- Tokat
2- Amasya

srchacker

Üye
Üye
yav ALLAH aşkına arkadaşlar daha ya Bismillah derken beraber sormalar başladı fuzuli sayfa kalabalığı atıyorum A ilinin geçen ay maaşı 15 felan yatmış adamlar başlıyor 9 da ee yattımı nezaman yatar neden yatmadı ya bi durun günü gelsin yani geçen ay yattığı tarih gelsin yatmamışsa ozaman dersiniz neden yatmadı bilgiisi olan varmı acaba nezaman yatar gibilerinden hem birde telefonu olmayan yok herkez nasıl birşekilde bilgi alıyorsa sizlerde elinizdeki cep telini tuşlayarak kurumunuzdan bilgi alailirsiniz hemde en sağlıklı en net bilgiyi ama ne şimdi böyle söyledim diye basarsınız fırçayı koyarsınız lafları :) neyse kalın sağlıcakla umarım Tüm il ve ilçelerin evde bakım maaşları bir an önce yatar

söyledigine katılıyorum..her ay aynı mevzu millet hakketten özürlü hale gelmiş..kaç sayfa yazı okudum sadece 2 il yatmış..

BALANCED

Üye
Üye
Istanbul için ; 2015 yili şubat ayi evde bakim ücretleri 13.03.2015 cuma günü hesaplarinizda olacaktir. Kalin sağlicakla

tredi01

Üye
Üye
Adana ili ile bilgisi olan arkdaş varsa bilgi verirse sevinirim

sevgilim

Üye
Üye
Uygunsuz mesaj olduğundan site yönetimi tarafından mesajın içeriği silinmiştir.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Mart ayı evde bakım maaşı yatan iller
1- Tokat
2- Amasya
3- Antalya

yılma

Üye
Üye
İzmir ayın 13 de yatar inşallah

Ralexxx

Üye
Üye
istanbul icin persembe cuma gece si arasi 00.00 dan sonra hesaplarda olucaktir

sevgilim

Üye
Üye
site yöneticisi srchacker millete özürlü deyince onun yazısının içereğini silmiyorsun.benim ona özürlü sensin dememe mi siliyorsun bu millet nerden öğrenecek yatan paralarını önce insan olsunlar sonrada adileşmesinlerrrrrrrr

Tekerlekli Sandalye