2015 Mayıs ayı evde bakım maaşı yatan iller

laz_53

Üye
Üye
aleks aksam seferi baktim yatmamıstır seninde bilgin olursa bilgilendırırsin beni

hastaadam

Üye
Üye
bursadan bekleyen arkadaşlar.bu gün kurumu aradım ve daha listeler bankaya verilmemiş.malum bankada bir hafta kadar bekletiyor.sistemde sorun varmış vs...
Her ay aynı problem.şikayet etmeyin bu bir yardım ve ayın 15 ile 25 i kendiniz kontrol edin diyo.yattığında çekersiniz arayıp durmayın diye bide trip yapıyorlar....gelde sövme....

yalan söylüyorlar en geç her ayin 10 una kadar ödenek listesini bildirmeyen il müdürlüklerin ödemeleri yapilmiyor yani listeler en geç 10 unda teslim ediliyor AĞUSTOS 2014 AYIN 13 Ü ÇARŞAMBAYA GELMİŞ VE AYIN 19 UNDA HESAPLARA GEÇMİŞLER İŞİN AÇIĞI BU GECE YATMAZSA İŞİN YOKSA BEKLE DUR

Yok ankaradan ödenek gelmemiş vs...sistemdede sorun varmışta...asıl sorun onlarda....

büşra Söğüt

Üye
Üye
Adanada oturuyorum engelli nenem var ona bakıyorum evde bakım maaşı için başvuruda bulundum şubat ayında nisan ayının 7 bankaya hesap açmak nasip oldu mayıs ayında maaş alabilir miyim?ne zaman yatıyor maaşlar acaba?

beyazcennet

Üye
Üye
bursa hatırladığım kadarıyla son iki aydır geç yattı , sanırım bu ay milletin sinirini alırlar ve bu gece yatırırlar gibi geliyor.3.ay üst üste geç yattığını görmedim ama hayırlısı

cevik-03

Üye
Üye
afyonkarahisar evde bekım parasi yatmiştır...

rukiye karataş16

Üye
Üye
ne bu ya her ay sistemde sorun var ya liste nasıl gelmez yalan bursa işkence cektirmeyi cok seviyo engellileri ön plana almıyorlar hepp arka plana atıyolar kendilerin ensesi kalın karnı doyuyo cebi para görüyo eng ellilerden onlara ne lanet olsun bursa yetkililerine bu çalışanlara

konyali 83

Üye
Üye
Konya yattimi acaba bilgisi olan varmi konyali arkadaslar?

lightninq

Üye
Üye
bursalı arkadaşlar muğlada sistemde sıkıntı olmuştu o ay çekemedik diğer ayın 6 sında çektik dua edin 1 hafta uzasın.

aslanKral67

Üye
Üye
Zonguldak yatmıştır....darısı beklemekte olan tüm illerimize...

cenap

Üye
Üye
arkadaşlar şu an itibarı ile istanbul yatmıştır 4747 mesaj gönderdim hesaba para geçmiştir iyi günlerde harcayın

Ne olacak valimiz değişti ondan sonra sistemde her ay sıkıntı var...yardımmış...o zaman onların aldıkları ne....işlerini adam gibi yapmıyorlar...birde yarın almira otelde olacakmışız.önce ödemeleri yapmanız gerekir....

Tekerlekli Sandalye