2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Nisan ayında yatacak evde bakım parası maaşı bu başlık altında bilgi paylaşımı şeklinde ilerleyecektir.

Hangi illerde evde bakım parası nın yatıp yatmadığını bizzat o ilde yaşayan ve o aya ait evde bakım maaşını alan üyeler tarafından konu altına yazıldığından yanlış bilgi verilmesi olasılığı neredeyse sıfırdır. Sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu tarafından engelli bireylerin ailelerine ödenen bakım maaşı malasef her ay değişik tarihlerde yatmaktadır. Bakıma muhtaç özürlüsü bulunan kişilere ödenen bu maaş değişik tarihlerde yattığında engellilikle ilgisi olmayan ve kötü niyetli başka sitelerde yatan iller diye konu açılıp o ille bakım maaşı yatmadığı halde “İstanbul evde bakım maaşı yatmıştır, ankara evde bakım maaşı yatmıştır şeklinde” yalan yanlış bilgiler vermektedirler. Lütfen bu türden haber ve yorumlara itibar etmeyiniz.

nisan-evdebakım-parasi.jpg

Devlet tarafından ödenen ve bir sosyal yardım olan bakım ücreti normal maaş olmadığından her ay düzenli tarihlerde yatmıyor. Evde Bakım maaşını ve bakım hizmetlerini düzenleyen aile ve sosyal politikalar bakanlığının bir an önce bu belirsizliğe son vermesini umuyoruz.

Önemli not: Bu konu başlığı altında evde bakım aylığını nasıl alırım evde bakım aylığı alma şartları nelerdir şeklinde sorular sormayın lütfen. Bakım ücretine ilişkin sorunuz varsa ya yeni konu açarak sorunuzu dile getirin yada daha önce sitede açılmış konulara göz atın. Örnek: http://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-almak-icin-gereken-sartlar-ve-belgeler-26610/

Herkese selamlar, saygılar…

didierdrogba

Üye
Üye
Kaç gündür kimse birşey yazmadı ilginç hayırdır inşallah.

hastaadam

Üye
Üye
Inegoldeki engrlli yakinlari 13 nisanda sabah 9 da baslayip. 6 saat surecek engelli bakicilarina angelacom otelde seminer verilecektir evrak geldi

sair1

Üye
Üye
günncelllllllll.............

omrumverda

Üye
Üye
Ne kadar sessiz forum bu ay...

Son düzenleme:

tredi01

Üye
Üye
Hangi il'in önce ödemesi yatacak bu ay

gülümse_hayata

Üye
Üye
tredi01

Hepimiz bekleyip göreceğiz hangi il'in ilk yatacağını muhtemelen ayın 10 na doğru ilk yatışlar yapılacaktır.

mir33

Üye
Üye
Geçmiş ayların sonuçlarına göre Tokat'ın ilk yatan il olması ihtimali daha fazla.

srchacker

Üye
Üye
Yatan il oldumu zaten yazarlar..konuyu saptırmaya gerek yok.sitede chat bölümü varmı bilmiyorum ama olsa iyi olurdu..burada bildiğim kadarıyla sadece yatan iller paylaşılıyor onun dışındaki Konuşmalar forum kirliliğidir..her konunun ayrı bir konu başlığı var,bizimde bu konu başlığı Altın'da sadece yatan illeri paylaşmamız daha iyi olur.yalnışsam düzeltin lütfen...

cevik-03

Üye
Üye
afyonkarahısar evde bakım maaşı yatmıştır...

nryylmz

Üye
Üye
Ben yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi. Benim bulunduğum il için yattı mesajı her zaman doğru çıkmıştır. Güvenilir haber verdiğiniz için teşekkürler .

espana

Üye
Üye
Eskisehir yatti 16.50 itibarile telefon subesi

hayatyasak

Üye
Üye
ne kadar yattı maaşlar arkadaşlar

Tekerlekli Sandalye