2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

nryylmz

Üye
Üye
:(İNŞALLAH önümüzdeki ay erken verirlerde dengelenmiş olur.

halil3333

Üye
Üye
cuma bugun yatar dıyolardı gun ıcınde yatmazsa mersın gece 12 1 gıbı gece yatabılır dedıler sosyal hızmetler mersın nryylmz...

mir33

Üye
Üye
Mersin'in parasını cebe indirip, bu ay ödenek yok mu diyecekler? Önce Cuma dediler, sonra Cumartesi. Cumartesi de yatmadı. Bir oyalama taktiği uyguluyorlar ama nedeni söyleyemiyorlar. Hadi hayırlısı!

nryylmz

Üye
Üye
Mersin den hala haber yok haftanın biri gitti sayılır sayfa sessiz.

halil3333

Üye
Üye
mersin evde bakım aylıkları yatmıştır arkadaşlar...

samet_33

Üye
Üye
mersin yattı onlıne işlemlerden yatmış gözüküyor..kesin bilgi

baki02

Üye
Üye
Mersin bakim parasi yatmistir iyi günlerde harcamanjz dileklerimle

mir33

Üye
Üye
Başka ağlayan il kalmadığına göre konuyu kapatabilirsiniz. Ama Kayseri ve Mersin için güncelleme yaparsanız ilerisi için bir başvuru kaynağı olur.

tokgönül

Üye
Üye
iyi günler.ben ankaradayım.şubat 8 gibi banka cüzdanı fotokopisi kimlik fotokopisi teslim ettik.nisanda biraz fark ile 1000 tl gibi ilk maaşınızı alırsınız dediler.ankara yattı haberiyle baktık fakat hesapta 0 tl vardı.internet hesabı açtık.bugünde baktık halen 0 tl .bizim maaş onaylandı diye biliyorum.şimdi size sorum onaylandıktan sonra iptal edilebilirmi?yoksa ilk maaş diye böyle bir gecikmemi oldu?ne yapmalıyım teşekkürler.

hastaadam

Üye
Üye
iyi günler.ben ankaradayım.şubat 8 gibi banka cüzdanı fotokopisi kimlik fotokopisi teslim ettik.nisanda biraz fark ile 1000 tl gibi ilk maaşınızı alırsınız dediler.ankara yattı haberiyle baktık fakat hesapta 0 tl vardı.internet hesabı açtık.bugünde baktık halen 0 tl .bizim maaş onaylandı diye biliyorum.şimdi size sorum onaylandıktan sonra iptal edilebilirmi?yoksa ilk maaş diye böyle bir gecikmemi oldu?ne yapmalıyım teşekkürler.

Tokgonul 2 ayda maas zor baglanir ankara gibi yer bide allah nasip ederse msyisya alirsiniz maasinizi

kolera

Üye
Üye
onaylandıktan bir ay sonra maaş yatıyor nisanda onaylanan maaşı mayısta ödemeye başlıyorlarmış aynı şey benimde başıma gelmişti kurumu aradım böyle açıkladılar

ksbyz

Üye
Üye
Mardin İli Bakım parası yatmıştır...

Mardin İli Bakım parası yatmıştır...

Black16

Üye
Üye
Adresimi değiştirdim , SHCEK ve Nüfusa bildirdim. Maaşım yatmadı. SHCEK i aradım. Form doldurmanız gerekiyor dediler. Bursa/Yıldırım da yaşıyorum

Tekerlekli Sandalye