2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

mahlas

Üye
Üye
Site yöneticisi bu konuşmlara müdahale etmesi lazım.Kaç sayfadır bursa bursa...Yazmıyacaktım ama Mersinde henüz yatmadı ama biz böyle yapmıyoruz.Herkesin ihtiyacı var..Saygılarımla

rukiye karataş16

Üye
Üye
sosyal paolitikaları aradım dedikleri sistemler arızalıymış yarından sonra yatacak dediler

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursada en fazla en cok engelliler sayısı var ve bursa türkiyenin 4 üncü büyük ili ve sanayi bölgesi

ksbyz

Üye
Üye
arkadaşlar kesinti yapılınca, aylık verilmeyen tutarları vermezler. ancak haklı bir gerekçeniz varsa mahkeme yolu açık olup, bu tutarları alabilme ihtimaliniz var.

hastaadam

Üye
Üye
Site yöneticisi bu konuşmlara müdahale etmesi lazım.Kaç sayfadır bursa bursa...Yazmıyacaktım ama Mersinde henüz yatmadı ama biz böyle yapmıyoruz.Herkesin ihtiyacı var..Saygılarımla

Sana bisoz soyleyen oldumu bak sayfa bos istedigin kadar yz 20 ci sayfa sonrasi bize ait sakin bidaha cebap verme

baki02

Üye
Üye
sizde yazın sayfaya engel mi konuldu burası herkese ait herkes yazabilir

artık cıvımaya başladı bu sayfa muhabbetleri neyse bildiğiniz gibi yapın ama unutmayın bu ülkede bir siz değilsiniz karşınızdakine saygı göstereceksinizki saygı göresiniz bu yaptığınız düpedüz diğer insanlara SAYGISIZLIK söyleyecek fazlada bişey yok

rukiye karataş16

Üye
Üye
saygısızlık bişey yapmadık kötü lafmı ettik saygısızlık yaptık sizde yazın kimse kimsenin derdini bilmez başka gelirimiz olsa zaten takmayız bu kadar kızım hasta evde canım burnumda halimi anlayamazsınız

hastaadam

Üye
Üye
bende aradım 1 hafta içinde sistem arızası ancak giderilir kurumu meşgul etmeyin yoksa daha çok gecikir dediler

Hsnslmz

Üye
Üye
Ya ben burda şunu anlamıyorum. Yok biri çıkıyor diyorki yok yattımı yazmayın yok e zaman yatacak yazmayın yaa çok değerli arkadaşım bırak yazsın millet ne yazıyorsa. Neticede o adamın neden yazdığı apaçık ortada çünkü o öyle bir duygu ile yazıyorki buraya onu tek anlayacak kişiler şuan burda yatmasını bekleyen kişiler olduğunu biliyor. Bırakın kim ne yazarsa yazsın. Hepimiz aynı değilmiyiz. Ne demeye kendinizi üzüyorsunuz. Bak günlerdir mersin bekliyoruz. Ben seviniyorum bile bi kaç arkadaşın mersin için verdiği mücadeleyi burda yazıya dökmesine seviniyorum :) Mersiniler gibi beklemekle arkadaş olan tüm Bursalılara selam olsun :)

zeyno16

Üye
Üye
inşallah kalmaz çok sıkıntı yaşarrız

hayır arkadaşlar bende görüştüm az önce çokta anlayışlı duyarlı bir bayandı 17 sinde yatacak ama siz cumartesi bakın dedi bir hafta falan gecikme diye birşey yok yani cuma gecesi yatmış olur inşallah ankara bakanlıkla bile görüştüm hiçte terslemediler

gülümse_hayata

Üye
Üye
2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Amasya
3-Afyon
4-Eskişehir
5-Zonguldak
6-Tekirdağ
7-Bilecik