2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

rukiye karataş16

Üye
Üye
arkadaşlar valiliği aradım bizle alakası yok diyo nasıl alakası olamaz cumhurbaşkanı ve başbakan bütün illeri vali idare ediyor diye bas bas bagırıyo onlar bi alakası yoksa niye il valisi oluyo ilgilenmeyecekse valilik neden var valilik ben sürekli valiliği arayıp bastıracam arkadaşlar valiye gerekirse dilekce yazacam sizdende duyarlı olup valiliği aramanızı istiyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Amasya
3-Afyon
4-Eskişehir
5-Zonguldak
6-Tekirdağ
7-Bilecik
8-Diyarbakır
9-Aksaray
10-Malatya
11-Samsun
12-Antalya
13-Hatay
14-Osmaniye
15-Karabük
16-Kütahya
17-Balıkesir
18-Adıyaman
19-Ordu
20-İstanbul
21-Aydın
22-Sakarya
23-Erzurum
24-Manisa
25-Kocaeli
26-Sivas
27-İzmir
28-Muğla
29-Gaziantep
30-Şanlıurfa
31-Denizli
32-Uşak
33-Rize
34-Ankara
35-Kırklareli
36-Konya
37-Kırşehir
38-Trabzon
39-Giresun
40-Adana
41-Mardin

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar sabırlı olalım lütfen hafta sonuna kadar bursa ve bekleyen birçok il yatacaktır gereksiz yorumlar yazmayın lütfen

hastaadam

Üye
Üye
Arkadaşlar sabırlı olalım lütfen hafta sonuna kadar bursa ve bekleyen birçok il yatacaktır gereksiz yorumlar yazmayın lütfen

Mehmet bey sabir tamam da 72 vilayetin ocinde sade bursami olur yaa butun iller yatar bursa ne zaman beyfendi si rantini elde ederse ozaman yatar eger zerre kadar hile yapiyorsa nmazlumun ahi cok tesirlidir mutlaka vikar

rukiye karataş16

Üye
Üye
o kadar muhtaç olanlara bu zulmu yapmaya hakkı yok bursanın hastamız var ve başka gelirimiz olsa bu kadar ısrarla beklemeyiz

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar bursa için biraz sabir telefon açmalar çare deyil tam tersi inatcilik onlar için

rukiye karataş16

Üye
Üye
Tokat
Amasya
Afyonkarahisar
Eskişehir
Zonguldak
Samsun
Tekirdağ
Bilecik
Diyarbakır
Aksaray
Malatya
Antalya
Hatay
Kahramanmaraş
Giresun
Osmaniye
Karabük
Kütühya
Balıkesir
Adıyaman
Ordu
İstanbul
Aydın
Sakarya
Erzurum
Manisa
Kocaeli
Sivas
İzmir
Mugla
Denizli
Uşak
Gaziantep
Şanlıurfa
Rize
Ankara
Kırklareli
Konya
Kırşehir
Trabzon
Adana
Mardin
Nevşehir
Güncelleme: 15 Nisan 2015 – Saat: 12.50
en son yatan maas listesi bunlar arasında bi bursa yok

baki02

Üye
Üye
Hayirdir bursali kardesim

Mehmet bey sabir tamam da 72 vilayetin ocinde sade bursami olur yaa butun iller yatar bursa ne zaman beyfendi si rantini elde ederse ozaman yatar eger zerre kadar hile yapiyorsa nmazlumun ahi cok tesirlidir mutlaka vikar

güzel kardeşim sadece bursami alamayan mersindeyiz bizde alamadik hala bi ihtiyaci olan senmisin bizimde ihtiyacimiz var ama icimizi kararmaya hakkin yok her ay ayni muhabbet bak yazmak istemedim ama hala israrla yaziyorsun lütfen yeter artik senin yazmanla değişecek birşey yok saygilarimla

kırık ahmet

Üye
Üye
güzel kardeşim sadece bursami alamayan mersindeyiz bizde alamadik hala bi ihtiyaci olan senmisin bizimde ihtiyacimiz var ama icimizi kararmaya hakkin yok her ay ayni muhabbet bak yazmak istemedim ama hala israrla yaziyorsun lütfen yeter artik senin yazmanla değişecek birşey yok saygilarimla

mersinle bursayı birmi tutuyorsunuz,bursa 4 büyük ilden birisi,bunu söylemek bile gereksiz,ilkokul coğrafyasında öğretiyorlar

baki02

Üye
Üye
mersinle bursayı birmi tutuyorsunuz,bursa 4 büyük ilden birisi,bunu söylemek bile gereksiz,ilkokul coğrafyasında öğretiyorlar

Bay çok bilmiş bursa o kadar büyük te senden başka kimse bu kadar konuşmuyor büyük küçük nee önemi var köyde yasayaninda hakki bu bursada yasayaninda hakki sen habire yaziyorsun bi susta bekle zamani gelince yatar senin yazdiklarini okumakla sayfayi kirletmenle zamanimizi harcama senin yüzünden bende buraya yazmak zorunda kaliyorum sen hariç herkesten özür dilerim sayfayi kirlettigim icin

kırık ahmet

Üye
Üye
Bay çok bilmiş bursa o kadar büyük te senden başka kimse bu kadar konuşmuyor büyük küçük nee önemi var köyde yasayaninda hakki bu bursada yasayaninda hakki sen habire yaziyorsun bi susta bekle zamani gelince yatar senin yazdiklarini okumakla sayfayi kirletmenle zamanimizi harcama senin yüzünden bende buraya yazmak zorunda kaliyorum sen hariç herkesten özür dilerim sayfayi kirlettigim icin

ben bursa yattı yatmadı demiyorumki,sen nerden olaya böyle giriyorsun,amacın tartışma çıkarmaksa boşuna uğraşma,sen gelene kadar forumda herşey iyiydi

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
2014 ' dün 10 cu ayından buyana maaşımız kesilmişti kısmetse nisan ayında almaya başlıcaz tekrardan Peki geriyede kalan alamadıklarımız Yanıyormu Bilgisi olan varmı yaklasık 5 ay alamadık cevaplarınızı Bekliyorum Saygılar

rukiye karataş16

Üye
Üye
benimde 5 ay kesintim oldu ve ben dilekçe yazdım aile sosyal politikalara ve geri döndüler dedikleri kelime sisteme yakalandınız kesintinizi alamayacaksınız dediler hangi siztem diye sordugumda o bizi aşar onu biz bilmiyoruz dediler ve kesintimi yatırmadılar bir yıl oldu

kırık ahmet

Üye
Üye
5 aylık kesintiyi alamazsınız ayrıca sistem otomatik işler beyan vermemişsiniz ve sistem yakalamış
beyan verilmediği zaman geçmişe dönük tüm ödenenler faizle geri alınabiliyor evi arabası hacizle elinden alınanlar oluyordu,evdeki ufak çocuk bile işe girse beyan vermek lazım

rukiye karataş16

Üye
Üye
adres değişikliği için kesinti oldu içeri sundum adres değişkliğini adres değiştirdim diye bildirdiğim ay mart 2014 dü ve temmuz 20 sinde tekrar yattı o aradaki kesinti verilmedi bunda sisteme takılacak bişey yapmadım bursa ilçesinden bursaya taşındım sadece taşınmadan 3 gün önce adres değişkliğini bildirdim

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Bizim adres falan deyil konu senelik devlet araştirmasi sifirdan evrak götürdük ev araba varmi diye yok zaten kiraci oldumuzuda biliyolar haybeye 5 ay kestiler nisan 15 de hesabinizi kontrol edin dediler bursa yatmadi zaten daha beklemedeyiz

rukiye karataş16

Üye
Üye
bende kiracıyım ve adres değişikliğinde dosyayı sıfırdan düzenledim tekrar eve geldiler baktılar gelir tesbiti bile yapıyldı herşeyi yeniden teslim ettim

rukiye karataş16

Üye
Üye
dilekcemden sonra tekrar evime geldiler ve sisteme yakalandınız dediler raporumuzu bile yeniden almamızı söledir raporumuzu bile yenilemiştik

ENGELLİ_BABASIYIM

Üye
Üye
Biz raporla alakali bir durum yaşamadik sadece yeni yil araştirmasiymiş

Tekerlekli Sandalye