2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

tokgönül

Üye
Üye
biz ilk maaşımızı alacaktık yatsaydı buay.eşim gittifakat bakiye 0 tl .şubatın 8 i gibi banka cüzdan ve kimlik fotokopilerini götürdük.nisanda 10 günlük felan farkla maaşınızı alırsınız demişlerdi.ben ankaradayım.neden yatmamış olabilir bizim maaş.ne yapmamız gerekiyor.

beyazcennet

Üye
Üye
bu kadar insanın parasını faize koyan banka müdürü , bu kadar insanın ahıyla öbür dünyada ne yapacaksın bilmiyorum.her ay aynı şeyi yapıyosun.herkesin dua! larını seninle merak etme sen.koy faize öbür dünyası da var bunun , burnundan gelir bu kadar insanın hakkı merak etme sen.inş allahın takdirine ulaşırsın.

hastaadam

Üye
Üye
ilyas gene kaldık butun iller aldı paralarını bu ay kestiremiyorum bu gece mümkün değilde geçmişi inceledim perşembe veya cumaya yatr gibi inegölde toplantı vardı ANGELA COM OTELDE DİLE GETİRDİLER AMA BANKANIN İNSİYATİFİNDEYMİŞ BİZ KENDİMİZİ ÖLDÜRSEKTE BOŞMUŞ SEN NE DERSİN

ilyaskirmanci

Üye
Üye
ilyas gene kaldık butun iller aldı paralarını bu ay kestiremiyorum bu gece mümkün değilde geçmişi inceledim perşembe veya cumaya yatr gibi inegölde toplantı vardı ANGELA COM OTELDE DİLE GETİRDİLER AMA BANKANIN İNSİYATİFİNDEYMİŞ BİZ KENDİMİZİ ÖLDÜRSEKTE BOŞMUŞ SEN NE DERSİN

bu gece yatacak diye bir his var içimde ;)

hastaadam

Üye
Üye
Yatmaz mümkünü yok baktim geçmişe adam öyle ayarliyorki perşembe cuma yada cumartesi gecesi bi defada pazar gecesi yatmiş

hastaadam

Üye
Üye
Dedim kardaş öyle bi ayarliyoki bi hafta tutuyo içerde

emir_t1

Üye
Üye
biz ilk maaşımızı alacaktık yatsaydı buay.eşim gittifakat bakiye 0 tl .şubatın 8 i gibi banka cüzdan ve kimlik fotokopilerini götürdük.nisanda 10 günlük felan farkla maaşınızı alırsınız demişlerdi.ben ankaradayım.neden yatmamış olabilir bizim maaş.ne yapmamız gerekiyor.

mardin maaşları tarihi için sorduysanız , genelde her ayın 13 unde maaşlar yatardı. ancak sanırım bu mart -nisan aylarında sosyal hizmetlerin kontrolleri söz konusu olmuş olmasından güncelleme veya kayıtları yenileme gibi bir durum sebebi ile bir kaç günlük gecikme olabilir.
diğer aylara göre bu ay gecikmesinde başka sebep yoksa bu durumdan kaynaklı olabilir.
mardin için sormadıysanız mardin maaşları için yorum olmuş olur.

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursa yat artık faturaların günü geciyo elektirik kesilecek ne kadar acımasızsın bursa

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Tokat
2-Amasya
3-Afyon
4-Eskişehir
5-Zonguldak
6-Tekirdağ
7-Bilecik
8-Diyarbakır
9-Aksaray
10-Malatya
11-Samsun
12-Antalya
13-Hatay
14-Osmaniye
15-Karabük
16-Kütahya
17-Balıkesir
18-Adıyaman
19-Ordu
20-İstanbul
21-Aydın
22-Sakarya
23-Erzurum
24-Manisa
25-Kocaeli
26-Sivas
27-İzmir
28-Muğla
29-Gaziantep
30-Şanlıurfa
31-Denizli
32-Uşak
33-Rize
34-Ankara
35-Kırklareli
36-Konya
37-Kırşehir
38-Trabzon
39-Giresun

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursa il müdürlüğünü arıyom maşallah elleri cok yorgun teli kaldırmıyolar bursa ayın 30unda yatacak dedi 144ü aradım allah yanınıza bırakmaz bursa

mahlas

Üye
Üye
Mersine neden cuma diyorlar bilginiz var mı?

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursa bakanlığı bastırırsak mutlaka yatar maaşlar ben şuan heryeri aradım telefonlar hep yüzüme kapandı başbakanlığa kadar aradım

beyazcennet

Üye
Üye
Başbakanlıktan nasıl bir bilgi aldınız acaba.bu arada bursa ayın 30 u olayı gerçek olamaz sanırım.biteriz yoksa.şu an parayı banka tutuyoo dimi arkadaşlar.sçk ile alakalı değil.

Tekerlekli Sandalye