2015 Nisan ayı evde bakım maaşı yatan iller

hastaadam

Üye
Üye
bursa bakanlığı bastırırsak mutlaka yatar maaşlar ben şuan heryeri aradım telefonlar hep yüzüme kapandı başbakanlığa kadar aradım

Persembe yatmazsa cuma en gec pazara yatar fazla mesgul edip personeli kizdirirsak dahada geriye atarlar

tokgönül

Üye
Üye
mardin maaşları tarihi için sorduysanız , genelde her ayın 13 unde maaşlar yatardı. ancak sanırım bu mart -nisan aylarında sosyal hizmetlerin kontrolleri söz konusu olmuş olmasından güncelleme veya kayıtları yenileme gibi bir durum sebebi ile bir kaç günlük gecikme olabilir.
diğer aylara göre bu ay gecikmesinde başka sebep yoksa bu durumdan kaynaklı olabilir.
mardin için sormadıysanız mardin maaşları için yorum olmuş olur.

ankara diye yazdım.görmediniz heralde.ankara maaşları yattı haberinden sonra baktık bakiye 0 tl.ankaraya yatınca heralde bizimde yatması lazımdı.yoksa ankara içide bölge bölge yatıyormu bilmiyorum.ilk maaşımızı alıcaz daha.

rukiye karataş16

Üye
Üye
bulundugunuz bakanlıkla ilgili dediler bursa sosyal politakaları aradım kesin gün veremiyoruz dediler hesaplarınızı kontrol edin dediler evet ayın 30u olursa biteriz bursa kadar acımasız il yok

rukiye karataş16

Üye
Üye
onların tuzu kuru nasılsa ne kadar yer varsa arayacam onların elektirigi kesilmiyo ekmek elden su gölden deyuip yan gelip yatıyorlar

gececi01

Üye
Üye
Adamın Dibisiniz ADANA'LI GARDAŞLARIMMMM :)
aga nasıl edelim adanalı olarak susmuş sabırla bekleyerek allaha dua ediyoruz farzetki maaş bu ay yatmadı ucunda ölüm yokya birini kapayan diğerini açar göklerdeki kararın üstünde bir kararmı var rabbim herkesin yardımcısı olsun önce sizlere sonrada bizlere lutfetsin

hastaadam

Üye
Üye
iyi bu ay bi il arkadaşımız var her ay tek kalıyordu bursa aramıza hoş geldin adana

tredi01

Üye
Üye
adanalı arkadaşların dikkatine ADANA BAKIM AYLIĞI 793,57 TL YATMIŞTIR güle güle harcayın bursalı arkdaşların da en kısa sürede aylıkların yatması dileğiyle

rukiye karataş16

Üye
Üye
bursa önce görevlilerin keyfi gelecek halkın cepi öle para görcek keyfi ne zaman gelecek allah bilir allah belanı versin bursa

ksbyz

Üye
Üye
mardin dün yatırılmıştı.bilginiz olsun...

rukiye karataş16

Üye
Üye
yeter artık bursa bu kadar muhtacları zor durumda bırakmaya hakkın yok

Tekerlekli Sandalye