2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bukalemun1976

Üye
Üye
Arkadaslar insanlar buraya, maaşlarının yatıp yatmadığını ya da ne zaman yatacagını ögrenmek icin giriyor..
Paralar yatınca zaten herkes öğrenecek kaç para yattığını..
50-60 lira fazla alsak ne olur almasak ne olur..
Bu kadar heyecan yapmaya gerek yok..
Lütfen burada sadece sadece maaş yatan illeri paylaşalım..
Şahsen hergün bakıyorum neredeyse 4 sayfa olmuş acaba hangi iller yattı diyorum..
Bir bakıyorum ki hep alakasız şeyler konuşulmuş..

senin tuzun kuru olması lazım maaş şubat beli olur ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz

yasminn

Üye
Üye
Tuzum kuru değil, gözüm tok..

Komik şey... :)

Ne yani maaşın artmayacağından endişe duyanlar aç gözlü mü? İyi o halde hiç almayın o parayı, gözü tok biri devletten "yattığı yerden" alacağı bir maaşı geri çevirir. Düşünerek konuşalım/yazalım! Burası sevgili bulma platformu değil herkes burnundan soluyor "beni anlayan biriyle iki kelime paylaşayım" derdinde siz çıkıp kalın kalın konuşup birde "gözüm tok" diye hava atıyorsunuz.

Çok ayıp...

bukalemun1976

Üye
Üye
:eek::confused:;)gözün tortuda evde bakım maaşı için nede bu kadar uğraştı ve tatbiki diğer herkes borçlu olduğun bir özür var bence.....

gsh27

Üye
Üye
Arkadaslar iller ne zaman yatacak bilgi sahibi varsa aydinlatsin lutfen acaba yeni yila girildigi icin mi bu gecikme balikesirle bilgi sahibi var mi

zuhal

Üye
Üye
Keske engellimiz olmasa da bizde bu parayi almasak burda fazla soze gerek yok devlet bize yarsim ediyo sacma sapan sozler yazipnsayfada kalabalik yapmayalim takip amacli bir sayfa bu biz siz sinirinizi alicaksiniz diye sayfalarca sacma sapan yazilari okumak zorunda degiliz lutfen duyarli olalim bekleyip gorelim ne yatarsa sukur edip alicaz..evet istanbul balandec arkadasimizdan tarih bekliyieuz bizlere bilgi verdigi icin de tesekkur ederiz yoksa sayfa ya girip gunlerce takip etmiyoruz..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen tartışmayı bırakıp yatan illeri takip edelim

hastaadam

Üye
Üye
yatsa paylasilacak herhalde birakin konussun millet

Yalnız Kartal

Üye
Üye
burda bakım maaşı yatttımı diye iller için bilgi alıyoruz eğer zamla veya başka bir şikayetiniz varsa ayrı bir sayfada konu açılsın içinizi dökün konuşun ama bura yeri değilki hasta adam inanın arkadaşlar ben bu sayfayı her açmamda bir il yattı heralde diye açıyorum ama karşıma başka bir şey çıkıyor yapmayın lütfen arkadaşlar gülümse hayat hanımefendi yazmış...
Değerli üyelerimiz
2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı yatan iller takibi yapılmak üzere yeni konu başlığımız açılmış olmaktadır. Bir çok kişinin bilgi paylaşımında bulunduğu bu konu başlığı gereksiz konu ve tartışmalarla bölünmemesi ve gereksiz yazışmalarla sayfa kirlilikleri oluşmaması tek ricamdır. Yatan ve yatmayan iller haricindeki tüm sorularınız için ilgili bölüme YENİ KONU açarak sorularınızı sorabilir ve daha kısa sürede yanıt alabilirsiniz.
Bütün illerin enkısa sürede yatması dileğiyle (okuyun lütfen tekrar)

sivaslım

Üye
Üye
ya burası günce insan derdini yazsın niye bu kadar titizsiniz anlamış değilim, yatan il oldumuda yazsın bilgi almak içinde yazsın burada cevaplar çabuk verildiği için cazip sayfa!!!!!

from.istanbul

Üye
Üye
Komik şey... :)

Ne yani maaşın artmayacağından endişe duyanlar aç gözlü mü? İyi o halde hiç almayın o parayı, gözü tok biri devletten "yattığı yerden" alacağı bir maaşı geri çevirir. Düşünerek konuşalım/yazalım! Burası sevgili bulma platformu değil herkes burnundan soluyor "beni anlayan biriyle iki kelime paylaşayım" derdinde siz çıkıp kalın kalın konuşup birde "gözüm tok" diye hava atıyorsunuz.

Çok ayıp...

Evet tok! Çok şükür...

miramis

Üye
Üye
yatan il yokmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye