2015 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hastaadam

Üye
Üye
Ben noktalamadim yazdiklarim i silmişler

Sivaslı arkadaşlar dakkika başı (yatmamış) ...
Belki yarın belki ondan sonraki gün????
Bizde yatmadı bilgisi veriyoruz da.bu kadarda olmaz yani!!! Sabır...bizde bekliyoruz.ama sadece bekliyoruz.ya il md.lüğünü arayıp bilgi alın.veya takipte kalın.yatınca mutlaka biri yattı der.ok???

sivaslım

Üye
Üye
Sivaslı arkadaşlar dakkika başı (yatmamış) ...
Belki yarın belki ondan sonraki gün????
Bizde yatmadı bilgisi veriyoruz da.bu kadarda olmaz yani!!! Sabır...bizde bekliyoruz.ama sadece bekliyoruz.ya il md.lüğünü arayıp bilgi alın.veya takipte kalın.yatınca mutlaka biri yattı der.ok???

olsun yani biz dayanışma içindeyiz yiğidoyuz işine bak sen

ramke84

Üye
Üye
Denizlili hemşerilerimi burdan tebrik etmek istiyorum 2 yıldır bu siteye üyeyim hiç gereksiz yorumlarını görmedim. Ayın 10n da yatsa 25nde de yatsa, yattı veya lüzümlü bir açıklama dışında bir yorumlarını görmedim. Şu sayfayı gereksiz yorumlarla doldurmasak su güzelim sitenin kıymetini bilib, burdaki yardımlaşmayı çirkinleştirmek yerine biraz daha anlayışlı olmaya davet ediyorum özellikle sivas ve bursalı kardeşlerim. Saygılar.

zeyno16

Üye
Üye
Denizlili hemşerilerimi burdan tebrik etmek istiyorum 2 yıldır bu siteye üyeyim hiç gereksiz yorumlarını görmedim. Ayın 10n da yatsa 25nde de yatsa, yattı veya lüzümlü bir açıklama dışında bir yorumlarını görmedim. Şu sayfayı gereksiz yorumlarla doldurmasak su güzelim sitenin kıymetini bilib, burdaki yardımlaşmayı çirkinleştirmek yerine biraz daha anlayışlı olmaya davet ediyorum özellikle sivas ve bursalı kardeşlerim. Saygılar.
Bursa lıları karıştırmasanız olmaz değil mi?genelleme yapmayın lütfen

sivaslım cevabını vermiş ayrıca form bomboş nerde bu millet sivas bursa bu işin öncüsü

konyali 83

Üye
Üye
Konya yattiysa bi zahmet paylasin arkadaslar. Ben atm ye gidemiyorum

evet yatmamış şimdi atm ye baktım ne kadar yalan yanlış bilgi veren ahmaklar var sivas 21:05 itibariyle yatmamış

Yalnız Kartal

Üye
Üye
Şanlıurfa yatmıştır inanmayorsanız bana hesabıza bakarsınız iyi günler inş ist yatar

Yalnız Kartal

Üye
Üye
4747 msj attım henüz bakiyeme yüklenmemiş İstanbul bakım parası İstanbul için tek haberim bu size yani henüz yatmamış

Öylesineyaşıyorum ne uzattın be kardeşim.dakka başı yatmadı diyon.demekki hafta sonuna kalsa.sayfa 100 ü geçecek:))

sivasspor

Üye
Üye
Arkadaslar benden bugunluk bu kadar sivas saat 21:52 itibari ile yatmamistir umarim bu gece yada yarin hesaplara gecer cumleten iyi geceler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye