2015 Yılı Mart Ayı 2022 Engelli Maaşı Miktarı ve Ödeme Günleri

anatomie

Üye
Üye
2015 Mart ayı 1. dönem 2022 aylıkları ocak şubat ayları farkı ile aşağıdaki gibidir.

Yaşlı Aylığı:...............................: 445. TL

Engelli (%40-69) Aylığı:............: 891. TL

Engelli (% 70 ve üstü) Aylığı:...: 1337. TL

18 Yaş altı Engelli Yakını Aylığı:.: 891. TL

Ödeme günleri..

Doğum Tarihinin Son Rakamı 0 veya 5 olanlar: 05 Mart 2015 Perşembe,
Doğum Tarihinin Son Rakamı 1 veya 6 olanlar: 06 Mart 2015 Cuma,
Doğum Tarihinin Son Rakamı 2 veya 7 olanlar: 09 Mart 2015 Pazartesi,
Doğum Tarihinin Son Rakamı 3 veya 8 olanlar: 10 Mart 2015 Salı,
Doğum Tarihinin Son Rakamı 4 veya 9 olanlar: 11 Mart 2015 Çarşamba

Sayin üyem, öncelikle hizli cevabiniz icin cok cok tsk ederim. yalniz benim merak ettiğim husus su oldu ya ben bu dönem sizin bahsettiginiz gibi 1337 tl değilde 1312 tl para çektim yani 25 tl lik fark bana yatmadı yada artık farklar verilmiyormu ?? yada sadece banamı verilmedi ?? ceken arkadaslar acaba kac tl cektiler yazabilirlerse cok cok sevinirim.

simdiden cok cok tskler

cevaplarınızı bekliyorum

saygılarımla

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar, 2022 maaşlarının mart dönemindeki ödemelerinde bazı arkadaşlarımıza 1312 tl ödeme yapılmış bu durum ocak ve şubat ayı farkının maaşlara yansımadığı anlamına geliyor, en doğru cevabı mesai saatleri içersinde 144 nolu hat ve 24 saat arayabileceğiniz 183 nolu ücretsiz hatlardan, maaşınızın eksik olan 25 tl lik bölümün neden kesildiğini, kesinti değilde bir hata varsa nasıl ödenmemiş olan kısmı geri alabileceğinizi sorup öğrenebilirsiniz.

144 veya 183 nolu hatları arayarak cevap alan arkadaşlarımızın diğer maaşını eksik alan arkadaşlarımızı bilgilendirmek için bu sayfaya yazabilirlerse kafalardaki soru işaretleri azalır,

serbetcimehmet

Üye
Üye
evet tlfnuma msj geldi gittim çektim geldim

paranız yattı diye mi cep telefonunuza sms geldi ?

bende kaç yıldır bir defa bile böyle bilgilendirme msj ı gelmedi çektikten sonra gelir hep çeken siz degilseniz arayın sizseniz ellemeyin diye sizin nasıl geliyor bunu anlamış değilim ?

bukalemun1976

Üye
Üye
ben ve kardeşim maaşlarımız eksik aldık sizin yazdığınız miktarda değil. 875 biri 1312 de birimiz aldık neden bu kadar fark oldu.? nedenin bulan olursa lütfe cevaplasın e devletten baktığımda ise bizim aldığımız miktar yazılıydı.

septik

Editör
Editör
Siz arayın isterseniz 144 mesai sattlerinde açıktır ama 183 nolu ücretsiz hattı arayın neden kesinti olduğunu ve nasıl geri alabileceğinizi sorun, aldığınız bilgiyi burada bizede aktarırsanız aynı durumda eksik maaş alanlarda bilgi sahibi olur.

serbetcimehmet

Üye
Üye
selam

arkadaşlar son rakkamı 3 olup 2022 maaşı az evvel baktığımda 1.337.82 olarak hesaplara gecmiştir,
bilgilerinize

ramke84

Üye
Üye
paranız yattı diye mi cep telefonunuza sms geldi ?

bende kaç yıldır bir defa bile böyle bilgilendirme msj ı gelmedi çektikten sonra gelir hep çeken siz degilseniz arayın sizseniz ellemeyin diye sizin nasıl geliyor bunu anlamış değilim ?

mehmet bey sosyal yardım alan kişilere özel bay lara mavi bayanlara pembe olmak üzere YENİ ptt kartları hak sahiplerine PTT şubelerinden 5dk içinde veriyorlar. Yeni kartlarda böyle hesaba para yattığı dakikasında hatda saniyesinde kartına tanımlı hattınıza SMS olarak bilgilendirme ve yine çekildiğinde bilgilendirme SMS i geliyor. Siz eski PTT kartlarından kullanıyosanız size gelip gelmediğini bilemem tabiki.

Tekerlekli Sandalye