2016 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

can67

Üye
Üye
Ramke hanim yardimci olurmusunuz bu konu hakkinda

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
can67 lütfen evde bakım maaşında bu konudan haricinde soru sormayınız cevap alamasınız yeni konu açarsanız yardımcı olmaya çalışalım

can67

Üye
Üye
yeni konu açmayı bilmiyorum özürdilerim eyer iki kelimeyle açıklarsanız mutlu oluruz

erdilin

Üye
Üye
diyarbakır yattı mı ?
Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?

HENNESSY

Üye
Üye
yeni konu açmayı bilmiyorum özürdilerim eyer iki kelimeyle açıklarsanız mutlu oluruz

Dostum, bir dizi tasarrufta bulunarak kömür alabilirsin. İmkanın var demişler... Yani hiç bir geliri olmayan,özürlüsü olmayan insanlar var. maaşı yok,geliri yok.. haliyle kömür alacak imkanları da yok...

Siz, tasarruflarınızla alabilirsiniz... hatta ev bile alabilirsiniz..

canana

Üye
Üye
yok daha yatmadı gün içersinde yatar büyük ihtimalle

bursabursa16

Üye
Üye
Bursali arkadaslar bu gece paralar hesaba yatacak bursa sosyal hizmetlerin bilgisi

AZAD21

Üye
Üye
miletti yanılttma diyarbakır yatmamış? erdilin?

gresunlu

Üye
Üye
slm sayfa yönetıcısı 8 sayfa olmuş yatan ıl sayısı 6 gıbı boş soruları silermısınız benım maaş ayın 13 de yatıyor herkez aşagı yukarı nezaman yattıgını bılıyor maaşlarının daha ayın 5 de başlıyolar yattımı yatacakmı dıye kardeşim bı aldıgın gunu bekle yat
mazsa neden yatmadı dıye sor alan oldumu dıye sor bune ya laf olsun dıye yattımı yatacakmı yazıkya vallahı yazık sızın burda bırbırınıze saygınız yok sonra dışardan saglıklı bı ınsandan saygı beklıyosunuz amacım kımseyı kırmak degıl kırdıysamda özür dılerım

hastaadam

Üye
Üye
slm sayfa yönetıcısı 8 sayfa olmuş yatan ıl sayısı 6 gıbı boş soruları silermısınız benım maaş ayın 13 de yatıyor herkez aşagı yukarı nezaman yattıgını bılıyor maaşlarının daha ayın 5 de başlıyolar yattımı yatacakmı dıye kardeşim bı aldıgın gunu bekle yat
mazsa neden yatmadı dıye sor alan oldumu dıye sor bune ya laf olsun dıye yattımı yatacakmı yazıkya vallahı yazık sızın burda bırbırınıze saygınız yok sonra dışardan saglıklı bı ınsandan saygı beklıyosunuz amacım kımseyı kırmak degıl kırdıysamda özür dılerım

sus sanane bakma maaşini 13 ünde çekersin herkesin bi derdi var

gresunlu

Üye
Üye
hasta adam kırdıysam özür dılerım dedım adam ol adam gıbı cvb ver konuşup konuşmayacagımı sana sormayacagım herkesın derdı var allah yardımcısı olsun bu yazanlar bılmıyormu hangı günde yattıgını zırt pırt yattımı yatmadımı dıye soruluyor bu sayfa sadece sanamı ait bende sayfayı gelıp zıyaret edıyorum bakıyorum yattımı dıye ama zırt pırt sormuyorum nezaman yatacak dıye cunku bılıyorum 13 de yatacak ozaman yatmazsa sorarım alan oldumu yatmamış dıye cvb larını adam gıbı ver telefondan gıren oluyor sayfaya gıt babam gıt boş muhabbet cvb yazacaksan adam gıbı cvb yaz üstune alındıgına göre sen boş boş yazıyon buraya

ramke84

Üye
Üye
2016 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

10.10.2016
1- Tokat
2- Antalya
3- Amasya
11.10.2016
4- Hatay/Antakya
5- Bilecik
12.10.2016
6- Balıkesir
7- Malatya
8- Afyonkarahisar
9- Rize
10-Kırşehir

gülümse_hayata

Üye
Üye
Erzurum ve Çankırı dan maaş alan üyelerimiz yattığına dair bir bilgi var lütfen hesaplarınızı kontrol edip bizlerle paylaşırmısınız.

yılma

Üye
Üye
izmir bu gece hesaplara yatar inşallah

Tekerlekli Sandalye