2016 Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller?

engin35

Üye
Üye
ne bu izmirin şansızlığı yaa

vhbdnz

Üye
Üye
İzmir'e sanki kasıtlı olarak yapılıyor gibi!

selg06

Üye
Üye
Müstehaktır izmire ülkenin en modern köyü bakın siz binaliye oy vermessiniz haa sap döner keser döner büyük şehir belediye başkanınız şu an viskisini yudumluyordur. Sizi kim düşünür.allaha havale edin hepsini ben öyle yaptım.kalbi kırılan olmasın.lafım İzmir deki rantcılara.

vhbdnz

Üye
Üye
Müstehaktır izmire ülkenin en modern köyü bakın siz binaliye oy vermessiniz haa sap döner keser döner büyük şehir belediye başkanınız şu an viskisini yudumluyordur. Sizi kim düşünür.allaha havale edin hepsini ben öyle yaptım.kalbi kırılan olmasın.lafım İzmir deki rantcılara.
İzmir'de rantçı olsa, şimdi kordonu karşıyaka'ya kadar gökdelenlerle dolar, marinası, tuzlası, kuş cenneti peşkeş çekilir, şehrin geri kalanı, kentsel dönüşüm senaryosuyla garibanların elinden alıp, devasa bir şantiyeye dönüştürülürdü. O yüzden İzmir rantçı değil, gariban şehridir güzel kardeşim. Başkan'ın viskisine gelince afiyet olsun. Bize ne kardeşim.Bizlere olan olmuş...

rüyam

Üye
Üye
Kusura bakma bizim melih baskanimiz yok ankaraya deniz getirdigi gibi izmiri guzellestirsin biz izmiri boyle seviyoruz hirsiz siz ve yalansiz

selg06

Üye
Üye
güzel kardeşim burda siyaset yapmayalım.gerek yok.anlaşılan şu ki adam sizi inlettiriyor.bu gün 18 den sonra hesaba gececek güle güle kullanın diyen izmir aile sosyaldeki görevli bayan birde gülerek hayırlı cumalarınız olsun dedi.yani siz daha çok cuma beklersiniz.ben doğrusunu söylüyorum,izmirden cacık olmazzzzzzzzzzzzzzzz.saygılar.

selg06

Üye
Üye
bakın acilen söylüyom.direnin bin aliye gerek yok.bize allah yeter allah ta onu kahretsin.felç etsin sülalesini bitirsin.sonu firavun olsun inşallahh.

yılma

Üye
Üye
izmir yatmıştır güle güle harçayın

rüyam

Üye
Üye
Yazmaya gerek kalmadi yilma zaten bakmissin izmir yatmistir darisi diger illere

engin35

Üye
Üye
hayırlı olsun izmir yatmıştır arkadaşlar allah devlete millete zeval vermesin.amiin

Burcu35

Üye
Üye
Ohh iyi yapmisin bunca zaman neden durdun arkadasim subeden almadanda bakabilirisn kendin

Tekerlekli Sandalye