2017 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Timsah

Üye
Üye
Baska sitede tokat samsun amasya aksaray yatti deniyor acaba dogru mu

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Sanirim hazinenin para sikintisi var kaynak yok o yuzden yatmiyor maaslar kaynak yaratilana kadar yatmayacaktir malesef ekonomi bozuk hem halk icin hem devlet icin herkes kredi cekmis bankalara borclu ortada olmayan bi parayi borclanmakta boyle uzun vadede ekonominin patlamasina neden oluyor aci gercek bu ama devletimiz bu sorunu asacaktir insallah en kisa surede tum illerin yatmasi dilegiyle

bursabursa16

Üye
Üye
Sen ne sacmaliyon kim demis ekonomi bozuk IMF aksam haberlerinde bu yil buyumenin turkiyede daha dayulselecekmis

gecelerinhakimi16

Üye
Üye
Sen ne sacmaliyon kim demis ekonomi bozuk IMF aksam haberlerinde bu yil buyumenin turkiyede daha dayulselecekmis
Yaziyi duzgun yaz once ukala sen her duyduguna inanirsan tv de daha cok maas pesinde kosarsin ekonomi super diyosun burda maas pesinde kosuyosun daha maasini zamaninda alamiyorsun bildigin bisey yok bos bos konusma bi onceki sayfada yok odenmicek yok gec kalacak yazmissin bu yazdiginla o dedigin hic uyuyomu sacma sacma seyler yazip duruyosun bilgi veriyorum laf isitiyorum ne halin varsa gor ben cikiyorum bu siteden cok duzeysiz bi site kafadan sakat tipler var burda Allah herkese akil fikir ihsan eylesin cumleten iyi geceler

bursabursa16

Üye
Üye
Yaziyi duzgun yaz once ukala sen her duyduguna inanirsan tv de daha cok maas pesinde kosarsin ekonomi super diyosun burda maas pesinde kosuyosun daha maasini zamaninda alamiyorsun bildigin bisey yok bos bos konusma bi onceki sayfada yok odenmicek yok gec kalacak yazmissin bu yazdiginla o dedigin hic uyuyomu sacma sacma seyler yazip duruyosun bilgi veriyorum laf isitiyorum ne halin varsa gor ben cikiyorum bu siteden cok duzeysiz bi site kafadan sakat tipler var burda Allah herkese akil fikir ihsan eylesin cumleten iyi geceler

sana cevap vermeye değmez düzeysiz ve senden daha fazla kafadan sakat kimse yok

srchacker

Üye
Üye
Arkadaşlar 15 sayfa olmuş tek tek gezdim yatan il yok boş boş konuşmuşsunuz.bugün yatarmı yarın yatarmı nedense anlayamadım çoğu engelli arkadaşımız şu dilenci modunu bırakmadı.nasıl olsa ay içinde yatacak bu para neden sabırsızlık yapıyosunuz.tamam birçok kişinin ihtiyacı var ama kendimizide düşürürcesine hareket etmenin anlamı yok.herkes bişey yazmış bunun belirli yolları var mesaj atarsanız bankaya veya internet bankacılığı kullanırsanız maaş yatıp yatmadığını öğrenirsiniz.bakıyorumda admin siteyle ilgilenmiyor demişsiniz tabiki ilgilenmez bıkmış laf anlatmaktan neden ilgilensin..

Inegol

Üye
Üye
Haydi bakalım şükür başladı.en kısa zaman bursa ve diğer illerde yatar inşallah

Inegol

Üye
Üye
Yılma kardeşim al sana izmir sosyal hizmetlerin numarasını yazayimda onlara soru ver burdaki insanlar bilmez kardeşim.en net ordan öğrenirsin 0232 446 3352

ahmet34

Üye
Üye
Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1-Tokat

ahmet34

Üye
Üye
bu gece çogu il yatacak bence bursa istanbul vs dahil

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aksaray yattımı arkadaşlar. Bu arada yatan illerin listesini üyelerimizde güncelleyebilir.

ahmet34

Üye
Üye
16 sayfa boş boş yazıyla dolduran üyeler sayesinde hangi il yatmış gözden kaçıyor.buda buna neden olan üyelere örnek olsun..şimdi işimiz yoksa 16 sayfayı tek tek kontrol et

Tekerlekli Sandalye